Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Powyżej masz przykład użyteczności dosłownie każdego rodzaju lootu. Dobrze wiemy, jak skrajnie bezużyteczne są zwykle i magiczne przedmioty w D4 - mogłoby ich wręcz nie być. Znalezione legendy natomiast to tak naprawdę dawcy organów w postaci aspektu.

 

7 godzin temu, UberAdi napisał:

Do tego D2 nie miało określonych tabel lootu z levelami itemów dla poszczególnych przeciwników czy aktów przez co losowość dropów była jeszcze większa.

 

No ale jak? Dlaczego ludzie latają na Mepha? Dany mobek ma określoną pulę i rodzaj lootu. Przyklad: hrabina dropi runy, dlatego lata się do jej wieży (wybrany rodzaj potwora oraz miejsce); kolejny: Andariel najczęściej rzuca ringi, dlatego jest częstym celem poszukiwaczy SoJa. Nawet durne kurastowe skrzynie wyrzucaja konkretne przedmioty. Do tego dochodzą zmienne w postaci poziomu trudności i liczby graczy czy samego magic finda. Obawiam się, że nie masz najmniejszego pojęcia, o czym piszesz.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, stoodio napisał:

Powyżej masz przykład użyteczności dosłownie każdego rodzaju lootu. Dobrze wiemy, jak skrajnie bezużyteczne są zwykle i magiczne przedmioty w D4 - mogłoby ich wręcz nie być. Znalezione legendy natomiast to tak naprawdę dawcy organów w postaci aspektu.

Gościu, ja się z tobą zgadzam, że itemizacja w D2 była lepsza niż w D4 ale tam też leci w większości paździeż bo tak juz jest w tych grach. Masz więcej możliwości modyfikacji i kombinowania z itemem ale to nie znaczy, że z każdym itemem będziesz to robić. Wartościowy loot leci rzadko i tyle.

Więc wracając do twojego pierwotnego posta i zarzutu, że w D4 jest tylko "liczenie na farta" to tak było po prostu zawsze. Runy w D2 też na drzewach nie rosły, trzeba było mocno na tego farta liczyć żeby Zoda wydropić. 

Wszystko wiec sprowadza się do wrzucania godzin w farme i liczenie na farta tak jak pisałem.

 

Odnośnik do komentarza

Wszystko zaczęło się o twojej fałszywej tezy, jakoby w każdej grze tego typu mechanizm dropu wyglądał tak samo. Otóż zupełnie nie - co popieram konkretnymi argumentami.

 

W dwójce, wbrew temu co wpisujesz, fartowi możesz bardzo pomóc, w czwórce mamy niestety do czynienia z RNG najpodlejszego sortu.

Odnośnik do komentarza

Najwiekszy zarzut w strone diablo ze legendy sa pozbawione kompletnie sensu skoro moge znalesc idealne role na zoltych przedmiotach wrzucic aspekt i mam legende a juz nie wspomnr o magicznych przedmiotach ktore z automatu sprzedaje. Dla mnie to zabilo gre robie 3cia postac i caly moj gear opiera sie wlasnie na zoltych (91 wiecznosc barb, 50 sezonowy rogue i 30 sezonowy necro).

Nie widze zeby d4 nawet z sezonami utrzymalo nas przez lata jesli gra w ktorej jednym z glownych aspektow jest pogon za lootem oferowala tak slaby system jak jest teraz. End game mysle ze z sezonami bedzie dodany wiec to nie jest problem ale loot do poprawy.

Odnośnik do komentarza

Jak te sezony mają wyglądać tak jak ten pierwszy to :drakenope:

 

Dużo bardziej ciągnie mnie do expienia w eternalu i calakowania gierki niż robienia wszystkiego od nowa z jedną nową mechaniką i quest linem na pół godziny.

 

Na plus, że battlepass to faktycznie kosmetyki, których grając i tak nie widać, więc można odpuścić z czystym sumieniem. 

Edytowane przez jimmyyy8
  • This 1
Odnośnik do komentarza
Pisane już było setki razy, że jest crossplay, wszyscy graja razem. Jeden klan dla wszystkich platform jest.
 
Psy szczekają, karawana jedzie dalej
https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/diablo-4---blizzard-chwali-sie-wynikami-sezonu-1
Sorry. Dziś słabo kontaktuje.

Zaproszenie wysłane. Jak ktoś może to niech zaakceptuję

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Słuchanie community to jedno ale takie napierdalanie od bandy do bandy  co chwilę to coś zupełnie innego. Gdzie tu czas na jakąś refleksję co działa a co nie jak nie dają sobie wystarczająco czasu na analizę wprowadzanych zmian? Ja tam lubię jak to jednak developer panuje nad swoją grą, i ma na nią konkretny plan, a nie tylko reaguje na sondaże jak politycy. Powodzenia w dogadzaniu wszystkim. Zamiast skupiać się na stałych, i znanych bolączkach, to non stop gaszenie pożaru.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

@Shankor

To wiem, tylko jak to wygląda w praktyce? Chodzi o to, że przez najbliższe 2 tygodnie nie będę miał dostępu do konsoli i chciałem sobie sprytnie tymczasowo połączyć swoje konto PSN z kontem brata na PC, żeby móc pykać na laptopie. Obawiam się tylko, czy przez to nie będzie jakichś konfliktów. W sensie np. Zsumuje się ilość dostępnego złota, odkrytych kapliczek itd.? 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

A to nie wiem. W praktyce byś połączył dwa różne konta, nie wiem czy to możliwe. Już nie pamiętam dokładnie, ale przy becie na PS5 chyba trzeba było się zalogować do istniejącego konta battle.net lub stworzyć nowe. Jeśli wciąż tak jest to nie połączysz innego konta battle.net z tym samym profilem psn, ani dwóch profili z jednym kontem battle.net. 

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Ta gra to jest jeden wielki parujący kloc always online. Już był zaliczony brak gry przez awarię ich serwerów. Teraz kończyłem bić jakiegoś bossa to mi wywaliło błąd do menu i po ptakach, od zera... ale zaraz, nie mogę wrócić po prostu do gry bo w jakimś równoległym wymiarze najwidoczniej nadal gram XD

 

20230801_024019.thumb.jpg.2bd9407fffecab15f7dd39b534b74495.jpg

 

Już nie wspomnę o tym, że Quick Resume nie działa bo gra musi ciągle być połączona w singlu z serwerami chuj wie po co, a co by się przydało bo system zapisu postępu jest do dupy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...