Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, zagul napisał:

Ehh, ten ten boss na tier4 trochę mnie przerósł. Robiłem go z kumplem (ja 62 druid, on 67 łotrzyk) no i trochę to się robi gra zręcznościowa. Nie wiem w sumie czy lepiej expić do tego 70 czy poprosić kogoś o pomoc. 

Spróbuj najmocniejszy jaki masz eliksir przeciw obrażeniom od ognia, lub ewentualnie ten dający dodatkowy pancerz. Też się z nim trochę męczyłem ale z ww eliksirem poszedł do piachu bardzo szybko, solo, łotrem około 65 lvl.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.09.2023 o 09:45, zagul napisał:

Po tych wszystkich aktualizacjach gdzie teraz najlepiej expic? Nadal koszmarne podziemia? Jeżeli tak to jaki poziom podziemia względem lvl postaci jest najbardziej opłacalny?

Od 1-50 domhaine tunnels. Necro tam wbiłem w półtorej godziny 50 po tym jak Rax na youtube to pokazał

50-100 Zależnie od buildu, jeśli wszystko skutecznie zabijasz i cię nic nie zwalnia to 3-5 level wyżej niż twój nightmare dungi - Uldur's Cave, Sarat's Lair, Domhaine Tunnels, Mariner's Refuge

 

 

Odnośnik do komentarza
On 8/23/2023 at 8:41 AM, PanKamil said:

Niech poprawią loot bo wszystkie legendy i unikaty jakie lecą to tragiczny szrot. Mam raptem 57 a itemy to leca dla postaci lvl 50. Już wolę aby taka legenda wypadała rzadziej ale, że jak wypadnie to żebym cieszył się jak dziecko, a nie "jezu, pewnie kolejny szrot do przetopienia".

Na początku T3 leciały mi itemy około 700 Item powera,teraz robię koszmary lvl 15 i lecą 500-600 XD XD

Itemizacja w tej grze to jakiś żart,ma się wrażenie,że to tworzyli goście co nigdy nie grali w żadnego arpg.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ogólnie pograłem już trochę w diablo Nekromantą i ta gra jest całkowicie nie zbalansowana. Mam lvl61 i bossow na moim lvl mam czasem na dosłownie 3-4 strzały i dosłownie zero wyzwania i zero lootu. Robię te koszmary np. 66 jest trochę trudniej, ale dalej loot to jakieś gówno. Wszedłem na T4 i misje trochę przechodziłem, bo ginalem na hita lub dwa, ale znowu Boss padł bez problemu. Akurat pojawił się World Boss i padł. I po tej całej akcji wypadł mi w końcu Item na 700+ i mogłem coś zmienić w ekwipunku, bo co najmniej połowę itemow mam od 50 lvl... Jak wypada coś z wysokim item lvl I pancerzem to ma tak beznadziejnie afixy, że w ogóle się nie opłaca. Na siłę idę robić reroll, ale zawsze jakies gówno wylosuje...

Musiałem wrócić na T3, bo jednak ginięcie na hita nie jest fajne no i znowu samo gówno leci... Nie wiem co mam o tej grze myśleć. Grałem wcześniej w Inkwizytor Martyr i nie wiem czy nie wrócić. Sam gameplay jest bardzo przyjemny, grafika ładna, muzyka też git, zabija się miodnie, ale no kurwa. Tak jak kolega wyżej piszę. aRPG z beznadziejnym systemu lootu to po chuj w to grać. Już przymkne oko na to, że te koszmary są zjebanie zaprojektowane i praktycznie non stop trzeba wracać przez pustą mapę, bo jakieś potwora czy klucza nie znalazło...

Edytowane przez Sedrak
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Za 10 sezonów to w to nikt nie będzie grał,jak będą odwalać takie partactwo.

Dziś dropnelem 3 unikaty szkoda, że grając magiem mrozu,3 unikaty pod ogień XD

Ten system jest tak kretyński XD 

Ponoc co roku chcą jakieś płatne dlc wydawać aby golić. Z diablo chcą zrobić cod jeżeli chodzi o monetyzacje. Za 10 sezonów zostaną tylko ludzie z hajsem i o to im chodzi xd

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, jimmyyy8 said:

A gra w to ktoś jeszcze?

Gram z wyłączonym cross Play i serio sezon 1

To "tu wstaw mema tu nikogo nie ma"

Serio, świat pusty.

Chcę zrobić world bossa to praktycznie jak się znajdzie chłopa co stoi i czeka to cud , lepiej na weekend ale nadal ma się wrażenie,że 90% graczy uciekło,albo gra kompletnie nie wynagradza bicia w otwartym świecie.

Teraz moby mają mniejszy lvl niż ty,więc czujesz się silniejszy ale mniej expa to ludzie to mają gdzieś i robią dungeony.

Odnośnik do komentarza

Czy też wskaźnik "mocy ataku" czy jak to się nazywa w głównym, menu inventory jest miarodajny? Bo mam dwa itemu gdzie jak je przeczucam to różnica w liczbach jest bardzo duża, ale jak patrzę na statystki to ta słabsza ma dużo więcej plusów do umiejętności, które korzystam np. +X% do głównego ataku czy obrażeń od kości, a to się za pewne nie sumuje do tej statystyki. I teraz przez to, że to gra Blizzards to ja mam całkowicie olać na tą sumująca statystykę czy tylko i wyłącznie nią się kierować ;)

 

Wczoraj wskoczyłem na T4 przy jakość 65 lvl no I teraz exp leci jak szalony i w końcu jakieś itemy wypadają, ale trochę nie ogarniam tych statystk, więc może ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...