Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, bebbop napisał:

Niby prawda, tylko Zelda jest raz na pare lat, a Assassyny, czy jakies Far Cry'e co roku. W przypadku Zeldy jednak nie czuc tego zmeczenia materialu, bo po 6 latach juz prawie nic nie pamietam z pierwszej czesci. 

To nie wiem jak grałeś, ja pamiętam a grałem jakoś w 2018 :D. Btw ostatni Asasyn wyszedł w 2020 i nie wyjdzie do 2024 i już jakiś czas wychodzą rzadziej niż co roku :)

21 minut temu, tjery napisał:

Tak jak pisałem kiedyś o tych +2 dla gier Nintendo (z lekkim przymrużeniem oka), wystarczy popatrzeć teraz na ten temat. Ziomki po 6 latach wydają grę z taką samą grafiką, na tej samej mapie, z tymi samymi assetami, przeciwnikami, muzyką, animacjami, ba, nawet z tego co pisze easy, ogólnie w ten sam sposób na tej mapie progresujemy. Jedynie dorzucają nowe mechaniki i latające wysepki. I tak jak w tematach o innych grach takie zabiegi to od razu kolejna część ochrzczona dużym DLC, tak tutaj obrona Częstochowy, że to jest wszystko ok. Tym bardziej, że to serio mogłoby być DLC. Bo jak inaczej nazwać grę, w której do tego co było dorzucono parę rzeczy na mapie i nowe mechaniki? Po 6 latach.

Gra zapewne będzie genialna, tak jak BOTW, które mnie pochłonęło, ale, no chyba widać inne kryteria oceny w stosunku do gier N.

Konstruktywna krytyka w tym dziale jest nieobecna, zobaczymy jak będzie po premierze. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

To nie wiem jak grałeś, ja pamiętam a grałem jakoś w 2018 :D. Btw ostatni Asasyn wyszedł w 2020 i nie wyjdzie do 2024 i już jakiś czas wychodzą rzadziej niż co roku :)

Konstruktywna krytyka w tym dziale jest nieobecna, zobaczymy jak będzie po premierze. 

Mirage nie wyjdzie w tym roku? Ja osobiscie niestety nic z Zelduni nie pamietam, nawet jakich bossow tam sie ubijalo, ale roznica jest taka ze gra ukonczona, a Assassin Origin odstawiony po kilkunastu h, to samo z Odyssey (po 20-30). Do Valhalli nawet nie podchodzilem, bo ponoc jeszcze wiekszy kolos. Dla mnie to nudne, powtarzalne, "bez zycia" swiaty, ktore sa meczace i szkoda mi na nie czasu. Zelda jednak potrafi zaskoczyc np.  mechanikami, czy chociaz tymi latajacymi wyspami. Wszystko jest jednak lepiej przemyslane i podane. 

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Zamawiał ktoś kiedyś coś w x-komie? Napisałem do nich, a oni, że:

 

„Dzień dobry,

 

zamówienie będzie dostarczone kurierem Inpostu a sama wysyłka powinna nastąpić w 11.05 lub 12.05 w zależności o której godzinie dojedzie do nas dostawa.

W momencie nadania paczki do wysyłki powiadomimy osobnym mailem  z numerem listu przewozowego do śledzenia paczki.”

 

W piątek? Nie mają jeszcze gry na stanie? Dziwne.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

mało cutscenek

Z tego co odkryłem poza cutscenkami w grze jest jeszcze dodatkowe wyjasnienia fabuly w postaci oddzielnej misji, wskakuja nam wtedy fimy z memories - jest ich chyba łącznie 18, no ale tak samo było w jedynce, co? :leo:

 

Rito za mna, i lepiej nie bede sie wypowiadał, bo o ile bawie się swietnie, gameplay jest rewelacyjny, tak dotarłem do miejscowki z BOTW, ktora jasne - była nieco zmieniona, wspinałem się 30 minut, by na koncu włączyć 5 silników i poknoać nowa

Spoiler

zwierzęcą wersje Vah Medoh :reggie:  No walka bardzo podobna - w zasadzie polegala na tym samym, tylko zamiast w wierzyczki z łuku strzelam w wyznacozne punkty jakiegos latającego paszkwila. xD

 

:reggie: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, zdrowywariat napisał:

Zamawiał ktoś kiedyś coś w x-komie? Napisałem do nich, a oni, że:

 

„Dzień dobry,

 

zamówienie będzie dostarczone kurierem Inpostu a sama wysyłka powinna nastąpić w 11.05 lub 12.05 w zależności o której godzinie dojedzie do nas dostawa.

W momencie nadania paczki do wysyłki powiadomimy osobnym mailem  z numerem listu przewozowego do śledzenia paczki.”

 

W piątek? Nie mają jeszcze gry na stanie? Dziwne.

Do preorderów polecam jednak molochy typu Euro/Media Exprt, nigdy mnie nie zawiedli. Xkom kiedyś odjebał mi  wysyłkę 3 dni po premierze. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Do preorderów polecam jednak molochy typu Euro/Media Exprt, nigdy mnie nie zawiedli. Xkom kiedyś odjebał mi  wysyłkę 3 dni po premierze. 

 

Kumpel złożył preorder w MediaMarkt online, bo na miejscu, gdy był to nie mógł, a gość powiedział mu, że mają 4 kopie na sklep, więc popyt chyba jest.

 

Ja swoją odbiorę prawilnie ze sklepu, a tą z x-koma pytam dla kogoś.

Odnośnik do komentarza
17 minutes ago, KrYcHu_89 said:

 

Konstruktywna krytyka w tym dziale jest nieobecna, zobaczymy jak będzie po premierze. 

 

A co konkretnie chcesz krytykować? Bo zdaje się, że wszyscy sa zgodni z tym, że powinno być więcej nowej zawartości, mniej odtwórczości. Ale mimo tych wad gra jawi się jako zajebista i ludzie się ciesza. Wolałbyś w każdym poście czytać jaka to ta Zelda jest chujowa?

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, zdrowywariat napisał:

Zamawiał ktoś kiedyś coś w x-komie? Napisałem do nich, a oni, że:

 

„Dzień dobry,

 

zamówienie będzie dostarczone kurierem Inpostu a sama wysyłka powinna nastąpić w 11.05 lub 12.05 w zależności o której godzinie dojedzie do nas dostawa.

W momencie nadania paczki do wysyłki powiadomimy osobnym mailem  z numerem listu przewozowego do śledzenia paczki.”

 

W piątek? Nie mają jeszcze gry na stanie? Dziwne.

Bralem Xbox Series X na premiere i nigdy go nie otrzymalem, pomimo, ze zamowilem jak tylko ruszyly preordery + chcialem wplacic zaliczke, ale mi powiedzieli, ze "nie trzeba". Takze nigdy wiecej x-koma na premiere czegokolwiek. 

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, bebbop napisał:

Bralem Xbox Series X na premiere i nigdy go nie otrzymalem, pomimo, ze zamowilem jak tylko ruszyly preordery + chcialem wplacic zaliczke, ale mi powiedzieli, ze "nie trzeba". Takze nigdy wiecej x-koma na premiere czegokolwiek. 

 

Trochę mnie przestraszyłeś, więc napisałem im tak:

 

”Ok, dziękuję za odpowiedź, ale z tego co mi wiadomo inne sklepy zawsze przy złożeniu preordera wysyłają grę dzień lub 2 wcześniej, żeby zainteresowany mógł się cieszyć grą na premierę, więc jeśli macie zamiar wysłać grę w piątek to proszę mi dać znać w czwartek do południa to zamówię gdzie indziej, a Was poproszę o zwrot wpłaty, bo nie po wziąłem sobie wolne w ten weekend, żeby grać dopiero w poniedziałek, z góry dziękuję.” :)

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

No trzeba sporo czasu z gra spedzic na pewno - najwazniejsze ze wciaz bawi, ale co do tego Rito - to pamietacie, po Divine Best dostawalo sie wtedy podmuch, zeby mozna bylo wyzej skakac z Paragliderem.

No to tutaj dostajemy

Spoiler

podmóch w plecy, by można było latać dalej

:reggie: 

 

No mogliby nad takimi szczegółami bardziej popracować, bo nawet jak droga jest inna to czlowiek ma wrazenie, ze juz to robil.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, easye napisał:

No trzeba sporo czasu z gra spedzic na pewno - najwazniejsze ze wciaz bawi, ale co do tego Rito - to pamietacie, po Divine Best dostawalo sie wtedy podmuch, zeby mozna bylo wyzej skakac z Paragliderem.

No to tutaj dostajemy

  Pokaż ukrytą zawartość

podmóch w plecy, by można było latać dalej

:reggie: 

 

No jest jeszcze coś niby, co ułatwia nieco walke, ale nie powiem zaczyna się zaplać lekko czerwona lampka.

Zobaczymy w 2 krańcu mapy.

 

Ale kto pytał? 

 

A już rozumiem. Masz jeszcze tylko 2 dni na spamowanie tymi wysrywami przed prawilną premierą więc trzeba się spieszyć :sapek:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
31 minut temu, creatinfreak napisał:

Zuzagry bo była jakiś czas temu promka na Ceneo.

Xd

 

Nie dostałeś maila o zmianie terminu dostawy? Ja anulowałem tam zamówienie, bo wywalili ludziom preordery i wstawili gry za 299.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, easye napisał:

No trzeba sporo czasu z gra spedzic na pewno - najwazniejsze ze wciaz bawi, ale co do tego Rito - to pamietacie, po Divine Best dostawalo sie wtedy podmuch, zeby mozna bylo wyzej skakac z Paragliderem.

No to tutaj dostajemy

  Ukryj zawartość

podmóch w plecy, by można było latać dalej

:reggie: 

 

No jest jeszcze coś niby, co ułatwia nieco walke, ale nie powiem zaczyna się zaplać lekko czerwona lampka.

Zobaczymy w 2 krańcu mapy.

Też zacząłem od Rito. No jest lipne to co dostajemy, raz tego użyłem. Za to co dostałem za drugi jest całkiem przydatny, często używam. No, ale nie powiem co, sami se odkryjcie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...