Skocz do zawartości

Outriders


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

To nie live grałem dzisiaj po 21 w PES i wreckfest online to outriders się zesralo. Proszę tu nie przywolywać trola. 

 

Co do gierki to pograłem troszkę zanim się serwery zesrały ok 20:30. No spoko się strzela jak moce dostajemy gra robi się ciekawa. Niestety jak kolega wyżej zauważył znowu Polska gra ma zjebany hdr. Na razie o fabule się nie wypowiem jest w miarę ciekawa ale zobaczę jak się rozwije. Gra bez większych bugów poza hdr. Dub angielski spoko a polski tragiczny czyli standard. 

Odnośnik do komentarza

No właśnie jak na standardy polskich dubbingów ten w Outriders jest całkiem zjadliwy.

Cała gra wygląda jakby najpierw robiona była jako klon Mass Effecta, a potem nagle przestawiono wajchę w kierunku GaaS. Trochę mi się gryzą te opasłe kompendia opisujące świat i dodatkowe opcje dialogowe z mechanikami typowego loot'n'shoot. Mimo to bawię się całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza

outriders ma chyba najbardziej generyczny setting jaki widziałem, przez co ciężko, w jakikolwiek sposób wkręcić się w ten świat.

Nie pomaga też fakt że mój bohater ma aparycję (wiem sam go stworzylem) i głos typowego dresa spod klatki.

 

Brak mu tu czegoś intrygującego, przyciągającego uwagę, jakieś ciekawej fabuły, albo wyróżniającego się kierunku stylistycznego, wszystko jest takie nijakie.

 

Sama gra na razie to taki miks Gears od war i borderlands, strzelba się spoko, jest 60fpsow, ale nie wiem czy to wystarczy by zatrzymać mnie na dłużej

Odnośnik do komentarza

Główny bohater to ma nieproporcjonalnie wielkie łapska - palce jak serdelki. Widać to podczas przerywników filmowych, gdy sobie grzebie przy gębie :usmiech:

 

Pytanie do osób, które ustawiły ENG dubbing. Czy też tak macie, że w hubie, w miejscu walki bokserskiej, są przemieszane dialogi ENG i PL? W mojej grze słyszałem coś na zasadzie "HIT HIM HARD, NO ZAYEB MU" no i miałem taki dysonans poznawczy.

 

Ogólnie jest trochę bugów, typu boss pada na kolana i na tych kolanach martwy ślizga się w kierunku drzwi, później lewituje i wchłania go sufit. W multi co-op można jednocześnie żyć i być martwym. Można też dołączyć do środka walki w samych gatkach, bez osprzętu, ten doładowuje się po 30s. Niektóre przerywniki filmowe totalnie zbędne, typu 3s przerywnik, jak chłop otwiera drzwi, po którym jest czarny ekran i ładowanie poziomu. Jak wcześniej panowie wspominali, brak tu dynamiki w przełączaniu pomiędzy grą a cutscenkami.

 

 

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza

No, też nie mam problemów, bugów też póki, co nie napotkałem, a jestem dopiero w Orlich Szczytach i mam 12 lvl, a 6 lvl świata. W ogóle im wyższy poziom świata dajesz, to ciężko samemu grać, w coop to raczej powinno być trochę luzu. Chociaż jak wyfarmisz lepszy sprzęt, to też powinno się potem dać radę samemu rozwalać killroomy na wyższych poziomach świata.

Odnośnik do komentarza

jak demo totalnie mnie odrzucilo tak w pelniaku zagralem inna klasa i miod. jak dla mnie na razie strzal w dyche po  rozbudowaniu troche postaci na ekranie totalna sieka. cieszy mnie fakt ze nawet tak dupne niebieskie przedmioty daja rade - czekam na pierwsze legendarki ale juz widze ze spedze troche czasu w grze

Odnośnik do komentarza

Bo demo gry to, aż tak za dużo gry to nie rozwijało i postaci, stąd takie słabe wrażenie było, a w pełniaku to już czuć, że postać rozwiniesz i tam drzewo skilli pasywnych masz, to czujesz już moc postaci. Tak samo jak dochodzą nowe skille, również z przedmiotami, co dają bonusy do umiejętności i kosisz nieźle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...