Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Rtooj napisał:

Tyle już gram a nawet nie dotknąłem fabuły, latam po mapce, i na 3 godziny gameplayu robię 4-8 światyń, jaskinie, koroki, mapkę, wieże, mini zadania, walkę, czy powinienem jednak zabrać się zabrać za fabułę i pozyskac moce?

Moce z tych questów głównych pomagają w eksploracji, ponadto te questy są mega proste, nie wymagają dopakowanej postaci, można kiedy się chce, ale ja uważam, że zrobiłem je za późno, polecam lecieć od razu w 4 strony - potem eksploracja. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Moce z tych questów głównych pomagają w eksploracji, ponadto te questy są mega proste, nie wymagają dopakowanej postaci, można kiedy się chce, ale ja uważam, że zrobiłem je za późno, polecam lecieć od razu w 4 strony - potem eksploracja. 

Problem w tym że wiele razy miałem taki zamiar, ale nie dotarłem ;]

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, GearsUp napisał:

Jeszcze jedna rzecz, która mi się mega podoba w tych obu Zeldach to ukryty system expa/doświadczenia i zmieniające się Hyrule względem niego. Im bardziej rozwlekasz grę tym staje się ona trudniejsza. Ja teraz na każdym kroku trafiam na silver moby.

No niestety nie tyczy się to bossów, co jest jednak słabe...

 

Paradoks polega na tym, że wolę jednak albo brak rozwoju świata, co sprawia, że jesteśmy mocniejsi wszędzie, albo system gdzie również bossowie dostają boosta. Według mnie to co jest w Zeldzie, jest ok, ale powinno tyczyć się też bossów. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pupcio napisał:

Ale po skończeniu podtrzymuje zdanie jakie miałem po trailerach. Nie ma w tej grze niczego co by usprawiedliwiło fakt tak długiego developingu a jeśli tyle czasu zjadło im dopracowywanie mechanik budowania to sorki ale jedna mechanika nie jest tego warta

 

Ale w statusie sequel kompletny? Zdecyduj się Pan Panie Papcio! Stworzenie ultrahand, fuse i fizyki na pewno kosztowało sporo czasu. Nie tylko grafika zajmuje czas.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...