Skocz do zawartości

PES 2020


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Po ograniu dema XOne pierwsze wrażenie jest takie, że na animacjach, relacja z tunelu, kibice, czy pokazanie stadionu z perspektywy stadionu wygląda strasznie plastikowo i badziewnie. 

 

Z kolei tutaj:

 

 

No trochę lepiej. Chociaż ci skamieniali reporterzy z aparatami to jest jakiś blamaż xd

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza

Mi się lepiej grało na krzyżaku gdzie było 8 kierunków i 0 zwodów no ewentualnie markowanie strzału, a wszystko wykonywało się na zasadzie objechania obrońcy, czasy PSX.

Te dryblingi od czasów PES2017 to mi się nie podobają, jakieś takie dziwaczne i trzeba być bardzo wyczulonym na gałce - lol.

Wiadomo skilla nie mam i nie skupiam się, żeby ten element poprawić - dla mnie za dużo tego i łapie mnie nostalgia, że na PSX jakoś mi to dawało więcej frajdy.

Kupowało się w ML typa z 9 speed czyli: Ronaldo, Owen czy Shevę i leciało z tematem : ) ścinanie do środka ala Robben wchodziło pięknie ; )

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, _Be_ napisał:

ale imo te takie balansy ciała takim Messim wchodzą po prostu, za często bez ingerencji zbytniej z strony gracza, nie kumam tego trochę 

No zawodnicy z wysokim balancem i ball control tak maja. Jak masz jeszcze takiego typa jak neymar albo messi ze strzalka do gory to trzymasz na pale sprint a on i tak mija obroncow balansem ciala czy zwodem.Troche zje,bane no ale casuale tez chca pocieszyc sie gra w pro evo 

Odnośnik do komentarza

Chciałem sobie odpalić demo 2020 na Steam i podczas uruchamiania zaczęła się pobierać aktualizacja gry dema. Od dnia premiery wersji demonstracyjnej zdarzyło się to drugi raz. Sprawdziłem, co się pobiera i okazało się, że plik PES2020.exe, więc najprawdopodobniej KONAMI grzebie w balansie rozgrywki. Fajnie.

Odnośnik do komentarza

Konami jak zwykle...

Na PC jest juz dostepny unlocker - pozwala na odblokowanie w Exhibition Mode 134 drużyn. Otrzymamy dostęp m.in. do takich składów jak: Liverpool, Chelsea, West Ham, Newcastle, Valencia, Boca Juniors, Everton, Tottenham czy Sevilla FC. Wszystkie ekipy mają aktualne składy z roku 2019, zatem znajdziemy w nich obecne gwiazdy futbolu. Jednak – jak zaznacza wspomniany portal – ze względu umów na wyłączność z EA, niektóre zespoły nie mają swoich prawdziwych nazwisk. (134 drużyny - 15 na licencji xD)

 

Unlocker to nie tylko dodatkowe drużyny w demo PES 2020. Mod odblokuje również rzuty karne oraz dodatkowy czas (Extra Time) podczas meczów. Oprócz tego będziemy mogli wybrać, jaką piłką chcemy pokopać po boisku. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieje ze zmienia jakos wyszukiwanie przeciwnikow w online division

Jestem w 3 dywizji a przez szybkie przeskakiwanie sezonow mam rating 900 wiec nieduzo i losuje mi takich pajacow z 7 dywizji nic nie reprezentujacych soba no ale brajacych barcelona. Tworzysz akcje, masz 100% sytuacje a oni je,bia. Typ przebiegl sobie messim pol boiska bo takiemu zawodnikowi zawodnik 3 gwiazdkowej druzyny odebrac pilki przeciez normalnie nie moze oddaje strzal z doopy i strzela bramke. No nie chce sie grac po takich meczach.

GJGqqde.jpg

Odnośnik do komentarza

 

Darmowy update EURO :banderas:

 

2 godziny temu, kanabis napisał:

Typ przebiegl sobie messim pol boiska bo takiemu zawodnikowi zawodnik 3 gwiazdkowej druzyny odebrac pilki przeciez normalnie nie moze oddaje strzal z doopy i strzela bramke.

 

przecież to jest sam realizm, myslisz że messi by nie rozyebał cardiff city?

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Wiesz to juz nie chodzi o skutecznosc i magiczna aure pilkarzy jak messi ale zenujace jest bardziej wykonczenie pilkarzy takiego cardiff. Gra robi wszystko zeby tylko nie strzelic tej bramki. Slupek na pusta bramke, a to jakas parada zycia bramkarza a to strzal prosto w bramkarza mimo ze odslonieta jest cala bramka. No slabe i zenujace to jest.. A zeby sie utrzymac w takiej 3 lidze musze zdobyc 3500 punktow , i co mam je zdobywac w takich meczach? Bez sensu. 

Gosc bierze taki liverpool i jego mega efektowny styl gry w postaci lagi na mane i biegniecia polowe boiska wzdluz linii i on z tego strzeli gola a ty probujesz jakos grac kombinacyjnie tymi patalachami tworzysz im suoer dogodna sytuacje a on na 5 takich sytuacji zje,bie 4. No spoko slabsza druzyna ale cardiff to tez nie cks troszyn z ligi okregowej

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, michu86- napisał:

Kanabis marne 3 strzały oddałeś w światło bramki - a przeciwnik po prostu nie chciał się wywyższać (i tak wystarczy, że grał dużo lepszym zespołem) więc oddał tylko 1 ale skuteczny. Ja bym mu po meczu napisał "dzięki, że mnie oszczędziłeś" : )

 

Ja przez takie mecze przestałem grać online, szkoda zdrowia : D

Teraz typ gral juventusem. Gosc 3 strzaly, ja 8. Wynik uratowane w koncowce 2:2 z mojej strony. Jeszcze gosc na czas gral , czaicie gosc gra na czas majac juventus przeciwko poteznemu cardiff.

 

Ryje to leb strasznie. Dobrze ze chociaz w my club mi dobrze idzie grajac na 4 gwiazdki. 

Ide zaparzyc meliske bo dzisiaj to mi siadlo na leb strasznie pontych meczach

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

a co to nikt nie gra ? Miałem w tym roku nie kupować żadnej piłki, ale znudził mnie days gone, więc zabrałem fifę 19 i days gona dopłaciłem 40 zł i wziąłem skuszony obietnicą euro 2020. No nawet jakoś się tam gra nie najgorzej, dużego progresu względem 19 nie ma, ale raz na jakiś czas można będzie meczyk pyknąć.

Odnośnik do komentarza

Gra jest świetna, czym dłuzej sie gra tym bardziej czuć ten feeling, dla mnie w porównaniu do 2019 jest duzo lepsza pod kazdym wzgledem, to juz nie odcinanie kuponu a postawienie na bardziej symulacyjną część, wiecej kontroli czuć wolność i te boisko takie duże. Kapitalna jest fizyka piłki, animacje  ładna grafika, podobają mi się walki w powietrzu o piłkę przemodelowanie przyjęcia piłki i strzały które mają różną trajektorię lotu, ja jestem jak narazie zachwycony i jesli ktos juz ma link do ściagniecia option file  free do pesa  2020 to będe rad ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że tak "amatorsko" podchodzą do przyznawania statystyk piłkarzom. Nie mam jeszcze gry, ale na YT są już nagrania ze statsami i po pierwsze na ten moment niewiele różnią się od 2019 w większości + tradycyjnie też u KONAMI nieaktualne składy, no ale nie było jeszcze oficjalnie premiery i Live Update, a po drugie te, który są zmienione, wzrosły bardzo zachowawczo, tak jakby bali się przyznawać je młodym, zdolnym zawodnikom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...