Skocz do zawartości

Outriders


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Szymek napisał:

Przyjemnie się grę. Gram w pojedynkę i niektóre starcia na lvl świat 7 już potrafią być nieco wymagające. Fajnie. Już zaczynam pomału grzebać w sprzęcie i dostosowyc pod starcia. Troche tylko te loadingi wytrącają z wczuwy mimo że sekundowe. Po usłyszeniu polskiego dub była to pierwsza opcja jaka zmieniłem xD

 

O to, to.

Kopia kilku gier w jednym. Ogólnie spoko w ramach GP, 269zł to tak średnio za to. 149zł byłoby spoko.  Gra zyskuje w ekipie, ale nie mam czasu na nasiadówy. Polatam chwile solo albo z jakimś randomem i zapomnę. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, balon napisał:

Po kilku próbach  w końcu na 3 dzień  połączyło mnie z serwerami. Dobrze, że było za free w game pass to mogłem się utwierdzić, że nie dla mnie takie giereczki. Deko genetycznie, deko drewno, broń ze słabym powerem. No nie będę fanem. 

Ciekawe kiedy grałeś? Ja wczoraj cały wieczór grałem bez wywalenia. Tak samo w niedzielę chyba wieczorem 2 h. Wywalało w piątek i sobotę wieczorem to po errorze przy próbie wejścia olałem temat i inną grę odpaliłem. Pcf pisali w niedzielę że już powinno być ok. Od tamtej pory u mnie dziala bez zarzutu. 

 

Co do gry to mi się strzelanie podoba.   Im Dalej w las to fajniej. Rośnie poziom trudności ale też crafting i kombinowanie z modami wciąga. Na world level 7 pokonanie hordy potworów albo bossa już stanowi wyzwanie dlatego warto zadbać o ekwipunek i modować pod swoje aktywne skille. Gram techno czyli takim medykiem. Po odpowiednim wybraniu skill i modów jestem prawie nie do zajebania. Plus soczyste headshoty jak w gears. Podoba mi się gra bo nie mam gąbek na pociski jak w division czy destiny. Tylko bossowie potrzebują więcej a ze swojej snajpy resztę kładę jednym strzałem. A nawet bossowie są latwi jak odpowiednie umiejętności dobrze timingujesz. Ogólnie dobrze mi się gra w singlu. Jestem pozytywnie zaskoczony. Po kilku indykach przyjemnie w taka strzelanke pograć. Idealnie też wchodzi w krótkich sesjach. Wpadam na misje średnio 10-15 min misja i wypadam robić co innego. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Skonczylem story zacna gra, szkoda tylko ze ostatni boss to ten sam x2. Level 7 swiata to chyba max co osiagne solo no I grania snajpa to tak slabo w tej grze patrz ostatni boss chyba nie ma sie gdzie schowac. Ogolnie polecam, czas pofarmic jakies legendarki, aha ktos pisal ze loot mizerny, dla mnie sypie jak w Borderlands.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, blantman napisał:

Ciekawe kiedy grałeś? Ja wczoraj cały wieczór grałem bez wywalenia. Tak samo w niedzielę chyba wieczorem 2 h. Wywalało w piątek i sobotę wieczorem to po errorze przy próbie wejścia olałem temat i inną grę odpaliłem. Pcf pisali w niedzielę że już powinno być ok. Od tamtej pory u mnie dziala bez zarzutu. 


No przez pierwsze 2-3 dni od premiery nie łączyło mnie. Jak już połączyło to zero podjarki. No ale też nie gustuje w takich gierkach.

 

Zapewne nie pomaga fakt że byłem świeżo po Gearsach 5 w wersji na XSX i Samuraju na PS5 w 60 ks, a w trakcie Spidera Moralesa i Crasha 4. 
 

No ale kto co lubi i napewno nie chcę nikomu zabierać radości z grania. Ja jestem happy że sprawdziłem w GP i mogę z czystym sumieniem wyjebać to z dysku. 

Odnośnik do komentarza

Skonczylem kampanie i zegar pokazuje 38h. Da sie z pewnoscia to zrobic szybciej, ale bylem uparty i nie zmienialem poziomow swiata. Wciaz kilka zadan pobocznych zostalo, ale to juz na wolna chwilke.

 

Z minusow to:

- mapa i wskaznik, ktory w pewnych miejscach zaczyna pokazywac droge bog wie gdzie

- brak lockowania ekwipunku

- brak czatu

- brak mozliowosci inspekcji reszty druzyny

- poczatkowe disconecty, ale po 2-3 dniach od premiery nie mialem juz ani jednego

- gra lubi czasem zaliczyc crasha, szczegolnie w multi

- dosc sporo roznych pomniejszych bugow

- interakcja z otoczeniem gdzie czasem jakis kamyczek przeszkodzi ci w ruchu

- gameplay nie dla kazdego

- CELNOSC przeciwnkow (absolutne 100%)

- snajperzy i Strixy (najgorsi przeciwnicy jakich mozna bylo wymyslec)

- brak transmogu

 

Z plusow:

- moce i ich krotkie cooldowny

- loot, leci go duzo i jest ciekawy

- talenty na broniach, niektore sa tak glupie ze az fajne (np. po zabiciu kolesia, teleportuje innego a to samo miejsce, mozna sie zdziwic jak nagle jakis boss stanie przed toba xd)

- crafting i modowanie, wiele, wiele mozliwosci na polepszenie statystyk itp

- auto loot gdzie jednym przyciskiem (H na PC) podnosimy wszystko w danej lokacji)

- kampania byla w sumie dosc ciekawa, a na pewno sie wyrozniala na tle innych gier tego typu

- przeciwnicy, jest ich wiele rodzajow i nie ma uczucia ze ciagle bijemy tych samych

- wyglad broni (niektore sa mega kozackie)

- gameplay gdzie nie musze sie chowac zazwyczaj po katach, tylko ostro nacierac i robic rozwalke

- poczucie mocy

 

Wiele z moich minusow mozna wyeliminowac jakimis patchami, no i do tego, nie sa az tak znaczace by zepsuc mi odbior. Ale to juz moze byc roznie z innymi graczami, jakie oni beda mieli odczucia.

 

Czas sie zajac ekspedycjami i zobaczyc jak end game wyglada.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Na początku kręciłem nosem ale po kilku godzinach stwierdzam że gra się całkiem spoko. Gameplay naprawdę daje radę.

 

Irytuje stabliność serwerów, ciągłe ekrany ładowania (nie wyobrażam sobie grać w to na hdd) i generyczny nudny setting, ale gameplay, strzelanie i te wszystkie moce które można łączyć w efektowane kombinacje naprawdę daje radę.

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, MLeKSk napisał:

U mnie chyba coś z ustawieniami gry jest nie tak. Wszystko takie jakieś zamazane, szaro-bure, jakby za mgłą. Ustawienia HDR na telewizorze mam raczej dobre, bo w innych grach nie ma tego problemu. "Spider-Man" wygląda kapitalnie, ale "Outriders" jest praktycznie wyprany z kolorów, momentami nawet zbyt ciemny, jakby HDR nie działał prawidłowo. Co może być przyczyną? W jakich ustawieniach się bawić, żeby to jakoś wyglądało? Mowa o Xbox Series X.

Ta ten hdr jakiś spieprzony jest, u mnie to samo. Wyłącz hdr w konsoli i zobacz, może będzie lepiej jak w rdr2. 

Odnośnik do komentarza
55 minutes ago, El Loco Chocko said:

Ale nerfy wlecialy, niech ich chudy byk. Az mi sie odechcialo grac :frog:

 

https://old.reddit.com/r/outriders/comments/mmrf7d/outriders_post_launch_dev_news_updates/

 

Ja nie wiem czemu ci wszyscy developerzy odwalaja taki szajs? Do tego w grze nastawionej imo na singla? 

 

 

Meh I gra sie skonczyla szybciej niz zaczela, po co oni wrzuczaja nerfy na skille jak nie ma PvP.

Edytowane przez Hanza71
Blad
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.04.2021 o 10:42, Szymek napisał:

A jak to jest jak się gra w coopie? Moby są mocniejsze czy jest ich więcej względem grania solo? 

No i idzie zrobić aby ktoś nas przeciągnął na wyższym lvl świata aby lepsze graty wydropic? 

https://www.reddit.com/r/outriders/comments/jpfj26/what_i_liked_about_broadcast_4_and_hard_questions/ 

 

Jak wywalało nam w trzyosobowym teamie jednego (co działo się często), to gra była łatwiejsza. Grając we trzech na 7 lvl świata czasem zmniejszaliśmy na 6, bo przeciwnicy przyjmują naprawdę dużo pocisków i po prostu szkoda nam czasu, żeby w kółko powtarzać jakąś lokację.

 

 

 

Edytowane przez ProstyHeker
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@sprite ja wiem ze gra ma cztery klasy i multi wbudowane. Ale w mojej opinii przy obecnym stanie i mam na mysli stabilnosc serwerow, skalowanie w multi itd o wiele lepiej gra sie w singlu. 

 

Anyway, mam przeczucie ze te zmiany zostana albo bardziej stonowane, albo zupelnie wycofane. Bo gownoburza jest ogromna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, El Loco Chocko napisał:

@sprite ja wiem ze gra ma cztery klasy i multi wbudowane. Ale w mojej opinii przy obecnym stanie i mam na mysli stabilnosc serwerow, skalowanie w multi itd o wiele lepiej gra sie w singlu. 

 

Anyway, mam przeczucie ze te zmiany zostana albo bardziej stonowane, albo zupelnie wycofane. Bo gownoburza jest ogromna.

Na siódemce gra ma już takie momenty, że ciężko się przebić w pojedynkę. Nie chodzi o skill czy dobór umiejętności, ale o zabójczą skuteczność oponentów. Coś jak CoD na weteranie. Nie dość, że masz przed sobą ścianę z kul, to jeszcze dostajesz 5 granatów pod nogi. 

Ale bawię się przednio, żeby nie było :asax:

3 minuty temu, Hubert249 napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza

No wczoraj się troszkę zaciąłem na jednej z misji właśnie na tier 7. Spotykamy pierwszy raz latające stworki. W sumie dzięki temu że parę razy zginąłem skapnalem się ze poziom świata zmniejsza się z każdym zgonem. Od razu udałem się po modyfikacje, przysiadłem nad bulidem i poszło. Teraz pilnuje się żeby głupio nie ginąc 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Szymek napisał:

No wczoraj się troszkę zaciąłem na jednej z misji właśnie na tier 7. Spotykamy pierwszy raz latające stworki. W sumie dzięki temu że parę razy zginąłem skapnalem się ze poziom świata zmniejsza się z każdym zgonem. Od razu udałem się po modyfikacje, przysiadłem nad bulidem i poszło. Teraz pilnuje się żeby głupio nie ginąc 

Dlatego moim zdaniem gra wymusza na nas granie w Co-opie. Oczywiście mowa o wyższych poziomach świata. 

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, jaro said:

Pasek postępu World Tier kurczy się z każdym zgonem i może spasc do poprzedniego poziomu świata

tzn maksymalnie to spadnie do zera w danym swiecie. np ja mam teraz WT9 zjechalo mi do zera i juz dalej nie zlatuje - maly tip ja robic zaczalem tak ze jak mam niedograny gear o dostaje w dupe to na ciezkie walki obnizam wt a podczas lzejszych walk zostawiam najwyzszy wt - dzieki temu prawie nic nie trace teraz o przjescie z wt8 na wt9 to byl moment.

Odnośnik do komentarza

Całkowicie samemu. Mi przez całą grę tylko raz ktoś dołączył z ludzi on linę, a tak to solo. Polecam grać na 6 tier. Jest wyzwanie, ale bez przesady. Na 7 były momenty gdzie było już dość ciężko, a tak na prawdę loot który dzięki temu zdobędziemy i tak zaraz pójdzie do kosza. Ja właśnie skończyłem fabułę i nie jest to żadne wybitne dzieło, ale szczerze mówiąc byłem bardzo ciekaw co będzie dalej i podobało mi się. Od jutra zaczynam ekspedycje, więc jak ktoś chętny to niech śmiało wysyła zaproszenie 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...