Skocz do zawartości

Outriders


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Tak niestety działa tutaj multi, a teraz nawet jak solo odpalam to dwa razy wywaliło mnie z gry. A na dodatek ten błąd co mi się przytrafił nawet w trybie solo się zdarza. Poczekam chyba aż to naprawia albo kolejna postać odpalę. 

Jak nie ogarną serwerów i pomysłu na dalszą grę to czuję, że za kilka miesięcy gra będzie martwa. 

Edytowane przez Sedrak
Odnośnik do komentarza
Cytat

Jak nie ogarną serwerów i pomysłu na dalszą grę to czuję, że za kilka miesięcy gra będzie martwa. 

 

Pewnie nawet nie planują jakiegoś wielkiego wsparcia w postaci DLC i dodatków, więc gra i tak byłaby martwa za jakiś czas. Jakby nie było, sami upierają się że to nie GAAS. 

 

Dla mnie to zaskakująco dobry tytuł, nawet w singlu. Upierałem się, że, mnie nie interesuje i raczej nie sprawdzę, ale jak wsiąkłem to na prawie 20 godzin. Przede wszystkim nie spodziewałem się tak ciekawej fabuły i lore gry. Lokacje i przeciwnicy też dosyć różnorodni, a poziom trudności odpowiednio wyważony (pozostałem bodajże na 7 poziomie świata). Do gameplayu też nie mam większych zarzutów, a wybrana przeze mnie klasa (Trickster) okazała się chyba strzałem w dziesiątkę. :fsg:

 

Planuje ukończyć historię i większość lub wszystkie side-questy, czyli pewnie czeka mnie kolejne 15-20 godzin.

Odnośnik do komentarza

Karny kutasik za brak skalowania postaci na niższych levelach w grupie jak w dywizji. Kumpel dzisiaj na 3 levelu bił moby po 2 dmg na początku i padał praktycznie na hita(ja i drugi ziomek 18 level world tier 7) :yao:

No ale przynajmniej szybciej exp mu leci i po 1.5h grania 6 leveli do przodu + dużo lootu(nawet legendarka), więc może szybko nadrobi. 

 

Odnośnik do komentarza

18 lvl i ciągle gram,

 

ale te nieustanne ekrany ładowania to mocne xd, każda nawet najmniejsza czynność typu otwarcie drzwi, przeskoczenie przez dziurę w ziemi wymaga wczytywania, pod tym względem to gra z kompletnie innej epoki.

 

W ogóle jak to gram to mam taki vibe starych gierek z PC, przez nieskomplikowaną konstrukcję rozgrywki podlaną jakąś głupią fabułą będącą tylko pretekstem do strzelania, no i ten polski dublaż xd

Narzekam i kpie sobie z gierki ale mimo to gram dalej, bo gameplay daje radę i fajnie sobie czasami odpalić taką strzelanke na odmóżdżenie

Odnośnik do komentarza

Grasz na xsx? Ja na XSX nie mam loadingów prawie wcale. Na mapie mam zadanie i jest ten głupi filmik z przejściem przez szczeline czy skokiem ale nawet to mogę wyłączyć przyciskiem b. Zakładam że to dla starej generacji zostawili :) Dysk ssd robi robotę. Nie zauważyłem nigdzie loadingów poza wejściem do gry a to też krótki. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, ASX napisał:

gram, no i te głupie otwieranie drzwi czy skakanie rzeczywiście moge przewijać (co i tak nie zmienia faktu iż takie przerywniki gameplayu są irytujace) ale i tak gra podzielona jest na dziesiątki małych loadingów, fakt że trwają 2-3 sekundy ale i tak są denerwujące

To kwestia tego że gra jest między generacjami. Niestety tego nie przeskoczymy dopóki gry będą wychodzić na ps4 i xbox one 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Figuś napisał:

Rozjebał mnie ten początek recki

 

Offliners XD

 

Chętnie ogram mimo wszystko kiedyś tam, na tą chwilę inne gierki mają priorytet.

To już nieaktualne. Mam ponad 25h, skończyłem fabule i takich bugów miałem może 3 albo 4. 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Szymek said:

Nie wiem kim gracie ale ja mam ognistego na 25 lvl a dziś mi wpadł w łapki filmik z klasą co zamraża i się teleportuje. No wydaje mi się dużo mocniejsza od mojej. Ktoś nią gra? 

graj klasa ktora cie sie podoba i nie sugeruj sie filmikami. owszwem trickster (klasa o ktorej mowisz) i techno sa najmocniejszymi klasami, nawet po nerfie techno jest dalej OP ale gra tak naprawde promuje dobrze zlozony gear i skile z nim sparowane, pyro czyli twoja klasa tez jes spoko i mysle ze jak juz ogarniesz gear to bedzie spoko. ja na pierwszy ogien zabralem devastatora i dopiero teraz jak zaczynam dogrywac gear widze potencjal klasy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...