Skocz do zawartości

PSX Extreme 268 + Kalendarz Gracza 2020


Oceń okładkę PSX Extreme 268  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 268

    • 1
      2
    • 2
      1
    • 3
      1
    • 4
      2
    • 5
      1
    • 6
      2
    • 7
      4
    • 8
      5
    • 9
      1
    • 10
      4


Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, piotros napisał:

Pierwszy raz od niepamiętnych czasów, mój numer z prenumeraty dotarł dzień przed premierą! Brawo! :thanks:W końcu widoczna zmiana na plus :) Wersja elektroniczna zapewne dotrze wieczorem/w nocy i będzie git :)

U mnie nie ma nawet dziś :( Za to wersja elektroniczna elegancko już była wczoraj wieczorem!

Imo bez sensu jest opóźnianie premiery kioskowej z uwagi na prenumeratorów. I tak nie mam na czas a w zamian mam pdf przedpremierowo. Taki preload ;)

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem ostatni artykuł o seo w okiem maniaka i jakie to jest smutne. Jestem stary już i pamiętam wojenki starych magazynów secreta, potem przepychanki neo z psx ale ta konkurencja była zdrowa i dążyła do lepszej jakości gazet. Miałem chwilę styczność z branżą gier byłem na kilku eventach słuchałem rozmów ludzi z różnych eurogamerów i to jest masakra że wydawcy ludzi traktują jak szarą masę i dążą tylko do wysokiej pozycji w google. Znaczy pewnie każda branża tak działa i różne pudelki czy portale motoryzacyjne ale to pokazuje że liczy się teraz nie jakość tekstów tylko to co napisze się żeby być wysoko w google. To już nie jest konkurencja która prowadzi do lepszego a raczej do tego kto będzie miał więcej klików w artykuł i sie zastanawiam czy ci  wydawcy co to współtworzą rozumieją jak niszczą media. Nie czytałem psxa i pism przez chwile ale w sieci naprawdę ciężko znaleźć coś wartościowego. Jest kilka fajnych kanałów na youtube ale do magazynów w końcu wróciłem, brakowało mi tego nawet jeśli na kiblu częściej odpalam dziś komórkę. I jak to kurka padnie zostaną nam portale smutna rzeczywistość. Szacun dla Rodżera że napisał jak jest choć to również strzał w jego plac zabaw. Po tej całej fuzji PSXa z szacunku do prasy zacząłem też kupować pixela i całe retro maja fajne to recenzje strasznie pobieżne czasami ciężko z nich się dowiedzieć czegoś konkretnego są też błędy jakby recenzent nie do końca ogarniał temat czy serie. Mam wrażenie że jednak merytorycznie recenzje w psx są dużo lepsze i pisane ciekawszym językiem. W pixelu część tekstów jest po prostu nudna. Ale dam im jeszcze szansę może kwestia innego stylu niż w psx. Chociaż mój znajomy który należał do takiej ich tajnej grupy dostał bana za to że zwrócił uwagę na jakiś błąd. Nie wiem ile w tym prawdy i czy nie przesadził z krytyką ale trochę słabo takie podejście. Korzystając z okazji że piszę ten poemat chciałem dodać że bardzo podobają mi się felietony w psx od jakiegoś czasu naprawdę ciekawe rzeczy czasami nawet tylko lekko powiązane z grami. Ale takie szerzenie wiedzy i wychodzenie poza gry jest ok. Nawet jeden z moich kumpli z czasów liceum po pożyczeniu kilku numerów z tego roku zaczął  was znowu regularnie kupować. Tylko po fuzji mam wrażenie że trochę gorzej z dostępnością magazynu w okolicach Sopotu wcześniej był w kilku punktach teraz może w dwóch. Gorące pozdrowienia dla ekipy od czytelnika z 20letnim stażem. Zróbcie jakiś wywiad ze ścierą co tam u niego słychać. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam. Jest to mój pierwszy post na forum, gdyż przez ostatnie 3 lata odkąd regularnie kupuję numery PSX Extreme, nie istniała dla mnie potrzeba publicznego wyrażenia opinii o ich jakości. Tym razem jednak chciałem wyrazić swoje niezadowolenie grudniowym numerem. Dokładniej chodzi mi tutaj o sposób, w jaki kalendarz na rok 2020 został dołączony do numeru. Sposobem tym było użycie kleju na kalendarzu oraz odwrocie okładki numeru. Pomysł ten był na tyle zły, że nawet przy ostrożnym oraz powolnym odklejaniu kalendarza, nie szło uniknąć zepsucia estetyki magazynu oraz kalendarza. Bardziej ucierpiała tutaj strona magazynu, której wąski pasek pozostał na kalendarzu. Kalendarz po zdarciu tego paska powinien być w dobrym stanie. Sama potrzeba przyklejania ze sobą czegoś, co i tak jest zafoliowane razem na półce sklepowej jest dla mnie czymś irracjonalnym.
Mam nadzieję, że przyszłoroczny kalendarz na rok 2021 zostanie dołączony do odpowiadającego mu numeru PSX Extreme bez żadnych dziwactw. Pozdrawiam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.