Skocz do zawartości

PES 2020


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

wrażenia na razie pozytywne :

+ tempo gry wręcz idealnie dobrane, wolne tkanie akcji ale jest możliwość przyspieszenia, wiem bo traciłem masę goli z kontry :] Konami proszę nie dotykać ;) 

+ online w demie to czad (i zdaje się jest 10minutowy mecz zamiast offlinowego 5min) i zawsze działa płynniutko, tu też nie jest inaczej, serwery jeszcze nie zatkane więc miło się gra, i do tego masa Polaków na nowozelandzkim demie :> (hi Matinx, dzięki za baty :p)

+ przyjęcia z R2 są świetne, typy mnie wkręcały w ziemię jednym przyjęciem z kierunkiem ; dużo zabawy z tym jest 

+ zawsze można było grać w PESiku na ścianę ale w tej części Lukaku to już totalny czołg, jak mu zagrasz górną piłę to wyłapie na klatę i jeszcze przestawi obrońcę gdzieś o metr dalej, nie no spoko to jest :] szczególnie że można teraz się dobrze zastawiać i objeżdżać kółeczkiem pressującego, jest broń anty-pressingowa, widzę że ludki to używają na potęgę

+ podania bardzo wrażliwe na pasek siły, dasz za krótko to leci anemia i nie dojdzie podanie, trzeba wycyrklować za każdym razem

+ ruszyli coś poważniej z dryblingiem pod prawym analogiem (myślałem że sie nie doczekam) , teraz można się fajnie urywać zrywami na boki, CR7 to jest magnes na faule po takim czymś, fajne i do wymasterowania coś nowego

+ grafika tj oświetlenie, całą prezentacja dostała lekkiego boosta, ta gra ładnieje nadal co się ceni, ten rzut kamery stadium całkiem fajowy, taki telewizyjno-stadionowy ;) aż się prosi porzucać sobie długie piły od jednej strony do drugiej :> 

 

- dalej klocowatość i mułowatość przy zmianach zawodników, dalej jak głazy, nie da się ich przestawić nawet z supercancelem

- kolizje...ja ich nie czuję w ogóle czy wygram pojedynek i się przecisnę czy nie, raz się zastawię tyłem z przyjęciem, albo mi odbierają jak dziecku i jeszcze mój się przewróci

- CPU gra dzidę do przodu i 3 podaniami się chce przedostać, przewidywalne do bólu, groza wręcz 

- fauli nie ma, albo sędzia w demie jakiś sprzedajny, te wszystkie potknięcia mi zabierają piłkę hello? to może gwizdnij gościu coś czasem ;]

 

no i najważniejsze, jest Juventus :bye: demko pięknie śmiga i robi smaka, proszę nie psuć nic bo mam ochotę kupić tę edycję :cool2:

 

Odnośnik do komentarza

Tez mi się podoba, tak jak przypuszczałem jest wolniejsza i taktyczna, kamera inna i jes to  taki smaczek wizualny bardziej transmisja telewizyjna, grafika ładna , drużyny super odtworzone i ich twarze, gameplay i fizyka piłki ma potencjał . Ale brakuje mi trochę tej ciężkości i siły strzału , co do wad to fatycxnie te animacje czasami za długo się wgrywają i nie ma się takiej kontroli ale mają czas jeszcze to naprawić , ogólnie po zagraniu 3 meczy ma się jeszcze ochotę dalej grać☺

Edytowane przez Wojtas angol
Odnośnik do komentarza

Drybling to jakis dramat. Mozna go wykonywac, jedynie stojac twarza do bramki. W druga strone nie ma opcji, bo zawodnik z automatu sie obraca. Nie wiem kto w tym konami wpada na tak genialne pomysly. Gra chodzi jak zlagowana, zawodnicy są kołkowaci, pilka przelatuje co chwile miedzy nogami, nawet jak przecinam podanie. Odwieczne przenikanie, problem z odebraniem pilki przy ball rollach itd itd.

No a wisienka na torcie - ping pong. Ustawiamy trojkaty i napieprzamy one two do porzygu. Nawet nei trzeba przy tym za wiele myslec, wystarczy klikac.
Konami trzyma poziom.

Odnośnik do komentarza

Motyw ze strzałkami przy wklepaniu L2 (Dualshock) sprawi, że gra będzie jeszcze bardziej skill'owa. Ja narazie z tego nie korzysta, bo narazie tego nie ogarniam. Ale podejrzewa, ze PES'ow wymiatacze będa musieli to ogarnąć by być w czołówce. Niby mała rzecz, ale to jak w realnej piłce- precyzja to klucz do sukcesu we wsólczesnje piłce. Ogółnie rzecz biorącz demka jestem zadowolony. Miód jest. Animacje fantastyczne, fizyka piłki kapitalna, kolizje piłkarzy realne, a satysfakcja z rozgrywania piłki ogroma. Zupełnie jakbym oglądał mecz w TV. Do czego mogę sie przyczepić po rozegraniu paru meczów? Odbieranie piłki przyciskiem X. Za częste faule, trochę to irytuje, dużo z tego żołtych kartoników. O wślizgach nie mowie, bo to faul z kartką gwarantowany.  Mimo tego, nowy PES daje rade i to bardzo.

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Największą zmianą w stosunku do PES19 jest... biały napis KONAMI, na czerwonym tle. Niestety tak jak myślałem obecna generacja nie ma nam już nic do zaoferowania w sprawie pod tytułem gry piłkarskie. Kamera ładna, ale niezbyt wygodna do gry pvp, takie to coraz bardziej sztuczne dla oka się robi, trawa osobno, gracze osobno, piłka osobno, nawet piątki jak zbijają to razi już, że nawet dłońmi się nie dotykają. Następną grą piłkarską przełomową będzie ta w której Lewandowski wystawi język ;) Czyli potrzebne ps5 i to szybko !

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Bardzo mi się podoba, nawet tej nowej kamery nie wyłączyłem bo da się grać i robi klimat. Twarze piłkarzy masakra, leci w fotorealizm.

 

Biere day 1

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Gameplayowo jest dobrze, online śmiga jak miło, głupich kolizji czy niezrozumiałych zachowań fizyki jest mało, naprawdę z przyjemnością zagrałem 5 meczyków online. Ale tak sobie myślę, że ta gra nie ma nic, co pozwoliłoby jej się wygrzebać z wielkiego dołka sprzedażowego. Kupią ją Ci, co kupują PES'a co roku, reszta zagra za pół roku w game passie albo w listopadzie (czy tam kiedy ma być) w wersję lite. Uruchamiasz demo, musisz zaakceptować dwa dokumenty, śmiechłem mocno pod nosem, jak mi się otworzyła w konsoli przeglądarka, w której odpaliło się ToS czy coś tam do przeczytania :yao: I za chwilę to samo z drugim dokumentem :notbad: Menu niby nowe, ale dalej czuć rok 2002, wszystko surowe, bez polotu - wbrew pozorom w piłeczkach dość sporo czasu spędzamy w menu, zwłaszcza w jakiś karierach, karciankach itd. Ekrany ładowania też, no jakieś tło, w ramce opis jak zrobić podanie lobem, czy inną ruletkę. Odpalasz mecz, no fajnie się gra ale jakoś cicho tak, a nie ma komentarza w demie jak zwykle. Do tego jarają się MAMY JUWENTUS!!!!1111 A nawet nie raczą aktualnych składów do dema dać, litości. Ja wiem, że jest edytor, będą OF zaraz lepsze niż by kiedykolwiek Konami zrobiło. Ale z perspektywy dzieciaka, który całe życie gra w Fife bo są karty, świetne menusy, milion trybów gry, dobra muzyka, komentarz w ojczystym języku, na loadingu może sobie postrzelać karne odpalenie takiego demka skończy się pewnie na trzech meczach z CPU, po którym stwierdzi no fajne, to czekam na demko Fify i zamawiam jej preorder. Można się zżymać, ale tak podchodzi do gier piłkarskich pewnie 90% graczy i to widać boleśnie potem w wynikach sprzedaży. Póki Konami tego nie zrozumie będą robić świetną grę w środku obudowaną szarym papierem toaletowym i wyżej wała nie podskoczą, aż ktoś w końcu wyciągnie wtyczkę.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Dla mnie na plus, że działają w końcu w miare szybko, grafika robi wrazenie - jeśli chodzi o stroje, twarze tych licencjonowanych drużyn jest potęznie w 4K, ale co z tego skoro zapomnę o tym po 3h grania :usmiech: A sam gameplay no nie jest to 2018 ale gra mi się lepiej niż w 2019, ciężko to wytłumaczyć konkretnymi mykami dlaczego tak, ale widzę, że być może rozgrywanie w środku pola będzie miało trochę sensu bo 19 to była praktycznie fifa, dzida na skrzydle i tyle. 

Odnośnik do komentarza

Po pierwszym meczu to fajna gra, z każdym kolejnym jednak coraz gorsza. Ja wiem, że Rakitic to drewno i kloc, i jak zobaczyłem jak się do wszystkiego zbiera, to pomyślałem, że dobrze go odwzorowali w tej grze, hehe, ale później przestałem się śmiać, jak się zorientowałem, że w tej grze każdy piłkarz jest takim klocem. No niestety, ale najlepiej w tej grze unikać przyjmowania piłki, tylko grać z klepki. Bywa również niestety tak, że próbujesz zagrać komuś prostopadła piłkę, bo widzisz, że sterowany przez konsole zawodnik biegnie, ale w momencie, gdy wykonujesz podanie, ten się zatrzymuje i faktycznie wykonuje ruch do bramki, ale swojej, a nie przeciwnika. Poza tym sporo bramek stracilem przez to, że mój zawodnik nie przejmował podania, które powinien przejąć. Wyglądało jakby po prostu odsuwal się od piłki. 

 

Podoba mi się ogólny pomysł na te gre, bo boisko jest duże, można trochę pograć piłka w środku, zawodnicy maja swoją wagę, no ogólnie wygląda to trochę jak w rzeczywistości, ale jednak te 'suwaki' są przesunięte nie w te stronę, która powinny i później wychodzi na to, że ta waga piłkarzy, o której wspominałem, to fajna sprawa, krok w dobra stronę, ale jednak nie jest zrobione to tak jak należy, przynajmniej w mojej opinii. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.