Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, nero2082 napisał:

no właśnie robię rozeznanie w temacie, tylko miesięczne przedłużki oferują? ultimate to chyba zbytek co?

 

4ljovxffcyx41.jpg

 

z takim czymś na premierę to nie ma wstydu, jest co giercować na 10.11 ;) cena jest mocno przekonywująca a oferta przebija PS5 digital w przedbiegach

 

jestem Klapem rozważającym zakup Xboxa, sam się tego nie spodziewałem :p 

 

Jeśli nie potrzebujesz grania po sieci to wystarczy zwykły Game Pass. 

 

20 minut temu, messer88 napisał:

No ale pod indory czy gierki jak teraz Wasteland 3 to musi być dobry deal tylko coś ten gp widzę że kosztuje nie 4 zł co to za fałszywe informacje krążą po forum xD 

 

Od czasu do czasu masz promocję na GP za 4 zł. Przy takiej promocji najlepiej wcześniej kupić Golda na rok, lub więcej i później skorzystać z tej promocji. Sumuje Ci się Gold z promocyjnym GamePassem i masz na ponad rok lub więcej Game Pass Ultimate.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Bzduras napisał:

512GB? Przecież już na obecnej generacji 1TB to jakiś żart. Cięcie kosztów to jedno, ale konsola nowej generacji z dyskiem takiej pojemności to półprodukt imo.

Skoro wydajnosciowo jest to porownywane do XOX to jaki to jest nextgen? Dla mnie to curentgen a od listopada past gen.

 

Wyglada jak pier.dolony glosnik. Ale kompaktowosc na plus. 1300 to tez niezla cena. Oby sie sprawdzila bo wtedy ps4 w swieta po pincset :cool:

  • WTF 1
  • Minusik 8
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, orion50 napisał:

Ciekawe czy będzie jakiś supersampling czy coś takiego bo mam monitor tylko 1080P :/. Oferta super i chyba się skusze, powrót do Destiny 2 :obama: i gamepass na start. 

Myślę, że na pewno uświadczysz supersampling. Z tego co zaprezentowali to ta konsola jest właśnie dla takich osób jak Ty z odbiornikami FullHD czy obsługującymi rozdzielczość 1440p. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Mejm napisał:

Wyglada jak pier.dolony glosnik. Ale kompaktowosc na plus.

 

to jest odtwarzacz™ Game Pass, taki netflix gamingu, i tak bym to traktował

 

do tego wielkośći 2,5 pada co jest szalone, więc na tę chwilę

 

XSS > PS5 digi

XSS > Nintendo Znicz

XSS > dowolny handheld

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

wybaczcie Mejmowi, ten człowiek dalej w erze PS3 xD

 

nie ma co jednak ukrywać, ze komunikacja odnośnie nowych xboxów jest słaba, bo ja też mam wątpliwości czy Series S też będzie miał enhanced gierki skoro na pudełkach pojawiło się logo "X Enhanced".

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...