Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

9 hours ago, danielskii said:

Ok rzeczywiscie nightmare dungi ladnie exp leci a i glify szybko sie wbijaja. Rozumiem ze tylko +3 ponad level warto robic? Ogolnie robie +5 do mojego lvl i loch zajmuje mi do 15 minut - dostaje wiecej exp jak wiekszy poziom czy lepiej znozyc

To juz jak tobie pasuje. 3+ to 20% wiecej jesli dobrze pamietam. Powiedzmy dla prostego rachunku ze za te 15 minut dostajesz 100k + 20k extra expa. W ciagu godziny zrobisz 4x 120k = 480k/h. Ale jesli mozesz zrobic to w 10 minut na swoim levelu to 6x 100k = 600k/h.

 

Ja na poczatku probowalem robic 5+ i szlo to jakos, ale dosc szybko zmienilem na swoj level i od razu bylo lepiej. Moim zdaniem, jesli levelujesz to nie ma co sie spinac. Pozniej bedziesz mial duzo czasu zeby robic cos trudniejszego np 30+ itd jak juz bedziesz mial build, paragony, glify itd.

 

Tak na marginesie jak przeliczyc tier sigila do swojego poziomu. Tier sigila + 50 + tier swiata. Np Tier 30 lochow to 50+30+twoj poziom swiata.

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok probowalem kilka buildow i ten chyba zostanie na dluzej.

 

Minusy:

- kolo chodzi jak by mial olow w butach jesli nie jestem w formie wilkolaka (mam 4 evade to to pomaga sie poruszac)

Plusy:

- samoleczenie

- dobra generacja spiritu

- duzy DPS

- Grizzly rage praktycznie caly czas moze byc aktywny

- fun factor

 

Tutaj moja pierwsza proba, potwory tylko 6 leveli wyzej ale to bylo testowanie. Aha, zapomnialem hot keya na nagrywanie ;/

 

EDIT: zrobilem na probe Tier 60 czyli 114L przeciwnikow, ez gg!!

 

EDIT2: Butcher w koncu dostal lekcje i zyl jakies 5 sekund na levelu 115 xd

 

 

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Prosto w urodzinki :banderas:

 

 

Cytat

Diablo 4 - funkcje w 1. sezonie (Season of the Malignant)

  • Wystąp przeciwko plugawcom - NOWA SERIA ZADAŃ - Sanktuarium zostało spaczone, opanowane przez zaraźliwy chaos i krążące wszędzie plugastwa. Ale kto ponosi winę za tę nową falę spaczenia? Współpracuj z Kormondem, byłym kapłanem Katedry Światłości, aby odkryć źródło i za wszelką cenę powstrzymać rozprzestrzenianie się spaczenia.
  • Wykorzystaj plugawe serca - NOWE MOCE - Pokonaj tych potężnych, spaczonych wrogów, aby okiełznać ich plugawe serca. Z ponad 30 nowymi plugawymi mocami do wykorzystania, potęga jest na wyciągnięcie ręki.
  • Walcz ze spaczeniem - WALKA Z NOWYM BOSSEM - Przeszukuj Tunele Plugawców w poszukiwaniu źródła spaczenia. Stań do walki z Varshanem Pochłoniętym i odkryj tajemnice plugawców.
  • Wypróbuj nowe opcje - NOWY SPRZĘT - Dzięki 6 nowym unikatowym przedmiotom do odkrycia i 7 nowym legendarnym aspektom do zdobycia podczas postępów sezonowych, każda klasa ma do dyspozycji więcej potężnych możliwości.

 

Odnośnik do komentarza
Gość MacLSkr

Może ktoś będzie znał odpowiedź na moje dwa pytanka?

 

- odnośnie tych nowych zadań fabularnych - czy po zakończeniu sezonu nadal będą one dostępne? Skoro mają być powiązane z główną fabułą, to trochę słabo by było, gdyby usuwali je po trzech miesiącach :/

- czy mówili coś o nowych osiągnięciach? Lubię wbijać platyny i calaki, ale mam nadzieję, że nie zrobią tak jak w Overwatchu, że dane trofiki/acziki można wbić tylko w trakcie trwania konkretnego wydarzenia/sezonu a potem będą już one nie do zdobycia :/ 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, MacLSkr said:

Może ktoś będzie znał odpowiedź na moje dwa pytanka?

 

- odnośnie tych nowych zadań fabularnych - czy po zakończeniu sezonu nadal będą one dostępne? Skoro mają być powiązane z główną fabułą, to trochę słabo by było, gdyby usuwali je po trzech miesiącach :/

- czy mówili coś o nowych osiągnięciach? Lubię wbijać platyny i calaki, ale mam nadzieję, że nie zrobią tak jak w Overwatchu, że dane trofiki/acziki można wbić tylko w trakcie trwania konkretnego wydarzenia/sezonu a potem będą już one nie do zdobycia :/ 

Na streamie powiedzieli ze fabula sezonu nie ma nic wspolnego z glowna kampania i powinna byc traktowana jako self contained side quest. Dodali rowniez do tego ze wciaz sie zastanawiaja, czy niektore mechaniki powinny byc dostepne w eternal realm. I o ile zadne decyzje nie zostaly podjete, to nie chca zbytnio tego robic ze wszystkim, ale byc moze z kilkoma rzeczami. Argumentem byl fakt ze po np. 10+ sezonach, gra byla by jak to okreslili too dense.

 

O osiagnieciach nic nie wspominali, ale z czego widzialem to kazdy sezon bedzie mial rozdzialy (7) a w nich zadania do zrobienia, ktore pozwola na progres do nowego.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
3 hours ago, El Loco Chocko said:

Na streamie powiedzieli ze fabula sezonu nie ma nic wspolnego z glowna kampania i powinna byc traktowana jako self contained side quest. Dodali rowniez do tego ze wciaz sie zastanawiaja, czy niektore mechaniki powinny byc dostepne w eternal realm. I o ile zadne decyzje nie zostaly podjete, to nie chca zbytnio tego robic ze wszystkim, ale byc moze z kilkoma rzeczami. Argumentem byl fakt ze po np. 10+ sezonach, gra byla by jak to okreslili too dense.

 

O osiagnieciach nic nie wspominali, ale z czego widzialem to kazdy sezon bedzie mial rozdzialy (7) a w nich zadania do zrobienia, ktore pozwola na progres do nowego.

@Gregorius

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W nocy puścili pacza, który miał naprawić buga, że na helltideach nie wypadały unikaty. 

No to tak naprawili, że Shako, Visage i inne zaczęły dropić jak pojepane xD i już dużo osób ma.

Jak się ogarnęli to wyłączyli drop unikatów całkowicie, fix ma być w nocy dzisiaj xDD

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Szermac napisał:

W nocy puścili pacza, który miał naprawić buga, że na helltideach nie wypadały unikaty. 

No to tak naprawili, że Shako, Visage i inne zaczęły dropić jak pojepane xD i już dużo osób ma.

Jak się ogarnęli to wyłączyli drop unikatów całkowicie, fix ma być w nocy dzisiaj xDD

Z tego co czytałem, to bug tylko dla sorca i barba działał, wiec i tak bym gowno dostał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...