Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą, ciekawe co wyciągnął chłopaki z The Coalition z UE5 przy nowych Gearsach. :obama: Premiery na 2022 się nie spodziewam, więc może im ten dodatkowy czas pozwoli zrobić coś więcej niż klepany na szybko bezpieczny sequel.

 

No i zastanawiam się czy dostaniemy jeszcze sequel do Gears Tactics, bo gra mi się w to wyśmienicie, ale z tego.co.pamietam Splash Damage wykupili Chińczycy. :(

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

No i zastanawiam się czy dostaniemy jeszcze sequel do Gears Tactics, bo gra mi się w to wyśmienicie, ale z tego.co.pamietam Splash Damage wykupili Chińczycy. :(

 

 

Splash Damage zostało wykupione przez Chińczyków już w 2016 r. W 2020 r. zmienił się tylko właściciel firmy, która wykupiła Splash Damage. Jak dotąd Tencent tylko inwestuje w firmy z branży gier nie ingerując tak naprawdę w ich pracę, jest to raczej forma lokowania kapitału. W zakresie możliwej współpracy z MS tak naprawdę nic się nie zmieniło.  

 

Ja liczę na to, że w tej generacji zobaczymy zarówno Halo Wars 3 jak i Gears Tactics 2.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Ja bym z chęcią zobaczył Halo Wars w stylu serii Total War czyli oprócz walk na poziomie taktycznych jakie znamy z lądowych starć z poprzednich odsłon, pojawiła się również warstwa strategiczna, gdzie moglibyśmy walczyć o Przymierzem, siłami Banished i Floodem o panowanie nad planetami i całym układami, trochę w stylu Empire At War. Do tego dorzućmy walki w kosmosie i starcia lądowe jak na pierwszych concept artach do Halo Wars i mielibyśmy sztos.

http://remember-ensemblestudios.com/wp-content/uploads/2009/05/hw_1920x1200_11.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

nie powiem, siadłby taki Shadowrun od Arkane, bo z tego co czytałem to całkiem fajne uniwersum, będące połączeniem klimatu Cyberpunku i Fantasy. Microsoft od dawna posiada prawa do IP, ale od lat nic z nią nie robi, więc byłoby fajnie gdyby Arkane wzięło ten świat na warsztat

Concept-Shadowrun-Game-Backgrounds - HD Wallpapers - Desktop Backgrounds -  Wallpaper Pics


 

Spoiler

http://www.desktopwallpaperhd.net/wallpapers/2/4/wallpaper-suspects-shadowrun-art-paper-enabled-similar-25668.jpg

My favorite Shadowrun art | Shadowrun, Shadowrun returns, Shadowrun rpg

 

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że to nie jest przypadek. Tym bardziej, że nowy szef Arkane Lyon, który odpowiadał za Deathloop, jest chyba designerem, więc nie byłoby szczególnym zaskoczeniem gdyby wziął na warsztat bardziej wymagające pod tym względem IP. Nie mówiąc już o tym, że takie gry są w "DNA" tego studia. 

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Pamiętacie jak Dave pisał że ludzie nie ogarną nowej nazwy Xboxa i będzie sytuacja jak z WiiU?

W dniu 14.12.2019 o 08:48, Dave Czezky napisał:

Ja nie wiem jak mozna bylo tak zyebac z ta nazwa.

Sytuacja jak z wii i wii u - do dzisiaj ludzie nie wiedza ze to dwie rozne platformy.

Przeciez dla zwyklego zjadacza chleba to jest sytuacja jak z roznymi modelami laptopa z tej samej serii - nie wie czym sie to rozni od siebie, oprocz ceny.

Do tego wizualnie prawie taki sam pad, mimo wszystko podobna konsola i mamy kolejna przegrana generacje.

Well done.

chyba już nie musi się obawiać ;) 

 

Odnośnik do komentarza

Cześć,

 

mam takie małe pytanie - jak działa XsS offline? Czy mogę grać w gry z Game Pass'a i zakupione przeze mnie bez dostępu do neta gdy XsX jest ustawiony jako konsola domowa?

Chodzi o to, że nie zawsze w miejscu pracy mam net'a, i wolałbym nie brać konsoli ze sobą na której nie będę mógł grać.

 

dzięki od odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...