Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się pytam czemu przed każdym dungeonem nie ma opcji matchmakingu... Nie chce mi się z nikim umawiać i tym bardziej gadać przez mikrofon i chętnie bym jednym przyciskiem stworzył drużynę. Podobna opcja była w the division i było to bardzo spoko. Mam nadzieje, że społeczność sie o to domaga i dadzą taką opcje.

 

Co do sensu gry mnie napędza wbicie tego 90 lvl season passa. Jak już to zrobię to dam sobie spokój do min 2 sezonu gdzie zobaczę co zaproponują.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Z czego to sie cieszyc, po dobrym starcie nie potrafili utrzymac graczy.  Debilne patche z nerfami, pierwszy sezon których okazał się wydmuszką. Z ponad miliona aktywnych graczy zostalo podobno okolo 400 tysiecy. Na  twitchu ogladalnosc tez poleciala na ryj. Chciałem sie zmusic do skonczenia tego battlepassa, skoro juz mam oplacony, ale cos nie moge, wole odpalic dobrego singla.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Shen napisał:

Z czego to sie cieszyc, po dobrym starcie nie potrafili utrzymac graczy.  Debilne patche z nerfami, pierwszy sezon których okazał się wydmuszką. Z ponad miliona aktywnych graczy zostalo podobno okolo 400 tysiecy

To nadal bardzo dużo. D4 nadal jest popularne, spadek ilości graczy czy oglądających na twitchu jest normalny.

Natomiast martwi brak kreatywnych pomysłów na content i mam wrażenie, że developerzy nie zdają sobie sprawy, że oferowane przez nich pomysły są lipne dopóki gracze im wprost nie wypunktują co jest nie tak.

Ciekaw też jestem ilu devów grało wyżej niż 80 level bo jest tam ewidentna "dziura" w contencie i póki co brak inicjatywy żeby ją wypełnić.

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Sedrak napisał:

Dokładnie. od chyba 7 lvl (mam 59). nie zmieniłem nic w ekpiwinku. samo gówno z damage np. mniejszym o 200 dps... przy okazji najlepszy exp chyba leci jak się zrobi te zadania dla Drzewa? 

No, ja czuję się jak złomiarz co jeździ wózkiem, zbiera złom i tylko robi kursy aby przetopić go na materiały. Te aspekty często są nawet z dupy.

 

Z tych materiałów wyzłomowanych z tych szrotów też za dużo się nie zrobi. Te upgrady to również słabizna.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
26 minutes ago, Shen said:

Ja robilem dungeony ktore byly dla drzewa, tam wpadal exp, plus po dwoch odbieralem nagrode i znowu exp wpadal

właśnei też tą taktykę obrałem, bo przy okazji mi aspekty wpadają, których nie mam zebranych, 

30 minutes ago, PanKamil said:

No, ja czuję się jak złomiarz co jeździ wózkiem, zbiera złom i tylko robi kursy aby przetopić go na materiały. Te aspekty często są nawet z dupy.

 

Z tych materiałów wyzłomowanych z tych szrotów też za dużo się nie zrobi. Te upgrady to również słabizna.

w punkt 

Odnośnik do komentarza

Po 74h mogę powiedzieć, że jestem niestety rozczarowany i to mocno :/

 

Diablo 3 było lepsze pod każdym względem. Diablo 4 jest ogromne, ale mam wrażenie jakbym grał w jakąś grę Ubisoftu, mamy tu nawet opcjonalne misje z odbijaniem "posterunków". 

 

Cała fabuła rozmywa się w tym open worldzie, nawet jak starałem się grać bardziej linearnie, to kolejne etapy fabuły nie wywoływały żadnego poruszenia.

 

W Diablo 3 cała ta wojna z siłami piekieł była dużo lepiej wyreżyserowana. Pomimo mniejszej skali 200% więcej epickości, a tu Lilith gdzieś przyszła i sobie poszła. I tak za każdym razem.

 

Loot gówniany i jakiś taki mało czytelny. W Diablo 3 po statystykach można było określić czy z danym sprzętem wypadniemy lepiej, a tu tsk naprawdę do momentu podmiany ciężko się rozeznać, dlatego od 30h biegam praktycznie z tym samym sprzętem tylko jakieś aspekty podmieniam co jakiś czas.

 

Gdyby nie fakt, że potrzebuję takiej mało wymagającej gry drop in drop aut, to bym pewnie nie ruszył już, ale może zacznę szukać jakiegoś zamiennika...

Odnośnik do komentarza

Ja gram od premiery praktycznie tylko w diablo i jeszcze nie wymiotuje więc moge powiedzieć, że to dobra gra. Wkurwia tylko to, że te podziemia plugawców to wielkie gówno na które nawet szkoda tracić czasu przez co trzeba ciągle robić przypływ i ND. Mam nadzieje, że w drugim sezonie dadzą jakieś konkretne aktywności poboczne bo do tych podziemi plugawców nie ma nawet po co iść.

 

 

Raz dziennie koło 19 nawet się zaloguje na 5 minut aby zajebać z innymi world bossa na którego tak się wkurwiałem.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...