Skocz do zawartości

PES 2020


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

wymyśliłem już własny schemat na gola ;P :

 

L1+/\ górna prostopadła, poczekać na wychodzącego Ronaldo na skrzydle/albo na napastniku i koniecznie przyjmować z R2, działa to tak że wylatujesz przed obrońcę z przyjęciem i on już nie dogoni, droga do bramki otwarta

 

Messim też tak mi się udawało, pewnie każdym szybkim :] 

 

ostatnio takie efektowne bramki strzelałem w...ISS Pro '98...pamiętam takie piły grane na Batistute czy innego Trzeciaka :banana:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie gra genialna. Już 2019 mi się podobała jest to pierwsza edycja w którą przegrałem cały rok. Nigdy nie było takiej fizyki piłki Jak w 2020. Czuć że piłka to osobny obiekt który ma swoją fizykę. Odbicia są tak naturalne, to samo przy odbiorze czy dryblingu, piłka nie jest wtedy nienaturalnie przyklejona do zawodnika. To samo przyjęcia, ile ma znaczenie dobre przyjęcie, fajnie że jest w tym aspekcie wiele błędów w sensie ktoś źle przyjmie w kluczowej sytuacji i jest ziazia :)Kolejna rzecz AI gra kreatywnie, mądrze i nieprzewidywalnie. Byłem pełen podziwu Jak skrzydlowy czy napastnik podejmował decyzje o dryblingu i brał grę na siebie, było to bardzo realistyczne. Czy też strzały z dystansu przez AI. Bardzo mi też przypadł do gustu nowy system dryblingu. Fizycznosc, przepychanki, walka o piłkę jest absolutnie spot on. Grafika jest piękna w 2k. Podoba mi się nad wyraz kolorowa paleta barw. Czekam na pełną!! Zauważył ktoś ze sedzia ma 3 sposoby gwizdania w zależności od przewinienia - fajny detal 

Odnośnik do komentarza

Są tacy, którzy twierdzą że demo PES-a ze sklepu z USA jest inne, podobno lepsze. Niby europejskie demo to starsza wersja. Wierzyć się nie chce, żeby te z(pipi)y wrzucały inne dema na różne regiony. Poza tym kiedyś było tak z PES-em, że były regiony i osoba posiadająca grę w wersji na amerykę mogła grać tylko z osobami, które miały tą samą wersję. To wyszło kiedyś jak na ps3forum kilka osób kupiło PES-a na usa store bo połasili się na parę złotych oszczędności i mogli grać tylko z hamburgerami, nie muszę pisać jak byli zadowoleni i jakimi słowami to opisywali. Kilku kupiło grę drugi raz u nas bo grać się nie dało.

Odnośnik do komentarza
Za powiązanie konta z konami id mogą dać losowanie czarnej kuli, bo legendy raczej nie dadzą.
Ja w tym roku wylosowalem parę legend ale ciągle miałem wrażenie, że jakieś randomy za te złote coiny grają lepiej.
Niezbyt dużo moich przeciwników grało legendami.
Odnośnik do komentarza

W sumie zagralem tylko dwa mecze. W poprzednie czesci regularnie ponad 1500 spotkan i kur.de, nawet nie zmienilem tej kamery. 

11 godzin temu, michu86- napisał:

Ja pamiętam jak mnie oszukali w 19 - Dejwid Bekam edyszyn normalnie, legedna, ale nie napisali, że dadzą dziadka 42letniego!! Ale do dziś u mnie jest w składzie bo ładnie wyglądał i te tatuaże...

Jednak myślałem, że dadzą Becksa za czasów MU-Real, z free kick accuracy 200 i te sprawy...

No ten beckham jest zje,bany. Jak mailem go za free czesciej u mnie gral son i ljunberg Jeszcze ta stamina jak u grosickiego :yao:

No ten z manu inna gadka. Lofted pass piece kicking 99 :obama:

 

Tego starego to wpuszczalem chyba tylko dla animacji rzutow roznych

Odnośnik do komentarza

Gra się przyjemnie, animacje jak dla mnie nadal przyjemniejsze dla oka niż w FIFA, ale gra na PC i na Xboxie pewnie będzie martwa od premiery, na PS4 trzeba będzie czekać 4 min na przeciwnika, z którym graliśmy już 4 razy... Konami mogłoby coś z tym zrobić, może przygotować cross play, wspolne serwery dla wszystkich, tylko im sie nic nie chce. Od dawna ten sam target, najbardziej zagorzali fani kupia na premiere za 200 zl i beda jak zwykle qrwic, że 2 tyg później po 5 aktualizacjach gameplay nie przypomina tego z premiery, po 2 tyg dadzą gre za połowę ceny, po miesiącu za darmo, by zaronic troche na losowaniach w MyClub, a po 3-4 miesiacach kazdy bedzie czekal na powrot krola za rok...

 

Trzeba wrócić do piłki nożnej elektroników, tam nawet po roku na mecz czeka się maks 3 sec. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ogólne wrażenia na plus, zapowiada się bardzo przyjemna piłeczka. Wiadomo, nie ma co wyrokować w kwestii balansu, bo i tak będzie kilkanaście zmieniających go aktualizacji, a demo zapewne nijak się ma do finalnego buildu. Jakoś tak płynniej, jeśli chodzi o ogólne wrażenie z gry, wszystko wydaje się bardziej spójne. Nowa fizyka piłki bardzo robi wizualnie, a czy w praktyce nie będzie to uciążliwe, okaże się po premierze, po rozegraniu znacznej ilości meczów. Nad grafiką przeważnie zachwyty, a do mnie zupełnie te zmiany nie przemawiają. Mam na myśli kolorystykę/kontrast, bo nie lubię takiej przekolorowanej grafiki w grze piłkarskiej, wolę realizm pod tym względem. Filtr z ziarnem też zbędny.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Gram w to od lat ale od kilku emocje przy bramkach jak na grzybobraniu. Tu kamera,  tam inne kolory...Te zmiany to sztuka dla sztuki. 
Super jak AI się spina w drugiej połowie jak wygrywasz ze 3:0. 

Podziwiam kupujących to co roku. 
Liczę na konkretne zmiany.
Za rok.

Na PS5

Edytowane przez da$io
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...