Skocz do zawartości

Half-Life: Alyx


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
W dniu 4.12.2020 o 21:01, Widget napisał:

Jak podepniesz do PC to wszystko ze steama pójdzie. Tzn. każda gra ma w sklepie wymienione urządzenia jakie wspiera, ale wszystko da radę ustawić ewentualnie. @Bzduras teraz jak mam nową kartę graficzną to mam ból dupy, że nie kupiłem, czekam na zimową wyprzedaż.

Jak podpinasz Oculus-a 2 ? Właśnie kupiłem i zastanawiam się opcja kabel czy Virtual Desktop, niby brak kabli to lepsza opcja ale nie mam zaufania do sieci .

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, SpacierShark123 napisał:

Jak podpinasz Oculus-a 2 ? Właśnie kupiłem i zastanawiam się opcja kabel czy Virtual Desktop, niby brak kabli to lepsza opcja ale nie mam zaufania do sieci .

Virtual Desktop kupiony na Queście, do tego Virtual Desktop Streamer na PC i jeszcze trzeba wgrać patcha z sidequesta do gogli żeby steam działał i jest zajebiście. Samo korzystanie z sidequesta to chwile zabawy bo trzeba włączyć tryb deweloperski w goglach, ale warto. Jestem w tym samym pokoju co router, 5 Ghz, opóźnienie niewyczuwalne. Dodałem cię na steam, jak masz pytania to pisz.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Widget napisał:

Virtual Desktop kupiony na Queście, do tego Virtual Desktop Streamer na PC i jeszcze trzeba wgrać patcha z sidequesta do gogli żeby steam działał i jest zajebiście. Samo korzystanie z sidequesta to chwile zabawy bo trzeba włączyć tryb deweloperski w goglach, ale warto. Jestem w tym samym pokoju co router, 5 Ghz, opóźnienie niewyczuwalne. Dodałem cię na steam, jak masz pytania to pisz.

Super , w weekend przeciągam kabel ethernet bezpośrednio do pokoju i podpinam router. W sumie gry na Quest 2 obecnie mi wystarczą ale kusi mnie by przez święta ograć Alyx-a . Niespodziewałem się że Quest 2 będzie tak ogromnym skokiem jakościowym względem PSVR , fakt że okulary działają bez kamerki zmienia kompletnie odbiór zabawy . Taki pistol whip gdzie mogę paść na ziemie albo walking dead gdzie nie ma problemu w sięganiu do każdej szafki(nawet tych dolnych) to dla mnie game changer. Jestem mega zadowolony z okularów i nawet jakby Valve index stał cenowo tak samo to już umieszczanie jakiś czujników zabija dla mnie te swodobe dlatego chciałem ominąć wszelkie kabelki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Pograłem troszkę w Alyxa na quest 2. Jedno co od razu rzuca się w oczy to unikalny feeling half-life. Doszedłem tylko do momentu gdy wchodzi kombinat i te opancerzone dziady z shotgunami. Nie wiem, 1/3 gry?  Bardzo solidna produkcja, ale muszę powiedzieć że po ograniu większości exów na psvr, to alyx nie robi jakiegoś piorunującego wrażenia. No nastawiłem się na mesjasza VR a dostałem bardzo dobrą grę. Ok, nie ukończyłem, ale jakiś tam pogląd mam.

Na pewno chciałbym przejść całość gdy się da. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...