Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, smallv86 napisał:

Dostalem aspekt za lochy. Wrzucilem go sobie w zolta klate. I juz nic z tym nie moge zrobic? Czy pozniej ten sam aspekt moge wydropic w jakiejs legendzie?

aspekty z lochow sa wielokrotnego uzytku, ale mają najnizsze mozliwe rolle na statach. Aspekty wydobyte z itemow są jednorazowe, jak go wydobedziesz, wsadzisz w inny przedmiot,  to juz kaplica.

Odnośnik do komentarza

Tu ktoś pisał "hehe strimerzy już setny dobijają, nie będzie co robić".

Setny level jak na razie dobił tylko ten Rob którego tu wcześniej wrzucałem, grał oczywiście Barbem przed nerfem, spał 8h od premiery i power levelował z 4 ziomkami którzy mu zakładali instancje dunga Champion's Demise w którym zabijał elity z pierwszego etapu mające życie i dające expa jak w czteroosobowym party. Później reset i tak w kółko.

 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, UberAdi napisał:

Setny level jak na razie dobił tylko ten Rob którego tu wcześniej wrzucałem, grał oczywiście Barbem przed nerfem

 

image.jpeg.e16055869727911a3ed59b1a8b5562d8.jpeg

 

Co ciekawe po wbiciu tego 100 lvla większość z nich jest już offline. No jasne trzeba odespać itp ale ciekawe czy nadal będzie taka ochota do gry jak przed wyścigiem w dalszej perspektywie. Podobno nikt jeszcze nie ubił Lilith w wersji Uber. Tabela graczy Hardcore jest bardziej zacięta bo 2 Barbów jest na 97, potem Druid i 2 Sorców.

Odnośnik do komentarza

Gra skończona, story  nawet dobre jak na diablo, w trojce szybko straciłem zainteresowanie i skipowałem dialogi. Pod koniec trochę męczącego recyklingu, ale ogolnie najlepsze diablo.

Straszne lagi dzis mam, padłem przez to, a w weekend grało mi się elegancko.

1 minutę temu, jimmyyy8 napisał:

Ludzie mają nierówno pod kopułą tak rushując grę na którą czekali 11 lat ;) To jak walenie z gwinta 50-letniej whisky, zawsze mnie to bawi.

Tych na hardcore moge zrozumiec, bo pomnik, ale tych na soft juz nie.

Odnośnik do komentarza

Tutaj ludzie pokończyli, a u mnie 15 lvl i ciągle 1 akt:dynia: boże, jak mnie boli, że mogę pograc maksymalnie 1,5-2h godziny dziennie. Z moim tempem gry to chyba będę wiecznie w dupie. Po skończeniu fabuły chyba do czasu odpalenia sezonu poczekam z dalszym graniem bo raczej nie ma sensu teraz bic lvl. Wybrałem nekro, ale soczyście czuć siłe cisów wiec barb i driud nie wiem czy nie byłyby ciekawsze. Ze względu na małą ilość czasu i 25 zł w portfelu za playstation point dopłaciłem do tej edycji ultimate to będę miał przynajmniej na start odblokowane piewrsze 20 lvl w battlepassie. Te przedmioty kosmetyczne z ultimate w preorderze to turbo bieda... Mogli dac jakieś zajebiste skiny :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...