Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem pierwszą umiejetność i na razie nie odczułem, że biegam po starej mapce, wioska w której jestem otrzymała twist, wierzę że ze wszystkimi ważnymi miejscami tak będzie.

 

Side questy też zapowiadają się spoko, jak ten z gościem od drogowskazów xD

 

Wszystko jest lepsze, niż w BOTW, acz to dalej „stare”, cudowne, tylko bardziej rozbudowane BOTW.

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Ja wolę nie oglądać żadnych filmików co tam ktoś połączył z czym na tym etapie gry, każdy dojdzie do tego sam. Tak samo jakieś poradniki i interaktywne mapy.

 

Póki co wolę czysty fun z eksploracji, jak zechce mi się maxować grę to nie wykluczam, że się wspomogę. To nie wyścigi, grę czuję że będę katował długi czas

 

Właśnie odkryłem shrine'a schowanego

Spoiler

na niebie w obracającej się kuli :banderas:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pupcio napisał:

Trochę jęczałem na podziemia ale jak już się znajdzie jakieś pojebane ruiny to jest KLIMAT :banderas:

@Butt ta pomagierka robbiego 

  Ukryj zawartość

jakie ona chce fotki z tych podziemi? Łaże za tymi posągami ale trafiam do nich tylko to tych różnych kopalni a nie świątyń. Teraz jestem w tej głównej gdzie auto builda dostałem

 

Spoiler

Chce fotkę jednego z tych posągów które wskazują drogę do celu.

 

Odnośnik do komentarza

Mnie ogarnia smiech jak sobie przypomne ze 2 maja tez wyszedl jeden open world. Mniejszy o jakies 50 razy i spierdolony w kazdym elemenci mimo ze XSX ma odrobine wiecej mocy niz Switch. Eh piekna gra. Zdobylem jedno wdzianko za dive challange. Jak zwykle moim najwiekszym problemem jest wybor miejsca do ktorego chcialbym isc bo najbardziej chcialbym w kazda strone jednoczesnie. Wiec tak sobie laze robiac mniejsze questy. Shriny podobaja mi sie na razie bardziej niz w jedynce. Mialem 4 przypominajace4 test of strenght ale to za kazdym razem byl tutorial. Pasowaloby ogarnac chociazby podstawowe ciuchy na temperatury ale na to tez przyjdzie czas.

 

To co mi sie nie podoba to koniecznosc wyrzucania przedmiotow do fuzji broni i brak menu przepisow do gotowania. Duzo czasu sie traci na lazenie po menu zeby ugotowac po raz 20 to samo. Sequel idealny jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, GearsUp napisał:

 

Ja gram tak z 1,5m i nic mi nie przeszkadza ale ja to widzę na ekranie full hd, na 4k może być bardziej rozmazane

 

Gram podobnie, na 49” fullHD i gra prezentuje się dobrze i trochę lepiej od BOTW, dzięki oświetleniu i masie szczegółów, a i tekstury wydają się być trochę lepsze, no i ten styl graficzny <3

Odnośnik do komentarza

Napierniczacie strony aż miło. U mnie dopiero sam początek i pierwsze proste konstrukcje, natomiast co już wiem, to że dawno nie grałem w tak odprężającą grę. Może nawet nigdy. Jak oni to zrobili, nie wiem. Czy to ta muzyka, dźwięki, kierunek artystyczny, czy wykreowany świat, nie jestem w stanie określić. Ale na pewno chmury podobają mi się bardziej niż te w Horizonie Burning Shores, a tam przecież jest chyba szczyt możliwości PS5 ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oh boy !

Po weekendzie mogę tylko napisać, że wpadłem jak w bagno w świat Hyrule (ponownie)

2017 breath of the Wild

2018 Red dead redemption 2

I dopiero teraz 2023 Tears of the kingdom 

Kocham to uczucie prawdziwego giereczkowania 

Jak oni to zrobili że świat który poznawałem przez tyle godzin zwiedzam ponownie z bananem na twarzy 

No czysta magia !! 

:obama:

 

 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, zdrowywariat napisał:

Obawiałem się na początku trochę tego craftingu, bo moja pierwsza drabina z trzech kłód nie wyglądała, że będzie zbyt trudno, bądź ślamazarnie, ale po chwili przyzwyczajenia idzie mi jak po maśle :)

Na Switchu Lite po dłuższym posiedzeniu bolą mnie palce już od robienie tych konstrukcji, ale im dalej w las, tym mogę robić tego mniej. Więcej kapliczek, a co za tym idzie staminy i można się trochę oldskulowo powspinać :D. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...