Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, MYSZa7 napisał:

To narzekanie na gry FPP xdddddd 

 

No jak ktoś nie jest fanem, to chyba może napisać, co nie? Podobnie jak ktoś, to nie trawi indie pikselozy czy cinematic experience ma to samo prawo.

 

Próbowałem sporo gier FPP w ciągu kilku ostatnich lat i koniec końców większość z nich ledwo kończyłem. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Cedric napisał:

 

No jak ktoś nie jest fanem, to chyba może napisać, co nie? Podobnie jak ktoś, to nie trawi indie pikselozy czy cinematic experience ma to samo prawo.

 

Próbowałem sporo gier FPP w ciągu kilku ostatnich lat i koniec końców większość z nich ledwo kończyłem. 

Napisz to o cinematik w dziale sony. xd

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Cedric napisał:

 

No jak ktoś nie jest fanem, to chyba może napisać, co nie? Podobnie jak ktoś, to nie trawi indie pikselozy czy cinematic experience ma to samo prawo.

 

Próbowałem sporo gier FPP w ciągu kilku ostatnich lat i koniec końców większość z nich ledwo kończyłem. 

Nie no spoko, ja rozumiem, że ktoś za tym nie przepada, ale to narzekanie ma gry FPP jest w takim kontekście jakby tylko takie gry były na Xboxa. To jest problem każdego obozu, bo exa innego niż z trzeciej osoby u Sony nie uświadczysz, u Nintendo to samo.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MYSZa7 napisał:

Nie no spoko, ja rozumiem, że ktoś za tym nie przepada, ale to narzekanie ma gry FPP jest w takim kontekście jakby tylko takie gry były na Xboxa. To jest problem każdego obozu, bo exa innego niż z trzeciej osoby u Sony nie uświadczysz, u Nintendo to samo.

 

No jasne, ale tu się odnosimy do pokazu, a nie wszystkiego co jest na Xboxie. A faktem jest, że sporo tego pokazali.

 

Każda firma ma swój typ gracza w którego celuje i to jest dobre, ale nie musi mi się wszystko podobać. Inna sprawa, że na razie to całe E3 i imprezy towarzyszące to jednak dominacja gier FPP i wszelkiej maści indyków, więc tak teraz trochę rynek wygląda.  

 

P.S. A na Sonce jest Deathloop w FPS na ten rok. ;) 

Odnośnik do komentarza

Podobała mi się zapowiedź Contraband, szkoda że gierka to pewnie kupsztal pokroju Just Couse i ten filmik to najjaśniejszy punkt ich produkcji.

Ciekawie zapowiada się Stalker 2, oby dotrzymali terminu.

Nowa gierka od Arkane... Strzelanka w co-opie z otwartym światem? Kurna nie do końca tego oczekiwałem, a raczej trafniej mówiąc jestem zaskoczony i zobaczymy co z tego wyjdzie. Liczę na nich mocno, raczej nie zawiodą i oby była dobra kampania. 

Kilka gierek do game passa w tym roku i nadal czas na ogrywanie zaległości. Nie ma co marudzić.

Odnośnik do komentarza

ja jako osoba która starała się unikać spoilerów i trzymała emocje na wodzy przed E3 jestem bardzo zadowolony. Widać że wyciągnęli lekcje sprzed roku kiedy co prawda zapowiedzieli mase gier, ale prawie wszystko było komputerową animacją bez nawet przybliżonej daty premiery:

 

Na plus

- zapowiedź mnóstwa gier do game passa day one z datami premier, nie spodziewałem się że będę mógł ograć takie tytuły jak Hades i Atomic Heart w dniu premiery w Game Passie

- pokaz Halo, gdzie pokazali niby tylko 2 ujęcia z kampanii ale wdać znaczną poprawę w kwestii oprawy  i gra nareszcie wygląda tak jak należy, jaram się i czekam na dłuższy gameplay z singla,

- nowy dodatek do Sea of Thieves z Piratami z Karaibów, ja wiem że dla większości na tym forum gry usługi to zło i tylko skiny do multi i złote karabiny, ale  jaram się że gra, która ma ponad 3 lata, dalej dostaje duże fabularne dodatki z nowymi lokacjami, postaciami i przeciwnikami

- nowy Godrizon, który wygląda obłędnie, mówiłem że trzeba zaufać mistrzom z Playground w kwestii Meksyku, premiera w tym roku i jest pięknie

- materiał ze Stalkera 2 zrobił robotę i odświeżył wspomnienia z jedynki 

- świetny format prezentacji 90 minut wypełnione grami po brzegi, przez co cała prezentacja minęła błyskawicznie

 

na minus 

- liczyłem na większy materiał poświęcony Starfieldowi, ta krótka zajawka jakoś nie zrobiła na mnie wrażenia

- fajnie że zapowiedzili nowe IP od Arkane  (uwielbiam ich ostatnią grę - Prey), ale sama forma prezentacja w postaci CGI nie zrobiła na mnie wrażenia, szkoda czekam na gameplay

- brak nowych materiałów z gier takich jak Hellblade 2 czy Avovewd na które szczerze liczyłem szkoda

 

ogólnie daje mocne 5- w skali szkolnej, 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, MYSZa7 napisał:

Powiem tak, ktoś kto będzie miał tylko Xboxa albo Plejkę w tej generacji robi sobie krzywdę. 

 

To tak działa mniej więcej od początku istnienia giereczek.

 

Mnie najbardziej w tym całym pokazie zaskoczyło jak mocno skupili się na XGP i to w wielu przypadkach mówimy o wysokobudżetowych grach od wydawców 3rd party. Spodziewałem się, że się MS będzie starał, bo walka o duży udział w rynku to gra warta świeczki, ale dzisiaj zrehabilitowali się w moich oczach za ostatnie kilka lat.

 

Wiadomo, że większość to 2022, a i w 2021 wchodzą dość późno (na szczęście gęsto obsadzając jego drugą połowę), ale to sytuacja jeszcze PRZED ukazaniem gier 1st od jakiś 3/4 całego XGS. xd No rewelacja, dla takich konf warto być graczem. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...