Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Daffy napisał:

Czemu np od Perfect Blue nie brałeś? Dawid nigdy premiery nie zawalił 

 

Chciałem i gdybym mieszkał w PL to z pewnością brałbym wszystkie gry u niego, ale z płatnością jest mało opcji, używam paypala, albo kredytówki. Ja swoją kopię będę miał jutro, druga ma być dla kogoś, dlatego jak nie będzie na piątek to im wyślę soczystego maila :)

 

Edit: dziwię się w ogóle, że niektórzy kupują z innych sklepów, zamiast wziąć od kolegi forumowicza i dać mu zarobić, który z tego, co tu nieraz czytałem - nie zawodzi.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, pawelgr5 napisał:

Euro dzis wyslalo maila z prosba o termin na kiedy gra ma przyjsc. Jak ktos tam zamawial to pamietajcie ze opcja inpost moze wam gre opoznic na poniedzialek bo ich pierdoli kiedy euro ma cokolwiek dostarczyc. Polecam tylko opcje z kurierem. Wyruchalem sie tak na premierze Metroid Prime :reggie:

 

Dlaczego opcja inpost może grę opóźnić? Nie dość, że x-kom:

 

”Dzień dobry,

 

w dniu dzisiejszym mamy otrzymać dostawę zamówionej gry natomiast jeszcze nie dotarła ona na nasz magazyn.

 

Realizacje wysyłki powinniśmy zacząć w dniu jutrzejszym o czym poinformujemy w osobnej wiadomości mejlowej przesyłając fakturę VAT oraz numer listu przewozowego.

 

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.”

 

to jeszcze wysyłają inpost bez możliwości wyboru. Nie polecam. Nie wiem, czy jest tu wątek, gdzie nie zamawiać, ale powinien powstać ku przestrodze!

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

Dlaczego opcja inpost może grę opóźnić? Nie dość, że x-kom:

 

”Dzień dobry,

 

w dniu dzisiejszym mamy otrzymać dostawę zamówionej gry natomiast jeszcze nie dotarła ona na nasz magazyn.

 

Realizacje wysyłki powinniśmy zacząć w dniu jutrzejszym o czym poinformujemy w osobnej wiadomości mejlowej przesyłając fakturę VAT oraz numer listu przewozowego.

 

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.”

 

to jeszcze wysyłają inpost bez możliwości wyboru. Nie polecam. Nie wiem, czy jest tu wątek, gdzie nie zamawiać, ale powinien powstać ku przestrodze!

 

X-com :pawel:

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, iluck85 napisał:


Dejw pierw napisał ze nie będzie kolekcjonerki, bo ceny nie zrobi dobrej i zarobek mały na tych edycjach.

Zamowilem na oleole, potem dejw napisał ze jednak będzie miał kolekcjonerke :reggie:

Tu się nie mogę zgodzić 

Mi ładnie odpisał żebym brał u konkurencji bo będzie chciał zarobić na kolekcjonerce 

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, iluck85 napisał:


Dejw pierw napisał ze nie będzie kolekcjonerki, bo ceny nie zrobi dobrej i zarobek mały na tych edycjach.

Zamowilem na oleole, potem dejw napisał ze jednak będzie miał kolekcjonerke :reggie:

Napisalem, ze nie bede sie bil z cena z mediasami, bo wiadomo ze to kozacki towar.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, GearsUp napisał:

 

X-com :pawel:

 

Trudno, najwyżej chłopak dostanie grę w poniedziałek, od tego nie umrze, ale już napisałem do nich maila, oczywiście grzecznie z kulturą, bo zdaję sobie sprawę, że pracownicy nie są niczemu winni, tylko zarząd, że nie działa u nich w sklepie to tak jak powinno, bo nie po to się składa preorder, żeby grać w poniedziałek i gra w takim przypadku już w czwartek powinna być od nich odebrana przez kuriera.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, zdrowywariat napisał:

 

Dlaczego opcja inpost może grę opóźnić? Nie dość, że x-kom:

 

”Dzień dobry,

 

w dniu dzisiejszym mamy otrzymać dostawę zamówionej gry natomiast jeszcze nie dotarła ona na nasz magazyn.

 

Realizacje wysyłki powinniśmy zacząć w dniu jutrzejszym o czym poinformujemy w osobnej wiadomości mejlowej przesyłając fakturę VAT oraz numer listu przewozowego.

 

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.”

 

to jeszcze wysyłają inpost bez możliwości wyboru. Nie polecam. Nie wiem, czy jest tu wątek, gdzie nie zamawiać, ale powinien powstać ku przestrodze!

Nie wiem ale Inpost pomimo zaznaczenia w euro konkretnego dnia zajebal termin a kurier powiedzial ze srednio 3 dni u nich i raczej nie patrza na to co euro komus obiecalo. Tym razem DHL ma byc. Na razie brak info ze wyslane ale mocno wkrecilem sie w dodatek do Xeno wiec przetrwam spokojnie. Akurat w weekend powinno sie udac dokonczyc i potem juz spokojnie nowa Zelda.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

Trudno, najwyżej chłopak dostanie grę w poniedziałek, od tego nie umrze, ale już napisałem do nich maila, oczywiście grzecznie z kulturą, bo zdaję sobie sprawę, że pracownicy nie są niczemu winni, tylko zarząd, że nie działa u nich w sklepie to tak jak powinno, bo nie po to się składa preorder, żeby grać w poniedziałek i gra w takim przypadku już w czwartek powinna być od nich odebrana przez kuriera.

Czyli standardowo. Tak jak mowilem, omijac szerokim lukiem na premiere. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...