Skocz do zawartości

Top Gun: Maverick


Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem wczoraj drugi raz z bratem i przed seansem myślałem, że jak już wiem ocb, to nie będę się tak dobrze bawił jak za pierwszym. No, ale jednak bardzo się myliłem i było po raz kolejny bardzo dobrze. Praktyczne nie mam zastrzeżeń do filmu, a to się rzadko zdarza. Teraz czekam na wydanie BR, bo chętnie będę wracał. Polecam raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mordeczki, warto iść na ten film do Imaxa(u)?

Pytam, bo nigdy w Imaxie nie byłem, zawsze zwykłe cinema city, wszak jestem zwykłym wieśniakiem i do Imaxa muszę jechać dobre 100 kilometrów. Moje chłopaki też nie byli nigdy nigdzie poza pobliskim lasem, który ich karmi i chroni ;)

Ponadto czy trzeba wybrać seans "imax 2d", czy wystarczy zwykły "2d", żeby doświadczyć pełni spektrum?

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Z tego co wyczytałem to 27.09 premiera. Też się przymierzam, ale po drodze jeszcze Batmana i Northmana muszę nabyć 

 

 

A polecacie inwestować w blu ray 4k? Bo zawsze kupowałem zwykłego blu raya. Czy różnica jest na tyle duża, że opyla się płacić prawie dwa razy tyle? 

Edytowane przez drozdu7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie chce zbytnio powtarzać po was, ale świetny film naprawdę. Mimo wszystko dużo serca w niego włożono, szacunek do oryginału i przede wszystkim do latających maszyn (tu jest naprawdę dużo latania, żadnego pitu pitu). 

Takie kurwa trza filmy robić a nie jakieś wakanda forever zajebane 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 3.07.2022 o 16:44, Crazy Horse napisał:

jestem zwykłym wieśniakiem i do Imaxa muszę jechać dobre 100 kilometrów. Moje chłopaki też nie byli nigdy nigdzie poza pobliskim lasem, który ich karmi i chroni ;)

 

To już wiem, kto był inspiracją dla tatuśka z "Captain Fantastic", granego przez Viggo Mortensena :D

vlcsnap-2016-11-18-13h16m24s687-315c8.jpg.989862d29874fe801f79c771d1eedda1.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.09.2022 o 22:47, drozdu7 napisał:

Takie kurwa trza filmy robić a nie jakieś wakanda forever zajebane 

 

Jedno, to robić, ale drugie to docenić przez widzów.  Wizyta w kinie była, teraz płytka 4K wejdzie jak złoto, ale jeszcze nie wiem, czy tylko druga część, czy może taki zestaw:

 

TOP GUN / TOP GUN: MAVERICK 2XBLU-RAY 4K+2XBLU-RAY 12627711651 - Sklepy, Opinie, Ceny w Allegro.pl

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kupione 4kUHD i obejrzane ponownie.

Zdjęcia lotnicze ok, nie będziemy się zagłębiać w kinowe niuanse (mach 10 i katapulta, przelot środkiem pomiędzy dwoma myśliwcami) 

Ale zdanie podtrzymuje w kwestii muzyki- soundtrack leży i zero podbicia do jedynki. 
Koncowka dla mnie bezsensu. O ile zdjęcia air 2air są Top, tak ta akcja na prawie samym końcu jest debilna ze razi po oczach. 
Te dwie rzeczy kuleja i ponowny seans nic tu nie zmienił. 
 

Edit

Jakies dodatkowe rzeczy są na płycie, po niedzielnym obiadku zobaczę co tam jest, czy coś extra czy to co widziałem już na YT.

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...