Skocz do zawartości

Apple TV +


Sven Froost

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

 

Jestem łasy na azjatyckie dramy, więc wskoczyłem w powyższy serial o tytule, który wśród hardkorowych graczy budzi złość i inne gwałtowne reakcje. Tutaj mamy możliwość obserwacji życia rodziny na przestrzeni 74 lat. Widzimy jak świat poszedł do przodu, jakich zmian doświadczyły osoby żyjące w tak różnych światach (1915 vs 1989) i jak wspomnienia o przeszłości sprawiają, że właściwie nadal jest ona w pewien sposób żywa. Bardzo lubię takie rzeczy poruszające motywy dziedzictwa i analogii między tym co stare, a tym co nowe. Jest to raczej spokojny serial, dużo uwagi skupia na emocjach bohaterów i często zahacza o melodramatyzm, więc jak ktoś lubi takie rzeczy to warto się zainteresować. Ma być 8 odcinków, a obecnie dostępne są 3.

 

Właśnie w tej chwili doczytałem, że ma być więcej sezonów, co trochę mnie zaskoczyło. Myślałem, że skoro bazuje na jakiejś książce to całość się zamknie w jednym sezonie, ale chyba nie.

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza

hej,

 

pytanie o rok gratis dla usługi apple TV.

 

kupiłem ok 2 tyg temu Air'a i jak próbuję z Apple TV to mam tylko tydzień darmowy.

Ktoś miał podobną sytuacje?

 

Czy to dlatego, że Apple ID mam takie same jak już z Imac'kiem, którego kupiłem jakieś pare lat temu i dlatego nie mam dostępu do lepszej oferty?

A moze trzeba zarejestrować gdzieś zakup Air'a by dostać ten rok gratis?

Odnośnik do komentarza

Tak czułem. Ostatnio Apple ze wszystkimi idzie na wojnę w tej kwestii. No dobra. Jebać ich. A Morning Show jak pierwszy sezon był genialny to drugi to takie gówno, że szkoda gadać.

On 4/8/2022 at 2:53 PM, MichAelis said:

Dziś finał wyszedł. Serial dekady. Kto nie widział, niech ogląda. Kawałek pierdolonego kosmosu.

A jaki serial?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...