Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w domu od tygodnia już 2 Xboxy. Dołączył series s do pokoju syna. Gamepass dzielony nabiera sensu jeszcze bardziej.

Powiem wam że ten Series S robi dobre wrażenie. Mega mały a prawie moc nextgena w małej skrzyneczce w cenie procesora do pc. Na pewno dużo cieplejszy jest podczas grania od series x. No ale szacun dla Microsofu że to wypuścili to bo gry chodzą spoko.

 

Edytowane przez devilbot
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tylko niech pokażą chociaż gameplay z tego Hellblade2. W ogóle bardzo propsuję, że MS tak się wziął w garść. Po raz pierwszy od czasów X360 czuję, że zależy im, ale to tak ZALEŻY. Zapowiada się wyśmienita generacja, już na starcie podoba mi się bardziej niż poprzednia (dotyczy to obu wielkich konsol).

 

Cudowne czasy na bycie graczem. :banderas:BTW ciekawe czy w końcu doczekamy info o DLC do Cuphead, w zeszłym roku było "next-year"

 

Odnośnik do komentarza

 

Cytat

Microsoft may fall even further behind in raw console sales, though it will be because consoles are now just one piece of Xbox’s puzzle. And Xbox might not always have the best games but damned if it won’t have the best deal.

 

To return to the streaming comparison, everybody has Netflix. There’s still room for the Hulus to the Criterion Channels, but they’re the second and third and fourth and fifth options. And soon enough, everybody may have Xbox, too — even if they don’t own an Xbox.

zgadzam się z tą tezą, Xbox jest na dobrej drodze by stać się liderem na nowo kształtującym się rynku abonamentów growych, a innym graczom pozostanie co najwyżej walka za jego plecami.

prędzej czy później pewnie każdy z nas skończy w ekosystemie xboxa, czy to z konsolą pod tv, pecetem czy smarfonem w kieszeni

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, maxoffe napisał:

O to szybciej niż myślałem. 

Podstawka na dysku gotowa na przyjęcie updatu, bo czasem lubię pyknąć dla odreagowania po Codzie krótką rundkę w Doom'a. 

 

Spoko gierka, w starym stylu tj. bez jakiś ostrzeliwań z lunet ze 100 metrów tylko strzelasz kreaturom prosto w ryj i wsadzasz granat w gardło. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, lpcl napisał:

Spoko gierka, w starym stylu tj. bez jakiś ostrzeliwań z lunet ze 100 metrów tylko strzelasz kreaturom prosto w ryj i wsadzasz granat w gardło. 

Wiem, wiem że spoko dlatego ciągle w nią czasem gram. 

Podoba mi się ta dynamiczna akcja jak cholera, jednak to dość nietypowy DOOM. 

Trójka miała swój zajebisty klimat, chodziłeś długo po mrocznych i ciemnych zakamarkach i nagle nie wiadomo kiedy wyskakuje Ci na ryj kreatura... Bardzo lubiłem w to grać późną nocą w słuchawkach, nie raz ciary mnie po plecach przeszły.

Podobnie jak z Alienem. 

Eh chyba jak będę miał wolną chwilę to jeszcze raz sobie te gierki odświeżę. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, maxoffe napisał:

Wiem, wiem że spoko dlatego ciągle w nią czasem gram. 

Podoba mi się ta dynamiczna akcja jak cholera, jednak to dość nietypowy DOOM. 

Trójka miała swój zajebisty klimat, chodziłeś długo po mrocznych i ciemnych zakamarkach i nagle nie wiadomo kiedy wyskakuje Ci na ryj kreatura... Bardzo lubiłem w to grać późną nocą w słuchawkach, nie raz ciary mnie po plecach przeszły.

Podobnie jak z Alienem. 

Eh chyba jak będę miał wolną chwilę to jeszcze raz sobie te gierki odświeżę. 

Tylko właśnie temu doomowi bliżej do starych domów niż trójce. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...