Skocz do zawartości

Apple TV +


Sven Froost

Rekomendowane odpowiedzi

Jazda na pelnej kurwie do samego konca. Co nie znaczy ze nie ma

wyciszenia. Na finale myslalem ze zawalu dostane tak sie wkrecilem xd

Spoiler

Bardzo podobal mi sie kontrast miedzy serialem w calosci na bialo, a finałem ktory byl mega ciemny. Jakby to zwykle zycie poza praca bylo to gorsze… 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.04.2022 o 21:57, seb.maz napisał:

 

”Ostatnie dni Prometeusza Greya”

„Ted Lasso”

Jakie to są cudowne seriale… 

 

W dniu 18.04.2022 o 12:22, funditto napisał:

Rozdzielenie, We Crashed i Defending Jacob też :)

Dodaje do tego Suspicion :wub:

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnie 3 miesiące gratis od LG. Wcześniej jakieś bonusy od Apple. I w sumie ostatnie 1,5 roku zapłaciłem dwa, albo trzy razy, a miałem dostęp przez +/- 12 miesięcy. Samo Apple pewnie jest świadome małej ilości zawartości, dlatego tak dużo promocji. 

Tu też dochodzimy do pytanie czy jest sens opłacać jakikolwiek abonament serialowy bez przerwy. Moim zdaniem nie. 

Edytowane przez Aleks
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Wiolku napisał:

Dalej jest to pół roku za free dla posiadaczy małży 5?

 

gdzie to się patrzy? xd 

 

mam chyba do końca maja co dostałem przy zakupie telefonu i chętnie bym sobie aktywował kolejne pół roku za free. 

 

Jak skorzystać z promocji?

Znajdź Apple TV App na pasku wyszukiwania konsoli PS5 albo we „Wszystkich aplikacjach” na ekranie głównym mediów.

Pobierz i otwórz Apple TV App i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Zaloguj się swoim Apple ID albo stwórz Apple ID, jeśli jeszcze go nie posiadasz.

Ciesz się sześcioma bezpłatnymi miesiącami Apple TV+.

Jak widać, to nic skomplikowanego, a teraz, szczególnie w momencie, kiedy serwisów jest coraz więcej, promocyjne Apple TV+ będzie dobrym odciążeniem miesięcznego budżetu. Warto zaznaczyć, że jeśli teraz jesteś subskrybentem Apple TV+ nadal możesz skorzystać z oferty.

 

fajnie fajnie szczególnie że nie trzeba robić nowego konta 

 

 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Il Brutto napisał:

Applowskie seriale maja swietnie zrealizowany dzwiek. Az sie chce ogladac.

Problemem platformy jest mala ilosc contentu i nie oplaca sie tego subskrybowac. Wszyscy chyba jada na darmowym roku za urzadzenie Apple albo polowie za PS5.

No nie do końca. Apple one kosztuje 39zl a masz w tym Apple TV, Apple Music i 200gb w chmurze i udostępnić to w rodzinie. Chyba nie ma lepszego deala gdzie samo spotify ile teraz 29?

W dniu 20.04.2022 o 18:49, MichAelis napisał:

 

Dodaje do tego Suspicion :wub:

 

 

Lekko się wycofuje, start bardzo mocny, potem ostatnie 3 odcinki jakies takie nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Apple One to świetna i tania usługa, do tego można współdzielić z źoną. Apple music ma też lepszą jakość dźwięku od Spotify. Atv+ z kolei niespotykaną w streamingu jakość dźwięku i obrazu. Praktycznie każdy serial jest w dolby atmos, gdzie dla porównania jak oglądam takie Tokyo Vice na hbo max, to wydaje mi się, że dźwięk jest w stereo. 

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...