Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Elitesse napisał:

W latach x360

Przelicznik też był inny bo złoty miał dużo lepszy kurs do dolana i euro, day one gry na PS3 kupowało się za 160-180zł, dopiero w 2013 na początku roku gierki skoczyły do poziomu 200zł no i premiera XO/PS4 to już 250zł za nówkę przy msrp 60$/euro za grę

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Figuś said:

Przelicznik też był inny bo złoty miał dużo lepszy kurs do dolana i euro, day one gry na PS3 kupowało się za 160-180zł, dopiero w 2013 na początku roku gierki skoczyły do poziomu 200zł no i premiera XO/PS4 to już 250zł za nówkę przy msrp 60$/euro za grę

160-180? Przecież nawet na PS2 większość premier kosztowała w okolicach 200-219zl. Rekordowo dużo dałem na premierę za San Andreas bo 249zl.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Czoperrr napisał:

160-180? Przecież nawet na PS2 większość premier kosztowała w okolicach 200-219zl. Rekordowo dużo dałem na premierę za San Andreas bo 249zl.

obraz.png.1e506fe9eb056e50f01bfdbfe2304911.png

 

Exy na PS po 200zł, pierwsza za którą zapłaciłem więcej to GoW Ascension za 219 i Tlou już 239zł

Odnośnik do komentarza
42 minutes ago, Figuś said:

Przelicznik też był inny bo złoty miał dużo lepszy kurs do dolana i euro

Dokładnie. Aż poszedłem właśnie sprawdzić fakturkę z 2 grudnia 2005, którą miły sprzedawca raczył dołączyć do konsoli. Nie wiem czy moja z tego samego dnia gdzieś jeszcze jest, czy już dawno wywalona. W każdym razie kupił wtedy z konsolą PGR3, cena 60 EUR (ja kupiłem NFS: MW i gdzieś po głowie mi się tłucze 70, ale może jednak było 60). Tamtego dnia kurs 3,86, wychodzi 231 PLN. Równocześnie według kalkulatora inflacji 60 EUR wtedy to 73 dzisiaj, no takich cen nie ma. 400 za konsolę to 491, jak te 500 dzisiaj za XSX.

 

Co do cen w Polsce, to zapewne bardziej odpowiadały atrakcyjniejszym cenom amerykańskim niż zachodnioeuropejskim, stąd różnice. Bo takie 230 zł w 2006 nie brzmiało za dobrze.

Odnośnik do komentarza

Pograłem troche dłużej na mojej Series S i jak ktoś ma wątpliwości to... niech się ich pozbędzie i leci po konsole. Rok mialem X, teraz mam S. Owszem, w niektórych grach czuc niższa rozdzielczość. Jednak spodziewałem się, że będzie dużo gorzej. Taka FH 5 wg. Digital Foundry zrzuca rozdzielczość do jakichś śmiesznych wartości ale tego nie czuć. Gra wyglada cudnie, chodzi płynnie, ani przez moment nie pomyślałem o wybraniu trybu 30fps.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, ASX napisał:

Xbox series to najlepiej sprzedająca się konsola na Black Friday i to chyba mówi wszystko.

 

 

 
www.resetera.com/threads/the-switch-just-had-its-biggest-week-of-sales-in-the-uk.521292/

 

 

 

inne dane:

 

 

https://www.vgchartz.com/article/451684/global-hardware-week-46-2021/

 

 

Jak widać to nie jest kwestia tego, że "Japońce to dziwny naród"

 

Best Selling Worldwide 

 

eew434343443.jpg.2acedc7c5502c21fcce4395ec1c3b8bd.jpg

 

 

Ten artykuł co zapodał wcześniej @Bigby dotyczył przewidywań analityków i w sumie sprawdziłoby się bo Series S pokonał na BF wszystkie konsole wymienione w tym artykule wliczając w to Switch OLEDa ale zapomnieli o jednej konsoli, która pojawiła się w sklepach w tym okresie:

 

 

konsola-nintendo-switch-neon-red-blue-mario-kart-8-deluxe-01.jpg.c92d366ab6659021cc68a71d426fd032.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez GearsUp
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Tylko że cały czas rozmawiamy o USA a ty  wyskakujesz jak Filip z konopi wstawiając linki że to nieprawda bo w UK najlepiej sprzedająca konsolą był Switch....

 

Na przyszłość dam ci też koleżeńską radę, byś nie posiłkował się też VGchartz, bo nie posiadają oni dostępu do żadnych danych, a liczby jakie wstawiają to czyste zgadywanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...