Skocz do zawartości

PES 2020


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

E tam cios od razu bez przesady, w FUT to, czy drużyna z której własnie wylosowales karte nazywa się Juventsu, Piemonte czy Izolator nie ma żadnego znaczenia, gracze przecież nadal będą się nazywać i wyglądać jak trzeba, jedynie strój Piemonte będzie przypominał oryginalny zamiast nim być.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
10 minut temu, adasiulko napisał:

 

Nieźle, jakby Konami podkupiło jeszcze parę dobrych zespołów to może w końcu dogadaliby się z EA i pełne licencje byłby w obu grach. Co by tu nie mówić strata Juve to jest cios dla EA i ich kury czyli FUT-a.

 

W FUT-cie będziesz miał normalnie piłkarzy Juve, jest potwierdzone. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
1 minutę temu, adasiulko napisał:

 

To taką wyłączność może załatwić tylko Konami. EA zabolałoby tylko wtedy gdyby nie mogli używać nazw, nazwisk w FUT, w tej sytuacji dla mnie ta wyłączność jest huja warta.

 

No ale w lidze wloskiej też będziesz miał tych piłkarzy w FIFIE tylko bez strojów tak jak w przypadku PESa i innych drużyn ligi np angielskiej. Piłkarze są, ale juz stroje i nazwy są zmienione

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, _Be_ napisał:

 

No ale w lidze wloskiej też będziesz miał tych piłkarzy w FIFIE tylko bez strojów tak jak w przypadku PESa i innych drużyn ligi np angielskiej. Piłkarze są, ale juz stroje i nazwy są zmienione

 

Ok jasne. Dla mnie to wsio ryba bo ja jak już gram to tylko przez sieć, ale kuzyn lat 12 będzie trochę rozczarowany na pewno.

Odnośnik do komentarza

szczerze to Konami mają mój szacun za taki suckerpunch dla EA, ich własną bronią, coś pięknego :p

 

chciałbym żeby kiedyś ligi miały regulacje z brakiem monopolu na exclusive, tak jak to jest z NBA, zdaje się że Bundesliga przygląda się temu bo leżały 2 oferty EA i Konami, i się zastanawiali

 

może kiedyś.

 

a na razie niech się dojeżdżają bo to nawet zabawne jest :] Konami złapało plusa i czekam niecierpliwie co pokaże demo :>

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.06.2019 o 11:30, PEsEq napisał:

A ja mam inne zdanie. Ograne w cholerę meczy w wersje 2018. 2019 kupiłem na premierę i naprawdę poczułem skok. Wszystko lepsze. Możliwe, że 2020 odpuszcze, bo nie ma się do czego przyczepić. Poczekam na kolejną generację

PES 2018 był lepszy gameplayowo a 2019 lepszy graficznie i technicznie ale wolałem pesa 2018 bo był bardziej defensywny i taktyczny i myśle że z nowym pesem bedzie podobnie bo oni co rok zmieniaja pesy na ofensywne granie i defensywne a teraz wypada parzysty rok ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, jak można jeszcze grać na poważnie w piłkarki. Dla mnie handicap w obydwu tytułach jest nie do przyjęcia. A recenzenci w ogóle o tym nie piszą. W tym roku pewnie wezmę fifę, aby sprawdzić voltę. Ale poza tym to szkoda nerwów. Te wszystkie paczuszki i faworyzowanie słabszych w obydwu gierkach to gó.wno niesamowite. 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem na NIE jeśli chodzi o kupno PES-a 2020. Powodów jest więcej niż kilka.

 

1. Kupiłem wersję Legendarną 2019 cyfrowo i szczerze nie warto było, dali Beckhama na 30 lvl, którego można było rozwinąć o 2 (słownie: dwa) levele, (pipi)a oni powinni dać wypasioną legendę, czy to Beckhama czy innego grajka, resztę dodatków przemilczę,

2. Takiego handicapu jak w tej edycji to nie widziałem w żadnej z poprzednich, mowa o my club, w dywizjach też jest, ale mniejszy,

3. Gameplay do pierwszego patcha dobry, po pierwszym patchu już nie było tak dobrze, niestety to wada gier sportowych bo jednym patchem można wywrócić gameplay do góry nogami,

4. W my club w porównaniu do FUT-a nie ma co robić, te eventy to kpina, w 2019 w pierwszym tygodniu dali graczy tygodnia np. Zyiech był podbity na chyba ovr 96, zamiast jak ludzie podbijać zawodnika o 1 lub 2 lvl debile z Konami zrobili tak, że ludzie po 2-3 tygodniach mieli tak dopasione zespoły, że nie chciało się grać, potem jakby poszli po rozum do głowy, ale już nie dało się tego odwrócić, gry 3 gwiazdkowymi zespołami nie było, chyba że ktoś ma czas siedzieć godzinę i szukać rywala,

5. Online nie jest doskonały, jest ok, ale dalej jest sporo lag cziterów,

6. Błędów w grze jest dużo (szczerze od huja), piłka idzie obok obrońcy a ten nawet nie wyciągnie nogi, wykonujesz podanie i do piłki biegnie zawodnik, który stał dalej, nie przełączysz się na stojącego bliżej i masa, masa innych, mniej lub bardziej w(pipi)iających, jak grasz z wyjadaczem i złapie cię na animacji odbioru to zanim twój zawodnik pozbiera się gość już pomknął pod bramkę, sposoby na bramki są, a jakże, nie mniej niż w Fifie, kick off glitch też mam wrażenie jest, itp. itd.

7. Po co wydawać ok 200 złotych na grę w pudełku jak na przełomie listopada i grudnia wydadzą wersję Lite, gdzie my club mamy za darmo.

8. Legendy w my club powinny robić różnicę w meczu, po co komu legendy gold ja się pytam.

Odnośnik do komentarza

no bardziej to cios dla Fifa niż plus dla PES-a, dla mnie w grach sportowych licencje są jednym ze składowych gameplayu i tym razem obie piłki będą w tym względzie nieco ułomne. PES bo dalej ma kilka licencji na krzyż i FIFA, bo traci pojedyncze drużyny które wpływają na całość. Ale tak czy siak jestem zdania, że w tej generacji nie dostaniemy już żadnej gry piłkarskiej która będzie warta zakupu na premierę. 

Odnośnik do komentarza

W czasach gdzie scena edit mode jest rozwinieta jak nigdy w historii mam kompletnie wyje,bane na to. Moj pesik wyglada jak fifa. Wszystko wgrane i ok. Nigdy w zyciu nie zamienilbym licencji kosztem gameplayu. Gralem w fify na przelomie 12-16 bo byly imo po prostu lepsze ale podczas ostatnich odslon po graniu w pes nie wytrzymalem z fifa nawet tego intro. No ale kazdy gra w co mu sie podoba. Jedyne co mnie zabolalo to LM bo jednak ta otoczka robila robote.

 

Co do juve? No coz , fajna sprawa. Niezly prztyczek dla ea. Swoja droga jestem milo zaskoczony bo po pes19 sie obawialem ze w koncu konami je,bnie i wogole przestanie wypuszczac piłke. Az sie przypomnialy mi czasy ronaldo v-football 20 lat temu i ronaldo w fifie jako Player No 9 xD a 10 letniego dzieciaka ktorego po france 98 ulubienym pilkarzem byl Ronaldo taki brak bolal :frog:

 

Takie pytanie bo dopiero gram online w pesa, wczesniej tez trafialo sie w 90% na ruskow, ukraincow i ogolnie byle republiki socjalistyczne? 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.