Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Daddy napisał:

Gearsy w 120fpsach na tym małym pudle

 

Obok już znanych gier na premierę będzie jeszcze Gears Tactics i nowy Tetris Effect (oba w XGP) + multi jak Dirt 5, nowy AC czy Watch Dogs Legions

 

Dirt chyba wychodzi na premiere w Game Passie? czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ASX napisał:

Coś mi się wydaje że Series S i X mogą nie zadebiutować u nas 10 listopada xddd

Tez mi to przeszło przez myśl, czuje problem z dostępnością konsol w dniu premiery.

5 minut temu, suteq napisał:

Mylisz się. Nigdy nic takiego nie bylo mówione. 

Możliwe, po prostu myślałem że dadzą go w GP bo zapowiada się na średniaka.

Odnośnik do komentarza

Ehfz6N7WAAEFHMx?format=jpg&name=900x900

 

:xboss:

 

 

Z takimi cenami nic dziwnego. Nigdy bym się nie spodziewał, że zobaczymy next-genową konsolę za 1300 zł. Jakby tak ktoś chciał złożyć podobnego wydajnościowo peceta, to sam procesor Ryzen 3700x tyle kosztuje, a za całą skrzynkę to pewnie z 3k jak nie więcej. ;)

 

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Spokojnie, szybko polecisz po wiekszy customowy dysk za tysiaczka ;) Brak mozliwosci wsadzenia kazdego dysku pewnie bedzie mozna odczuc po kieszeniach.

 

Godzinę temu, Lokomotywa napisał:

o czym wy gadacie, oficjalnie potwierdzone że 10 listopada premiera w PL obu modeli

Chodzi o to, ze na razie w tym abonamencie ogloszono CURRENT GENOWEGO XBOXA S za 100 zl miesiecznie, co jest smieszne. Przy takiej cenie to moze Xbox Series S (nowa generacja) bedzie kosztowac 150, a XsX 200? Zobaczymy, oby nie.

 

Same ceny konsol i to co soba oferuja wydaja sie byc ok. Ciekawe jaka bedzie odpowiedz Sony, bo mam wrazenie ze MS konsekwentnie realizuje swoj plan, a Sony krva jak dziecko we mgle.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, estel napisał:

Spokojnie, szybko polecisz po wiekszy customowy dysk za tysiaczka ;) Brak mozliwosci wsadzenia kazdego dysku pewnie bedzie mozna odczuc po kieszeniach.

 

Chodzi o to, ze na razie w tym abonamencie ogloszono CURRENT GENOWEGO XBOXA S za 100 zl miesiecznie, co jest smieszne. Przy takiej cenie to moze Xbox Series S (nowa generacja) bedzie kosztowac 150, a XsX 200? Zobaczymy, oby nie.

 

Same ceny konsol i to co soba oferuja wydaja sie byc ok. Ciekawe jaka bedzie odpowiedz Sony, bo mam wrazenie ze MS konsekwentnie realizuje swoj plan, a Sony krva jak dziecko we mgle.

Przecież są ceny w funtach już na stronie UK.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Figuś napisał:

Ale dopisz że z niego będą działać jak należy tylko gry ze wstecznej i nie pisane pod SSD

No to akurat logiczne, to w końcu nowa generacja i pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Jeśli gra ma być pisana pod Ssd to wiadomo że nie odpali się z dysku który jest kilkadziesiąt razy wolniejszy.

 

No ale pisał że nie będzie można podłączyć, a przecież będzie mozna.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ASX napisał:

No to akurat logiczne, to w końcu nowa generacja i pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Jeśli gra ma być pisana pod Ssd to wiadomo że nie odpali się z dysku który jest kilkadziesiąt razy wolniejszy.

 

No ale pisał że nie będzie można podłączyć, a przecież będzie mozna.

No jak to jest dla ciebie argument to ok. Ja nie kupowałbym next gena po to, żeby grać w gry z tej generacji. Miejsca na Series S szybko zabraknie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak reszta, ale dla mnie osobiście XSS to taki middle gen, a nie next gen. Wiadomo, że podzespoły ma  zbliżone do XSX, ale jednak cpu, gpu i ram w XSS są jednak po części "wykastrowane". Nie chce mi się wierzyć, że różnicą będzie tylko rozdzielczość. Po jakimś czasie może się to odbić na SI, fizyce, fps-ach. Microsoft to nie Caritas, nie będzie rozdawał nextgena za pół ceny. Obawiam się, że może się to negatywnie odbić na jakości gier na silniejszego brata, co już po części zaasynuował jeden z pracowników Remedy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...