Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, zdrowywariat napisał:

 

To nie ja, to GearsUp, będzie masa zabawy OPCJONALNEJ, o reszcie nic nie wiemy. Może będzie lepiej, może tak samo, a może jeszcze gorzej, niż w BOTW. 

 

Widać też ok tych kilku trailerach, że różnorodność wrogów będzie dużo większa, a i mapka może w wielu miejscach została znacznie zmieniona, ale nie chcieli zdradzać.

 

 

Ja oczekiwalem, ze dostane wiecej. Zwlaszcza po takim dlugim oczekiwaniu na te gre. Serio czas, jaki poswiecili nie jest widoczny na tym, co zaprezentowali.

Odnośnik do komentarza

Oceniacie po trailerach, a to tylko zlepek tego co chciał nam na razie pokazać Aonuma. Pamiętacie jeszcze Joela z trailera w TLOU2?

 

Spoiler

Późnej się okazało, że zostaliście w chuja zrobieni, oszukani.

 

Ja takich praktyk nie popieram. Dlaczego wierzę? Bo mieli gotowy silnik, dużo czasu, bo Aonuma to fajny, skromny gość, dowiezie :)

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, GearsUp napisał:

Właśnie czemu GoWy wyglądają tak samo? Czemu Residenty wyglądają tak samo? Czemu Gearsy wyglądają tak samo? Czemu CoDy wyglądają tak samo? :notsure:

GoWy, Residenty, Gearsy czy CoDy rozgrywają się na tych samych mapach? 

 

to już trafniejsze byłoby porównanie z Yakuzami 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Zelda OOT, Majora, TP, Wind Waker, SS- kazda była inna, dawała coś innego.

Tutaj będziemy biegac po tym samym.

CoD ma różne linie fabularne, na różnych osiach czasu- 2 wojna, zimna wojna, aktualne czasy czy przyszłość niedaleka. 
COD to tez online.

Re jeden w domu, drugi na działce, trzeci na posterunku. Nie do końca trafnie. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jimmyyy8 napisał:

Ale czuć, że nawet zdrowemu nie do końca podeszło to co dzisiaj pokazali i zluzował lekko retorykę.

 

W 10 minut przeszliśmy z gry wszechczasów do "jezu ufam Tobie"

 

 

Jarałem się podobnie TLOU2 i się trochę zawiodłem, więc spoko, nie omieszkam zjechać TOTK, jeśli będzie źle.

 

Jaram się i wierzę, bo ten aspekt, który pokazali i chcieli pokazać jest jeszcze lepszy, dużo lepszy, niż w BOTW, o innych dalej nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, iluck85 napisał:

Zelda OOT, Majora, TP, Wind Waker, SS- kazda była inna, dawała coś innego.

Tutaj będziemy biegac po tym samym.

CoD ma różne linie fabularne, na różnych osiach czasu- 2 wojna, zimna wojna, aktualne czasy czy przyszłość niedaleka. 
COD to tez online.

Re jeden w domu, drugi na działce, trzeci na posterunku. Nie do końca trafnie. 

 

te gry (cody, nowe-stare residenty, gearsy, nowe god of wary) wygladaja tak samo i robisz w nich to samo.

Tutaj pokazali niewielki wycinek, po ktorym juz widac, ze gra zaoferuje niesamowite mozliwosci i cudowna przygode.

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...