Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Lochu napisał:

Ja teraz grałem barbem WW. Na sezon biorę druida a później może Barba hota. Trzeba też zobaczyć które buildy najbardziej znerfią 18-go.

 

No właśnie, trzeba zobaczyć co wprowadzi patch i jak tak naprawdę zmienią się klasy - bo mogą wszystko wywrócić do góry nogami.

Obecnie mam Rogala na 70 lvlu i gra mi się nim zajebiście, ale sezon ruszę albo Barbem albo Nekro - okaże się 18-go :)

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie odnosnie exp.

czy moge zobaczyc gdzies ile dokladnie mam exp tak jak statu sily etc.

czy loch 3 lvl wiecej zawsze da podobny progres % tzn np jak mam 88 i np zrobic musze 15 dungow 3 levele wiecej to czy tak samo bede mial np przy kolejnych levalach czy juz bede musial wiecej jebac tego na level?

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Shen napisał:

Ponad tydzien nie odpalałem i mnie już nie ciągnie. Wydropiłem wszystko co chcialem, a wbijanie 100lvl jakoś słabo motywujacy cel. Ekwipunek już i tak dużo lepszy nie leci.

Dobrze, że sezon zaraz.

Mam dokładnie to samo. Niestety gra szybko do siebie zniechęca. Zbliżający sezon niewątpliwie ogram, ale z kompletnie neutralnym nastawieniem. Jedyne co jestem pewny to, że zagram druidem, ale nawet nie wiem co i jak. Zero motywacji...

Odnośnik do komentarza

Ja akurat za dużo czasu nie mam i dopiero 61 lvl wbiłem Łotrem ale gra mi się na tyle dobrze, że to sezon potraktuję jako coś pobocznego,  skupiając głównie na pierwszej postaci. Ani na moment nie odczułem znużenia ale to pewnie dlatego, że gram intensywniej 2-3 dni a potem kilka dni przerwy, i wracam na głodzie.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie coś jest nie tak z tą grą, wchodzę, zaczynam coś robić i po chwili już mi się nie chce.

 

Kampania ssie pałkę, sidequesty porażka. Niby always online, a integracja z innymi zerowa. Może ten sezon coś zmieni, a może po prostu hack&slashowa formuła była dobra, ale 20 lat temu.

 

Za dużo mocarnych tytułów żeby poświęcać się diabełkowi.

 

Odnośnik do komentarza

Ja teraz druidem do drugiego aktu dobiłem i tez mi się już trochę nie chce. Być może postać druida mnie tak nudzi, ale może też wypalam się akurat przed startem sezonu co by było dużo gorsze. Zagram barbem i może zajawka wróci jak wjedzie ten przecinak, wszystko zależy od atrakcji które nam zaserfują.

Odnośnik do komentarza

Ja sie nie spodziewam fajerwerkow po tym sezonie. Moze nastepny, ale pierwszy imo bedzie o, prosze, tutaj masz nowe gemy na bizuterie i tyle. Aha, tutaj quest na 30 minut.

 

Cala nadzieje pokladam w dzisiejszym patchu i na to, ze zamiast nerfic wszystko co dobre, to sie zajeli bufowaniem tych slabszych buildow. Tak samo z unikatami, bo wiekszosc z nich jest gorsza od ich legendarnych odpowiednikow. I oby bylo w koncu co robic po 70L. Jak to im pyknie, to dalej z ochota bede gral.

 

Patch juz jest, zabieram sie do czytania.

 

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23964909/diablo-iv-patch-notes

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

https://news.blizzard.com/en-gb/diablo4/23964909/diablo-iv-patch-notes

 

Nowy aspekt dla druida, zawsze coś

Cytat

Druid

Subterranean (Offensive Aspect): Poison Creeper’s active also casts Landslide in a circle around you. Earth Skills deal 10-20% increased damage to Poisoned enemies.

I dodatkowe wilki, ale build pod pety nadal wyglada slabo

Cytat

Druid

The Moonrage (Vicious, Offensive): Kills have a 5% chance to summon a Wolf Companion to your side for 20-30 seconds. In addition, gain +3 to Wolves.

 

Wreszcie bedzie jakis sens grac na world tier 2

Cytat

World Tier II has had the following bonuses added:

Bonus Gold: Increased from 15% to 20%.

Monsters now drop 15% more items.

 

 

Odnośnik do komentarza

Zmniejszyli zdobywanie doświadczenia więc powodzenia w biciu 100, mi już się nie będzie chciało. Tak to teraz wygląda

  • Premie przed Sezonem Plugawców:1 poziom wyżej: +15%.
    • 2 poziomy wyżej: +20%.
    • 3+ poziomy wyżej: +25%.
  • Po Sezonie Plugawców:
    • 1,5% premii za każdy poziom do 10 poziomów.Np.:
      • +1 poziom: +1,5%.
      • +2 poziomy: +3%.
      • +10 poziomów: +15%.

Żeby bić potwory 10 poziomów więcej niż gracz to trzeba mieć ludzika koksa i to na dużym poziomie, wiem bo to przerabiałem Nekromantą. Czyli wracamy do starego powolnego expienia. Pojebało ich. 

Odnośnik do komentarza

No beka mocna z tego patcha. Moje pierwsze Diablo tak na semi-powaznie i nie wiem jak te patche wygladaly do tej pory od strony deva. Ale jesli to jest norma, to raz dwa straca mase graczy. Komu sie bedzie chcialo dwa razy bardziej meczyc za jeszcze mniejsza nagrode xd.

 

A ja sobie myslalem ze tak pieknie bedzie. Sezon zaczne i zobacze jak to w praktyce wyglada, ale na papierze to slabo ;/

 

"Cooldown Reduction: Reduced by ~30%.
Critical Strike Damage: Reduced by ~17%.
Vulnerable Damage: Reduced by ~40%.
Total Armor while in Werebear Form: Reduced by ~25%.
Total Armor while in Werewolf Form: Reduced by ~25%.
Damage Reduction from Close Enemies: Reduced by ~20%.
Damage Reduction from Distant Enemies: Reduced by ~20%.
Damage Reduction from Enemies that are Bleeding: Reduced by ~25%.
Damage Reduction from Enemies that are Burning: Reduced by ~25%.
Damage Reduction from Enemies that are Poisoned: Reduced by ~25%.
Damage Reduction from Enemies that are affected by Shadow Over Time: Reduced by ~25%.
Damage Reduction while Fortified: Reduced by ~25%."

 

:gayos:

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...