Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod V: Free-For-All


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiamy sobie na czacie i nagle BANG-BANG! Powiadomienie - wchodzę i mnie zabiło... 

 

vgLF04d.jpg

@Velius czy Tobie przypadkiem sufit na łeb się nie spadł?! Tyle było rozmów o tym, że musimy być rozważni i co? Chwila nieuwagi i leżę na deskach

giphy.gif

 

Dziękować nie wiem nawet jak, bo po prostu chyba nie ma słów, którymi bym opisał jak się teraz czuję :obama:

Ale mimo wszystko DZIĘKI, jakkolwiek to nie brzmi, a ja dalej idę schodzić na zawał

giphy.gif

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Matriks_1111 napisał:

Rozmawiamy sobie na czacie i nagle BANG-BANG! Powiadomienie - wchodzę i mnie zabiło... 

 

vgLF04d.jpg

@Velius czy Tobie przypadkiem sufit na łeb się nie spadł?! Tyle było rozmów o tym, że musimy być rozważni i co? Chwila nieuwagi i leżę na deskach

giphy.gif

 

Dziękować nie wiem nawet jak, bo po prostu chyba nie ma słów, którymi bym opisał jak się teraz czuję :obama:

Ale mimo wszystko DZIĘKI, jakkolwiek to nie brzmi, a ja dalej idę schodzić na zawał

giphy.gif

No i oberwał!

Odnośnik do komentarza

@Krzysztof Tomczak co ten człowiek zrobił, najpierw zanęcił gierka z drugiej pozycji zeby zaraz potem dowalic bombe z pierwszej.

 

200.webp?cid=790b7611880f68123af7be2c631

 

XxcbuOl.png

 

Co za wariat trzymajcie mnie, to juz jest fatality, brak słów, koniec, leże na deskach. Dziekuje i brak słów poza ciagłymi "ja pier**le" :obama:

 

200.webp?cid=790b761132417d11ebd4666f616

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ajjjj a we mnie wjechal dzisiaj @kes z zaskoczenia.

 

WZ1DgBt.png

 

A w kodziku Season Pass do mojej ulubionej gry ze Switcha :banderas::obama:

 

20191224_121224.jpg?width=460&height=614

 

Dziekuje serdecznie, ale wariat wyczaił. Dzisiaj wigilia u teściów wiec od 16 do 19 bedzie ciezko, ale z takimi prezentami od was wszystkich człowiek da rade wytrzymac :cool:

Odnośnik do komentarza

Nawalalem na dwa etaty cały rok zeby odlożyć na świeta, wszystko szło do specjalnej skarbonki i dobrze zaplanowane, jak co roku. Nie ma to tamto.

 

@Grzegorzo Racja! Bardzo przepraszam nie wiem jak to sie stalo.

 

unknown.png?width=951&height=614

 

Chłop wjechal jak chodzilem w Pepco za nakładka na sedes dla synka, podobny survival wiec mimo iz nie mam na WL postanowilem przyjac bo gierka wyglada interesujaco. Bardzo dziekuje :banderas:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...