Skocz do zawartości

Outriders


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.04.2021 o 10:19, Kaczi napisał:

Ja utknąłem na tier6 i tym polu walki, gram tricksterem. Gra fajna ale momentami trochę ciężko się gra i trochę odrzuca. Może zacznę nowa postacią? 

Kwestia setupu.  Dobrze wybrane drzewko + perki i 10 lvl nie będzie Ci straszny.  

Odnośnik do komentarza

Skończyłem grę na 12 lvl świata.  Nie powiem było ciężko ale da radę. Często ginalem ale z mojej winy. Dobrze dobrane perki i zmodowany sprzęt na lvl 39 swoje robił. Ostatni Boss jednak lekkie przegięcie ponad godzinę biłem czułem się jak w dark souls na tym lvl świata :pawel:. Tak do odblokowania 8 levelu szło bez potknięć ale wyżej już gra mnie wyjaśniała. 

Odnośnik do komentarza

Ale w tej gierce dobry bulid ma znaczenie. Ostatnio gralem coopa z chlopakim i byla sciana na pewnych ruinach. Walka trudna a pozniej jeszcze dwojka bossow.  Zeszlismy chyba do 7. 

Wczoraj ten sam lvl przeszedlem na 10 lvl. Troszke pobawilem sie perkami zmienilem drzewko i mobki doslownie plona. Sam mam obecnie 12 poziom swiata. Dawac teraz te exotyki ;) 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...
  • 10 miesięcy później...

Ja skończyłem grać po wbiciu max lvl i zrobieniu paru tych misji.

Strzela się super ale za dużo grindu.

Już masz dobry gear to zaraz wchodzisz na  misję gdzie ten sam typek kopiuj wklej miał 3 X hp więcej i znowu farmisz...

Możliwe że na dodatku dodali nowe moby i bajery ale gry grałem cena nie zachęcała.

 

Odnośnik do komentarza
Ależ ta gra ma zmarnowany potencjał. Gunplay i skille fajnie ogarnięte, zabijanie kolejnych fal wrogów daje mega frajdę, ale ta korytarzowość, nijakość npców itd trochę boli, bo jak się znudzi napierdalanka, to już nie ma po co tam wracać. Może dokończę chociaż wątek fabularny
Przecież tu gra zaczyna się po fabule : D.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Ktoś w to jeszcze gra czy produkcja jest martwa? Mam na liczniku 4h i po przetrwaniu pierwszej godziny która jest wujowa jestem zaskoczony co na powitało po tej "długiej przerwie". Chce tylko wiedzieć czy spodziewać się fajnego ruchu w endgame czy po skończeniu fabuły można usunąć grę z dysku bo nie ma ruchu. Z randomami idzie grać?

 

 

W tej wersji ps+ jest zawarty ten dodatek?

Odnośnik do komentarza

Ja w weekend wreszcie zerwałem folię ze swojego "Day One" egzemplarza, bo jakoś nigdy się za to nie zabrałem, mimo że beta nawet mi się podobała.
No i pograłem chwilkę, ale jakieś to takie generyczne jest.
Sama historyjka jest nawet fajna, pomysł, setting, ale wszystko jest jakieś takie plastikowe, sztywne...
Nie wiem, czy jeszcze wrócę, bo chciałem przynajmniej singla przejść - dla mnie ta gra nie ma zupełnie potencjału na granie endgame z ludźmi - to nie Destiny.
A! I jeszcze jedno - sound design w tej grze jest fatalny, dawno czegoś tak "płaskiego" nie słyszałem, a do tego nasze kroki słychać gdzieś zza pleców, przez co ma się wrażenie, że ciągle ktoś nas goni.

Odnośnik do komentarza
11 hours ago, PanKamil said:

Ktoś w to jeszcze gra czy produkcja jest martwa? Mam na liczniku 4h i po przetrwaniu pierwszej godziny która jest wujowa jestem zaskoczony co na powitało po tej "długiej przerwie". Chce tylko wiedzieć czy spodziewać się fajnego ruchu w endgame czy po skończeniu fabuły można usunąć grę z dysku bo nie ma ruchu. Z randomami idzie grać?

 

 

W tej wersji ps+ jest zawarty ten dodatek?

Niestety zmarnowali potencjal endgame szybciutko sie nudzi i klepanie ekspedycji to raczej nie jest cos co utrzyma cie dluzej niz pare tygodni. To juz nawet stare destiny ma duzo ciekawszy endgame

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Kurcze, jestem zaskoczony jak tutaj fajna historia się zrobiła, wlasnie spotkalem kolejna nacje. Nie spodziewałem się po tej grze za dużo ale nawet spoko. Widać, że budżet mocno ograniczał nasze polskie studio ale mają naprawdę potencjał i czuć, że pracowali nad gearsami. Loot się zbiera z przyjemnością. Niestety im dłużej gram tym bardziej widze, że ta gra to bardziej nastawiona na płytki coop, a nie rozbudowany endgame. Po skończeniu zapewne poleci z dysku bo do roboty za dużo nie będzie, a w kolejce jest masa gier.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.