Skocz do zawartości

PES 2020


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Wojtas angol napisał:

Gra jest świetna, czym dłuzej sie gra tym bardziej czuć ten feeling, dla mnie w porównaniu do 2019 jest duzo lepsza pod kazdym wzgledem, to juz nie odcinanie kuponu a postawienie na bardziej symulacyjną część, wiecej kontroli czuć wolność i te boisko takie duże. Kapitalna jest fizyka piłki, animacje  ładna grafika, podobają mi się walki w powietrzu o piłkę przemodelowanie przyjęcia piłki i strzały które mają różną trajektorię lotu, ja jestem jak narazie zachwycony i jesli ktos juz ma link do ściagniecia option file  free do pesa  2020 to będe rad ;)

oj przydałby się porządny OP do tej części, chociaż i tak nie jest źle jak na PES, reprezentacja, Barca, Bayern, Juve to akurat lubie. Wkur*ające ( albo jestem niemotą ) jest to, że jak sobie ustawiam international cup i wybieram przykładowo 8 zespołów, a reszta ma być sterowana przez konsolę, to nie mogę sobie zmienić przed mecze, ani w trakcie kim chcę grać, nawet jak obie drużyny to moje wybrane do grania. To jest żałosne, kiedyś tak przecież w PES nie było

Odnośnik do komentarza

Jeden z jutuberów powiedział, że gracze my cluba dostaną po 500 coinsów za opóźnienie aktualizacji o dwa dni. Będzie na future players, czyli od początku będzie to samo co w poprzedniej edycji. Pokazywał Ronniego o ovr 81, którego można podbić o 16 leveli, on twierdził że to nie ten z preordera. Oby nie mylił się.

 

Zresztą tu jest ten filmik dla fanów PES-a:

 

 

Odnośnik do komentarza

No i znowu jakiś zaiech będzie w miał ovr 95 po jednym dobrym spotkaniu w jakieś smieszniej lidze holenderskiej.
Będziesz chciał sobie pograć team lvl 3 to trafisz na zajechow z ovr kosmicznym i oczywiście na ławce goście z ovr 40.
Anulowalem pre order w sumie, od lat Konami nic z tym nie robi i w tym roku na bank będzie to samo.

Odnośnik do komentarza

Z tego co czytałem, to na bundesligę trzeba będzie poczekać tydzień, może dwa...

 

Tutaj linki do option filów, które mi działają:

https://pes.social/attributes/platforms/playstation-4.html

 

Załatwiłem OptionFile Od PES UNIVERSE V1, więc się dziele :)

Wysoka rozdzielczość:

http://www.mediafire.com/file/z2m4pesiu3y89wa/PESUniverse_OF_V1._2048.rar/file

Niska rozdzielczość:

http://www.mediafire.com/file/430dph64bxes3ch/PESUniverse_OF_V1._1024.rar/file

MIX rozdzielczości:

https://sharemods.com/r8hrbsy05k68/PESUniverse_OF_V1._Main_File_Official.rar.html

HASŁO do rozpakowania -> PesuniOF

Edytowane przez MacGyver_PL
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Rany czemu ci piłkarze z piłką przy nodze dostają z automatu +miliard do ślamazarności? Ruszają się jakby stali po szyję w kisielu. Gdyby nie to to bym się nawet zastanowił czy kupić PESika w tym roku. Fajnie się kręci akcje tylko szkoda, że w większości przypadków trzeba grać z pierwszej piłki. Trzy mecze online zagrałem w demku i bilans 2/0/1. Na jednego typa trafiłem co potrafił co druga akcję rozkręcać podaniem na dobieg do Lewego spod własnego pola karnego i 90% dochodziło do celu xd Może przez moje nieogarnięcie w obronie, no ale (pipi)a

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.09.2019 o 14:08, kanabis napisał:

Każdy taki  jest..

Potem po rozegraniu 200 meczy i jak wychodza na jaw kwiatki i niedoskonalosci rozgrywki kazdy kto pisal "Najlepszy pes w historii"  chowa sie pod kamieniem ;)

Nie każdy. PES 2018 to nadal (brew ani drgnie) najlepszy  PES w historii.  

Odnośnik do komentarza

Gra z takimi bezpłciowymi strzałami na bramkę może być najlepsza? Chyba bym się pod tym nie podpisał, ale rozumiem, że niektórzy przymykali na to oko, albo nawet nie zwracali na to większej uwagi, kwestia kto czego oczekuje od takiej gry. Rozgrywało się fajnie, balans był OK, ale gole jakoś nie sprawiały większej przyjemności, a przynajmniej dla mnie to bardzo ważna kwestia w grze traktującej o futbolu .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...