Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod V: Free-For-All


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że kolega @Shankor wyruszył na konkretne nocne łowy, bo i mnie nawiedził w nocy. Człowiek budzi się do dziecka i wracając do łóżka widzi takie coś

 

4AyK2j4.jpg

 

A w głowie tylko takie - WTF? Ale jak to się w ogóle stało? 

giphy.gif

 

Dziękuję za prezent i po raz kolejny podkreślę, że to co się tu wyprawia w tym roku, przechodzi moje najśmielsze oczekiwania :hi:

Ależ będzie grania do premiery Cyberpunka :banderas: :obama:

 

EDYTA: odnoszę dziwne wrażenie, że upolowanych będzie więcej, ale jeszcze się nie obudzili i nie wiedzą co ich spotkało :D

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

kVrSkme.jpg

 

eCC63Iy.jpg

 

 

Wielkie dzięki @Stona :wub:  :santa:

 

No zdecydowanie mam w co grać w nadchodzącym roku :mog:

 

I edycja xD

 

QccEgF5.png

 

@Grabek Dziękuje pięknie :) zapomniałem w odpowiednim momencie zrobić zrzut. W moich notatkach ciebie nie ma to ostatkiem sił coś wysłałem ;p 

 

U mnie te święta zdecydowanie pod znakiem Resident Evil, ogram na pewno te wszystkie części które dostałem bo serię znam dopiero od 4. 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

B8o5ABJ.png

 

Karuzela sie nie zatrzymała i widze, ze chłopaki sie spotkali w ringu i rzucili tym samym :obama:

@Shen byl pierwszy wiec drugi niestety musze odrzucic. Bardzo dziekuje, wyglada na ciekawego dungeon crawlera w bardzo fajnej oprawie, pogra sie kiedys podczas luzniejszych i dluzszych dni :banderas:

Odnośnik do komentarza

Widzę Mikołaj nie oszczędza nikogo, nawet nieobecnych :obama:

 

yPrRMOG.png

 

A pod kodem...

HtaK5QQ.png

 

Jasny gwincior, nie wiem co powiedzieć O_o. Dziękuję serdecznie pan @Grabek, będzie grane jak tylko wrócę do domu :banana-santa:

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...