Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Pocisnąłem trochę side-questów, żeby wbić maksymalną renomę we wszystkich regionach i niektóre są całkiem przyzwoite. Kilku etapowe, można trochę lepiej poznać NPC, zgrabne i ciekawe historię. Szkoda tylko, że jest ich chyba z 5 (po jednym na region). Reszta to typowe zabij 50 bandytów/zombie/much.

Odnośnik do komentarza

Ja grałem w drugi sezon i po ubiciu Lilith już nie mam motywacji do gry na poważnie w nowy sezon.

Jak nie wprowadzą matchmakingu to mnie tam nic nie utrzyma na dłużej, bo nie widzę siebie znów grającego solo do 100 poziomu. Gra w grupie dużo zyskuje. Matchmakingu raczej nie będzie, bo gracze nie skomlają o niego. 

Edytowane przez Pure Bladestone
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ok ogladalem stream w koncu z 10go i w koncu dobre zmiany. Oczywiscie do idealu daleko ale miejmy nadzieje ze beda mieli zmiany w tym kierunku ktory obrali i moze za pare sezonow bedzie sens grania. Dla mnie dalej do naprawy:

1. itemizacja i unikaty (w koncu sie biora ze beda dawac cos na unikatach co ma spowodowac ze beda chetniej brane do buildow a nie ze bardziej oplacalo sie miec legende z aspektem)

2. World bossowie - fajnie ze beda teraz co 3h ale dalej uwazam ze bossowie powinni miec mechanike a nie sztucznie im podniesc dmg i zycie i zmieni sie to ze bedziemy ich bic teraz dluzej

Ale idziemy w dobra strone mam nadzieje.

Odnośnik do komentarza
4 hours ago, KarolJanuszGejmingu said:

Też jestem pod wrażeniem, widać,że poprawiają największe bolączki.

Ktoś chyba kumaty objął stery.

 

No najwiekszych nie no dalej sprawa gearu lezy i kwiczy ale zmiany na pewno w dobrym kierunku. Jak mozna dac dopiero teraz rezy jak mieli normalny system… szkoda ze musieli sie tak przejechac. Pozatym dalej zobaczymy jak beda sezony wygladac bo obecny jak na razie wyglada na kalke poprzedniego i nie ma jakies nowej mechaniki imo

Odnośnik do komentarza

spacer.png

https://news.blizzard.com/pl-pl/diablo4/24014294/dropy-z-twitcha-z-sezonu-krwi-zdobad-oryszalkowa-kolekcj

 

Sezon Krwi trafi do Sanktuarium w dniu 17 października o 19:00 CEST i wprowadzi nową erę wampirycznych koszmarów do ubicia oraz cztery tygodnie dropów do zdobycia za oglądanie streamów na platformie Twitch!

 

Dropy z Twitcha w pierwszym tygodniu: Nekromanta, Łotr i Czarodziej
Czas rozpoczęcia: 17 października, 19:00 CEST
Czas zakończenia: 24 października, 20:59 CEST
Element ozdobny: element ozdobny do Oryszalkowej Klingi

 

Dropy z Twitcha w drugim tygodniu: Barbarzyńca i Druid
Czas rozpoczęcia: 24 października, 21:00 CEST
Czas zakończenia: 31 października, 19:59 CET
Nagroda: element ozdobny do Oryszalkowego Pobijaka

 

Dropy z Twitcha w trzecim tygodniu: Barbarzyńca i Nekromanta
Czas rozpoczęcia: 31 października, 21:00 CET
Czas zakończenia: 6 listopada, 20:59 CET
Nagroda: element ozdobny do Oryszalkowego Miecza Dwuręcznego

 

Dropy z Twitcha w czwartym tygodniu: Druid
Czas rozpoczęcia: 6 listopada, 21:00 CET
Czas zakończenia: 13 listopada, 21:00 CET
Nagroda: element ozdobny do Oryszalkowej Ćwierćpałki

Odnośnik do komentarza

Strasznie przykro patrzeć na sytuację D4. Dekadę temu ten temat pękałby w szwach, serwery by nie wyrabiały. Dziś? Newsy o jakichś śmiesznych twitchowych dropach w grze, w którą nikt już nie gra. Kupiłem na premierę, myślałem że wróci to uczucie gdy wielki Blizzard wypuszczał GRĘ (premiery W3, dodatków do Wowa, D3, Starcrafta 2, nawet yebanego Hearthstone'a to było święto graczy) - nic z tych rzeczy.

 

Nie wiem w sumie co poszło nie tak. Koncept gry usługi, wyczerpanie się formuły hack&slash, słaby endgame, itemizacja czy deweloperzy LGBTQ nie wkładający serducha w swoją pracę? W każdym razie szykuje się rozczarowanie roku 2023.

Edytowane przez jimmyyy8
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...