Skocz do zawartości

Half-Life: Alyx


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie i tak chciałem sprawdzić cały ten vr, ale bardziej myślałem o psvr i astrobocie (i beat saberze - no ale ten tytuł na szczeście jest na każdych goglach). Nie podoba mi się, że do walki o exclusivy na konsolach, dojdą jeszcze exy na headsety vr. 

 

14 minut temu, krupek napisał:

Tylko VR?

Zawsze pozostanie:

Spoiler

EJtxtSjXYAAxejf.jpg

:usmiech:

  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Shankor napisał:

VR nikogo. Nie chce mi się wierzyć, że nie będzie "normalnej" wersji. Po katastrofie z karcianką, ofensywie Epic i ich exami powinni się obudzić. A tu taki kwiatek. 

 

Jak zrobią grę przełomową na miarę HL2 to będziesz pierwszym, który poleci o swój zestawik Valve VR.

 

A jak robią HALF LIFE VR to zaraz pojawi się CS nowy na VR'a, który odmieni branże e-sportową. 

 

 

Jak to się stanie to sam kupię :kojima: 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy lubie odgrzebywanie martwych gier. Nagrzany na RE 2 okrutnie koniec końców nawet nie ukończyłem. To juz nie to samo pomimo nowych mechanik, grafiki itd. 

 

Nowe IP bym wolał jak już. Half Life robił kiedyś w dniu premier. Chciałbym się mylić ale porzucone od lat marki niech sobie leżą w pyzdy w historii. 

 

Z drugiej strony nie pogardzilbym takim SSX czy NBA Street w remaku. Ah. 

Odnośnik do komentarza

No te vr to tak nie do końca nikogo bo psvr jest sporym sukcesem i jeśli coś ma rozbujać rynek vr na pc to właśnie taki HL. Wydaje się że to raczej próba rozbujania sprzedaży Valve Index który sprzedaje się słabo. Dla mnie fajnie bo jednak ostatnio coś się dzieje w temacie (Asgard Wrath, Stormland, Beat Saber z modami itd) tylko mam nadzieję że to nie będzie Valve Exclusive bo wtedy się zacznie dym XD

Edit - raczej mało prawdopodobne że będzie exclusive bo Steam VR jest dostępny dla wszystkich googli 

 

Raczej obstawiam że będzie to coś ala Vader Immortal czyli takie bardziej walking sim na vr niż pełna gra AAA. 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Według przecieków jest to pełnoprawna gra AAA na ok. 15 godzin, nie musicie się więc obawiać o to że to jakaś popierdółka.

 

A to że gra wychodzi tylko na VR w ogóle mnie nie dziwi, nie ma lepszego sposobu na wypromowanie w mainstreamie tej technologii niż kontynuacja kultowej gry. Ludzie będą płakać na początku, ale ostatecznie po zobaczeniu gry i wrażeniach od osób grających wiele osób z podkulonym ogonem kupi swoje gogle. Tak będzie.

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą z ciekawości sprawdziłem ile za cały zestaw valve index by mieć 100% doświadczenia z gry no i 1200euro to jednak sporo ... Plus że można kupić na części więc jak okaże się "SZTOS" to kupi się same okularki.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy moja miłość do Half-Life z okolic 2007 roku usprawiedliwiałoby taki wydatek na peceta + VR

 

stanal mi na widok trailera ale nie, po prostu nie

 

przeszedlem HL2 chyba ze 30 razy, gra wszech czasów dla mnie i teraz coś takiego?

 

o ile to nie będzie doświadczenie w skali 11/10 to mam to gdzies

 

gabe to gruba kanalio

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...