Skocz do zawartości

PSX Extreme 268 + Kalendarz Gracza 2020


Oceń okładkę PSX Extreme 268  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 268

    • 1
      2
    • 2
      1
    • 3
      1
    • 4
      2
    • 5
      1
    • 6
      2
    • 7
      4
    • 8
      5
    • 9
      1
    • 10
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, ale to o tyle dziwne, że my redakcyjne egzemplarze mamy zafoliowane i tam nie było żadnego klejenia (no bo i po co przy foliowaniu). Też mieliście folię i jeszcze to klejenie? 

W dniu 28.11.2019 o 17:28, Square napisał:

U mnie na szczęście wszystko, nic nie było przyklejone.

 

@Perez to pakowanie aktualnego numeru to jednorazowa sprawa z uwagi na kalendarz czy stałe ulepszenie? Dwa kartonowe bloki idealnie zabezpieczyły egzemplarz, jakby wyszedł prosto z drukarni.

 

Dopytam, ale na 99% związane to jest z kalendarzem. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Square napisał:

No Bzduras też raczej (chyba) pisał o zakupie w sklepie, bo prenumerata była mocno zapakowana.

Konkretnie w tym samym kiosku Ruchu, w którym kupuję PE od jakichś trzech lat. Perez zainterweniował (za co bardzo dziękuję i daję okejkę), ale dla potomnych: numer był zapakowany luzem w folię, bez żadnych tekturek. Delikatnie wyrwałem kalendarz, ale ślady zostały. Gorsze od śladów jest jednak to, że przednia część okładki trzyma się na cienkim paseczku kleju na słowo honoru i pewnie w najbliższym czasie po prostu się oderwie przy czytaniu. Na zdjęciach nie jest to tak widoczne, ale mieliście kiedyś książkę z luźną okładką? To jest właśnie ten feeling.

 

https://imgur.com/a/olRaxjm

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja nie mam tego problemu. Żadnego kleju nie widzę ale to może dlatego, że prenumerata jeszcze nie dotarła. Liczyłem, że dziś już będzie ale niestety. Wcześniej pisałem, że dojdzie 2 grudnia ale może jednak w poniedziałek dojedzie. Wiem, że to nie jest prosta sprawa ale może jest chociaż jakiś % szans na zmianę firmy, która dostarcza numery? Może tak jak ktoś wyżej pisał, InPost byłby lepszy.  Paczkomat po drugiej stronie ulicy gdzie mieszkam byłby zadowolony i możliwe, że by dochodziłoby na czas. Ewentualnie zwrócić uwagę, że są spore opóźnienia w dostarczaniu numerów do klientów? Nie mam do Was pretensji bo wiadomo, że to nie Wasza wina ale może interwencja by coś pomogła.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Kmiot napisał:

Numer ma 100 stron pełnych treści, w przygotowanie których autorzy włożyli dużo wysiłku, ale co tam, najważniejsze, że nie ma Top 11 - rankingu, z którego absolutnie nic nie wynika i interesuje on tylko dwunastolatków.

Bezkitu, ostatni raz patrzylem na to chyba w okolicach 2005.

 

Rankingi xDDD

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.11.2019 o 21:30, Kmiot napisał:

Numer ma 100 stron pełnych treści, w przygotowanie których autorzy włożyli dużo wysiłku, ale co tam, najważniejsze, że nie ma Top 11 - rankingu, z którego absolutnie nic nie wynika i interesuje on tylko dwunastolatków.

ja patrze na youtube czy portale growe to listy top sa na czasie nadal. Ludzie kochają top 10 rpg, top 10 best tv movie , top ten coś tam etc itp. xD  Nigdy nie rozumiałem fenomenu tego. 

 

Co do numeru nie spodziewałem się że kiedyś to powiem ale ostatnio wolę was czytać niż cda. Po zmianie w ostatnim numerze redaktora naczelnego dział publicystyki zmalał do 4-5 stron tam :(. U was na szczęście nadal mocno idziecie w ciekawe artykuły. Naprawdę recki poza jakimiś crapami gdzie można się pośmiać mało mnie interesują. Dla mnie mięsem zawsze będzie publicystyka i zapowiedzi jeżeli coś mnie interesuje a redaktor miał szanse zagrać.  Za to zlikwidowałbym listy ja już tego nie czytam od kilku lat.  A i w bezpośredniej konforntacji wy vs pixel to wy wychodzicie na plus. Pixel strasznie ostatnio zleciał w moim rankingu. Mało ciekawych artykułów i mają już nawet recykling treści. W ostatnim numerze np wojny przygodówki z fps. Czyli jak sprzedać po raz drugi/trzeci artykuł o tym samym czyli o fps i id software oraz o przygodówkach i lucasarts oraz sierra.  U was na razie ani razu takiego recyklingu tematów nie zauważyłem poza Kojima. No ale ja pewnie uczulony już na niego i jego wielkość jestem :sapek:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.