Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Pupcio napisał:

@Butt odkryłeś 

  Ukryj zawartość

o chuy chodzi temu posągowi w głównej kopalni? Przeszukałem całe great plateu ale nie wiem o co mu cho :/

 

A jak

Spoiler

na Great Plateu są 4 chasmy. Przy każdym jest jedno oko posągu, które trzeba wrzucić do chasmu i potem zabrać z dołu, zanieść do posągu i je w nim umieścić.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Pupcio napisał:

Ty to jednak masz łeb jak sklep młody :boomer:

Nie wiem tylko czy nie trzeba najpierw odblokować questa, odkrywając

Spoiler

jego figurkę pod wodą na great plateau. Ja tak odkryłem, pomnik w kopalni odkryłem jak zaniosłem pierwsze oko. Ale może jak się najpierw trafi do kopalni to nie trzeba.

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Butt napisał:

Nie wiem tylko czy nie trzeba najpierw odblokować questa, odkrywając

  Ukryj zawartość

jego figurkę pod wodą na great plateau. Ja tak odkryłem, pomnik w kopalni odkryłem jak zaniosłem pierwsze oko. Ale może jak się najpierw trafi do kopalni to nie trzeba.

 

No właśnie mi mówi że jest

Spoiler

pod wodą za metalowymi drzwiami

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pupcio napisał:

No właśnie mi mówi że jest

  Ukryj zawartość

pod wodą za metalowymi drzwiami

 

Spoiler

Trzeba zejść z great plateau i rozwalić skałki w pewnym miejscu, żeby spłynęła woda z great plateau. Wtedy będzie dostęp do figurki. Przypadkowo to odkryłem. Wprawdzie ta wielka figura bogini na great plateau sprzedaje hinta, że trzeba go znaleźć, ale nie wiedziałem o co jej chodzi.

 

Tak patrzę na mapę o i to chyba będzie gdzieś

Spoiler

przy ścianie bocznej great plateau przy north chasm, ewentualnie przy east chasm. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Pupcio napisał:
  Ukryj zawartość

przy north na dole rzeczywiście odkryłem jakąś jaskinie ale figurki to ja tam nie widziałem :wujaszek: ide sprawdzić jeszcze raz

Tam tylko kapliczka była jednak

Dobra znalazłem :wujaszek: jestem ciekawy ile rzeczy omine bo nawet z pomocą forumowiczów jest OSTRO

Teraz baw się dobrze przy noszeniu tego gruzu. hehe Nagroda imo bardzo dobra, więc warto.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Pupcio napisał:

Musze się dojebać o taką jedną pierdołe ale bardzo mnie denerwuje. Jakim cudem skrzaty z hyrule posprzątały guardiany z każdego yebanego zakątka mapy?? Strasznie mnie kłuje to w oczy bo to strasznie głupia decyzja designerów 

W sumie to spoiler bo odkryłem 1/8 mały i cały czas czekałem na ich "zwłoki"

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Donatello1991 napisał:

Brakuje mi tych skurwysynow guardianskich xd

 

Jaka najlepsza zbroja? Już wiadomo?

 

Tak, zapewne jest w milionach poradników na necie, popatrz sobie i nie spoiluj tutaj.

 

Rysław właśnie strimuje gierkę :)

 

 

W ogóle najlepiej byłby założyć drugi temat dla tej gry a tu zostawić same ogólne wrażenia itp a w tym drugim ostre spoilery jak ktoś sobie przechodzi i na bieżąco wymienia się spostrzeżeniami, coś takiego jest na reseterze.

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pupcio napisał:

Musze się dojebać o taką jedną pierdołe ale bardzo mnie denerwuje. Jakim cudem skrzaty z hyrule posprzątały guardiany z każdego yebanego zakątka mapy?? Strasznie mnie kłuje to w oczy bo to strasznie głupia decyzja designerów 

I naprawdę nie widziałeś chociaż jednego w grze?

Odnośnik do komentarza

Mam nowe hobby - oglądam co można zbudować w TotK. Za każdym razem jestem pod wrażeniem i gry, i pomysłowości ludzi.

 

Nie licząc kreatorów, czy jakaś gra dawała tyle kreatywnej wolności?


(mogą być lekkie spoilery z lokacji)

 

 

Edytowane przez _mike
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...