Skocz do zawartości

Apple TV +


Sven Froost

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam gorąco "Losing Alice", link to trailera:

 

 

póki co wyszły chyba 4 lub 5 odcinków, skończył mi się darmowy okres, to wrócę do apki jak cały sezon już będzie. Bardzo klimatyczny, niepokojący, niby na początku historia małżeńska (on znany aktor, ona reżyserka, która zamieniła się w kurę domową i czeka na swoją szansę), ale od razu widzimy że coś jest nie tak, pojawia się 3 osoba która wszystko miesza (świetnie zagrana i przepiękna, w wykonaniu Lihi Kornowski) i co tu dużo mówić, cały czas rośnie napięcie i oczekiwanie kiedy wszystko pier.do.lnie..

 

Na początku mocny zdziwienie, bo ruch ust totalnie mi nie pasował do wypowiadanych kwestii po angielsku, zajęło mi z 10 minut, żeby się zczaić że angielski to dubbing, serial jest izraelski i polecam oglądać w oryginalnym języku :)

 

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Odnośnie "Losing Alice". Jestem po piątym odcinku i zaczyna mnie męczyć ślamazarne tępo i to oczekiwanie na zbliżającą się katastrofę. Tak, jest klimat i niepokój, ale jeśli zakończenie nie wynagrodzi czymś mocnym i zaskakującym, to będę rozczarowany.

A Sophie? :wub: Świetna postać. Właściwie jedyna przykuwająca uwagę. Aktorsko chyba wypada najlepiej. 

Odnośnik do komentarza

Nie doszukałem się wspomnienia o serialu Servant. A to źle, bo dobrze wykonany serialowy horror to rzadkość. Gęsta atmosfera i rozkminy, kim jest opiekunka do dziecka i co zrobiła.

 

Wczoraj zacząłem oglądać pierwszy sezon i nie mogłem go nie skończyć (10 odcinków po pół godziny).

 

 

Odnośnik do komentarza

Moze inaczej, czy jest cos czego ktos nie poleca? xD Sciagnelem Amazing Stories Spielberga. pierwszy odcinek jest fajny i ciekawy. Zabieram sie tez powoli za Earth in Night in Color czyli pomazanie nocnego zycia zwierzat ale w kolorze. Poza tym jeden odcinek serialow to 1.5 gb a jakosc na MacBookach to :banderas:Ogladajac filmy i seriale mam dziwne uczucie jak bym za dzieciaka ogladal piatkowe albo sobotnie wieczorne kino. Jeszcze raz polecam Greyhound z Tomem Hanksem, jest wyjatkowo krotki a Tom spisuje sie jak w innych filmach z WW2

 

 

 

Edytowane przez Sven Froost
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Jakosc filmow i serialow Apple znacie takze bedzie conajmniej dobrze. Ogladalem pierwszy odcinek Physical, klimat lat 80-ch i otoczka fitnessu z tamtych lat (tak, smieje sie jak widze heteroseksualnych facetow w rozowych legginsach) mnie przykula po AHS 1984 i jest ok ale jak narazie odpuszczam i poczekam jak bedzie caly sezon. 

Odnośnik do komentarza
On 7/6/2021 at 2:52 PM, karmaster said:

Żeby nie było, że same sztosy do oglądania na Apple to ostatnio widziałem On the rocks, które jest co najwyżej średnie.

Niby film z jakimś tam przesłaniem ale głównie to nuda, tylko Bill Murray na poziomie.

 

Moze nie tyle co sztosy co po prostu od srednich w gore, chociaz w porownaniu do takiego Netflixa to sa prawie same sztosy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...