Skocz do zawartości

Outriders


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

de2a2ea.jpg

 

Square zjebało z wykupieniem za małej ilości serwerów. Żal pcf bo to nie oni odpowiadają za infrastrukturę. No niby można było singla dać offline ale to jest grą nastawiona na multi i tak projektowana dlatego tutaj pretensji nie będę miał do pcf. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Szkoda serwerow, bo gra sie w pytke. W koncu gra, gdzie nie musze zwiedzac i wachac tysiecy zakamarkow w sztucznie wyolbrzymionym swiecie. Wszystko przede mna, a jak jakims cudem jakis loot mi umknie, to sie automatycznie i tak odnajdzie w ekwipunku. Szczegolnie pomocne w grupie, wtedy nie trzeba samemu kazdej skrzynki otwierac a loot i tak dostaniemy.

 

Skile robia robote i gra zacheca do ich spamowania, krotkimi cooldawnami. Gram tricksterem i co sie dzieje na ekranie czasem, to bajka. Odpalam Borrowed Time za oslona i ruszam na przeciwnika w jakims bunkrze. Gdy juz tam jestem Slow Trap i Cyclone Slice. Pare strzalow z shotguna, klik i juz jestem z powrotem za oslona, 20 metrow dalej. Do tego warto modowac ekwipunek, nawet niebieski, by talenty z armoru polepszaly skille. Raz ze to tanie, a dwa gra bywa trudna i trzeba szukac kazdej szansy.

 

Story nie jest nawet najgorsze, ale kto by sie tym przejmowal w takiej grze. Sa rozne bounty do zrobienia i jakies inne popierolki. Dla mnie to solidne 8/10 i fajna odskocznia, bo loot jest zacny, mozna kombinowac z buildami a drzewko rozwoju mozna dowolnie resetowac, pod kazda sytuacje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziwne, że najwięcej na grafikę narzekają gracze konsolowi, którzy w poprzedniej generacji grali głównie w full hd i 30 fps. A jakoś nie widać tutaj posiadaczy kompów, którzy mają nowe gpu i ciągle powtarzają gdzie ta next genowa grafika? 

Ostatnio ogrywam sporo starych gierek, które trzymają poziom dzięki świetnemu gameplayowi. Może czas żeby oceniać gierki bardziej przez pryzmat rozrywki a nie tylko liczby pixeli? A nie panie ja kupiłem konsole za 2k, gdzie te wodotryski i rt?

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, lpcl said:

Dziwne, że najwięcej na grafikę narzekają gracze konsolowi, którzy w poprzedniej generacji grali głównie w full hd i 30 fps. A jakoś nie widać tutaj posiadaczy kompów, którzy mają nowe gpu i ciągle powtarzają gdzie ta next genowa grafika? 

Może dlatego właśnie nie narzekam. Dalej mam TV FHD i nie miałem żadnej konsoli PRO, więc graficznie nie widzę ogromnego przeskoku na nowej generacji.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Sedrak napisał:

Może dlatego właśnie nie narzekam. Dalej mam TV FHD i nie miałem żadnej konsoli PRO, więc graficznie nie widzę ogromnego przeskoku na nowej generacji.

Akurat nie pisałem o twojej wypowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Plugawy napisał:

Moze narzekaja na generyczny i smierdzacy PieCem design?

Co znaczy śmierdzący piecem design? I czy to określenie ma coś wspólnego z konsolowym pieprzem? 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...