Skocz do zawartości

Następna generacja


Następna generacja  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na początku nadchodzącej generacji mam zamiar zainwestować w:

  2. 2. Co do Cyberpunka 2077 to:

    • biorę na premierę
    • poczekam już na dedykowaną wersję pod next-geny (2021)
    • nie interesuje mnie ten tytuł

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 22.11.2020 o 21:22

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, XM. napisał:

No ja jak odpalam PS4 po xboxie to już tylko słyszę ten odgłos odrzutowca gdzie Xboxa od kiedy mam jeszcze nie slyszalem. Ciekawe czy PS5 będzie w miarę ciche bo na poziom konsoli Microsoftu na pewno nie licze.

 

Są testy już pomiaru dźwięku, PS5 jest cicha, nie aż tak jak XSX, ale różnica jest ogromna w stosunku do PS4.

Odnośnik do komentarza

Myślę że za pół roku i w czasie letnich temperatur raczej wiatrak wejdzie na wyższe obroty. 

Miałem idealną ciszę w XOX przez prawie rok a później już bylo słychać szum morza. Jednakowoż do dziś po 3 latach używania nie wchodzi w takie obroty jak to miało miejsce w moich dwóch PS4 fat i PS4 PRO. Więc można było spokojnie komfortowo grac w nocy bez budzenia reszty domowników ;)

 

Odnośnik do komentarza

To przez kurz w środku, normalna sprawa. Po gwarancji pierwsze co to powinno się wyczyścić konsolę. Ja PCta niedawno czyściłem sprężonym powietrzem po roku używania i masa syfu się tam zbiera mimo wbudowanych filtrów w obudowie. 

 

Nie wiem czy pamiętacie ale PS3 fat miał funkcję przedmuchu konsoli. Boże jak się to odpaliło to konsola chodziła głośniej niż odkurzacz, za pierwszym razem jak to użyłem wyleciało trochę syfu z konsoli. Fajna rzecz. 

 

 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Ja przez brak czasu na dłuższe granie też przeżuciłem się póki co na konsole. Xbox klasa, kultura pracy, game pass, quick resume (w końcu jak mam 15 min to opłaca się coś włączyć), najlepsze gry multiplayerowe. Sony za to ma więcej gier do zaoferowanie i najlepsze singlowe doznana. Nadrobilem parę exow i były to jedne z lepszych gier w jakie grałem!i Trudno doradzić jedna. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...