Skocz do zawartości

PES 2020


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że jest. Można ustawić na sztywno. 

Sędziowie nadal podejmują fantastyczne decyzje, system interpretacji podań przez komputer nadal działa jak zawsze czyli gównianie (ostatnia pokazana akcja) . To tak na szybko z tego co łatwo można wychwycić. Trzeba liczyć tylko na dobrze poustawiane suwaki. 

Odnośnik do komentarza

Wstyd nazywac to czyms nowym jak łatką do 19.

 

Najnudniejsze gry za jakie można wy(pipi) 250 cebulionow. 

 

Te reakcje chipków jakby grali pod wodą z inputem na poziomie 100. Drewno w chuj. 

 

Dziękuję Ea i Konami za wyleczenie z marnotrawienia czasu na te gunwna. :lapka:

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

Tego nawet nie ma co oglądać przecież demo będzie inne, full inny, po pierwszym patchu i kolejnym znowu inna gra. W myClubie jak zawsze największa kupa. Po dwóch miesiącach pewnie przecena na 99zl i myClub za free. Ja tam się już nie dam nabrać. Ciekawe jak z licencjami ponoć stracili partnerstwo z Liverpoolem.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, pattro napisał:

Obejrzałem gameplay i co zauważyłem...zaczynamy mecz jak świeci słońce a kończymy jak jest już ciemno!. Nie wiem czy to było w tym roku ale chyba nie. :)

Niesamowite! Szkoda tylko, że cała pierwsza połowa to dzień, a cała druga wieczór i nie ma czegoś takiego jak płynne przejście pogody i stopniowe ściemnianie się nieba podczas rozgrywki, bo to przecież wymaga większej pracy i komu by się chciało? Przed meczem możesz sobie ustawić, czy chcesz grać za dnia czy w nocy i tutaj jest to samo, tylko noc wczytuje się nie przed meczem, a po naciśnięciu przycisku rozpoczynającego drugą połowę. Ot zwykła podmianka tekstur w przerwie. Wstydziłbym się czymś takim promować nową odsłonę serii, ale oni zrobili to już przed premierą PES-a 2019. Miało być innowacyjnie, a okazało się, że zrobili nas w balona.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...