Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, zloto napisał:

Chciałeś powiedzieć, że Sony nie stać na gamepass'a.
A skończy się tak, że MS przyjdzie z kwitkiem do skośnookich i powiem im, bierzemy was. 

 

Sony nie stać na stratę CoD'a. Dlatego wydaje mi się, że ostatecznie GP pojawi się na PS5.

6 minut temu, Qbon napisał:

A fanatycy Xboxa się ciesza i co gorsza pochwalają tego rodzaju praktyki chociaż z czasem uderzy to w każdego. Nie wierze po prostu, że ludzie nie widzą do czego to zmierza a zmierza do monopolizacji na rynku gamingowym, co za jakiś czas odbije się na nim fatalnie. Niestety ale to co wyczynia ten hipokryta spencer razem ze swoją firmą ze zdrowa konkurencja nie ma absolutnie nic wspólnego. Własnych, dobrych gier nie potrafimy robić to kupujemy dużych wydawców z gotowymi IP.

 

MS może kupić jeszcze EA i Ubi i nadal będą lata świetlne od monopolu.

Odnośnik do komentarza

Dobra czas napisać kilka słów na spokojnie. 

 

Dla mnie osobiście jako gracza to przejęcie nie robi jakiegoś dużego wrażenia. Wiadomo, fajnie będzie ograć takiego Codą, Crasha, Tonego Hawka czy Diablo  w Game Passie za 4 zł, ale nie są to tytuły które mnie rozgrzewają i na które czekam. 

 

Do tego mam wrażenie że zakup ten nie wniesie specjalnie dużo różnorodności do Xboxa, większość tych przejętych ekip odpowiada za coroczne klepanie Call od Duty, a taki Blizzard jest od lat cieniem samego siebie i ma problemy z produkcją gier. Trudno to porównywać do zakupu Bethesdy gdzie za ułamek tej kwoty dostali świetnie przyjęte rpgi, fpsy czy gry Arkane.

 

Do tego dochodzą kwestie zamieszania wewnątrz  firmy, która od lat boryka się z toksyczną kulturą, oskarżeniami o molestowanie itd. Spodziewam się że posprzątanie tej stajni Augiasza zajmie microsoftowi wiele lat i w sumie nie wiadomo czy uda się uzdrowić tę sytuację.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A niech kupuje, czekam aż za parę lat ci co teraz tak się ciesza będą plakac bo rynek będzie zalewany chłamem, w koncu po co się starać skoro konkurencji brak ale Sony z tym swoim śmiesznym zarządem obecnie jest też winne, bo działań nie podejmują żadnych więc kubeł zimnej wody na łeb im się przyda. 

Odnośnik do komentarza

"Za parę lat" to ja nie wiem jaki będzie mój stosunek do gier. Już teraz nie wczuwam się tak jak kiedyś, co będzie to będzie, grania mam do końca życia. Przynajmniej tego growego. Rynek tak czy inaczej się zmienia od dłuższego czasu w niekorzystnym z mojej perspektywy kierunku i przejęcia studiów przez MS nie mają na to najmniejszego wpływu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ASX napisał:

Dobra czas napisać kilka słów na spokojnie. 

 

Dla mnie osobiście jako gracza to przejęcie nie robi jakiegoś dużego wrażenia. Wiadomo, fajnie będzie ograć takiego Codą, Crasha czy Tonego Hawka czy Diablo  w Game Passie za 4 zł, ale nie są to tytuły które mnie rozgrzewają i na które czekam. 

 

Do tego mam wrażenie że zakup ten nie wniesie specjalnie dużo różnorodności do Xboxa, większość tych przejętych ekip odpowiada za coroczne klepanie Call od Duty, a taki Blizzard jest od lat cieniem samego siebie i ma problemy z produkcją gier. Trudno to porównywać do zakupu Bethesdy gdzie za ułamek tej kwoty dostali świetnie przyjęte rpgi, fpsy czy gry Arkane.

 

Do tego dochodzą kwestie zamieszania wewnątrz  firmy, która od lat boryka się z toksyczną kulturą, oskarżeniami o molestowanie itd. Spodziewam się że posprzątanie tej stajni Augiasza zajmie microsoftowi wiele lat i w sumie nie wiadomo czy uda się uzdrowić tę sytuację.

Ciebie te gry nie grzeją, ale masę innych osób już tak. I o to właśnie chodzi, aby udało się zbudować jak największą różnorodność i każdy mógł znaleźć coś dla siebie w XGP. 

 

Osobiście mam nadzieję, że z takim CoDem przystopują i będzie on wydawany raz na dwa lata, bo teraz co rok wychodzi niedopracowany produkt. Warzone przez integracje z kolejnymi częściami też ma wiele problemów.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, SnoD napisał:

 

Sony nie stać na stratę CoD'a. Dlatego wydaje mi się, że ostatecznie GP pojawi się na PS5.

 

MS może kupić jeszcze EA i Ubi i nadal będą lata świetlne od monopolu.

Dokładnie, chyba niektórzy zapominają ile studiów/udziałów ma pod sobą Tencent.

 

COD strzelam że będzie multiplatformy, to jest absolutny top sprzedażowy na plejkach, na X/PC będzie dodatkowo w XGP, marketing + czasowe wyłączności na mapki i bzdety jak to teraz ma miejsce u Sony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, devilbot napisał:

CoD to fabryka pieniędzy. Nawet ten chujowy vanguard z niską sprzedażą robił dziennie 5mln dolarów z samych mikrotranzakcji w okresie świątecznym.

 

 

Tylko jak miną punkt krytyczny gdzie będzie faktyczny przesyt tymi grami, to później już mogą nie odzyskać tych graczy. Dlatego teraz MS daje swoim podstawowym IP dużo więcej czasu.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Daddy napisał:

Dokładnie, chyba niektórzy zapominają ile studiów/udziałów ma pod sobą Tencent.

 

COD strzelam że będzie multiplatformy, to jest absolutny top sprzedażowy na plejkach, na X/PC będzie dodatkowo w XGP, marketing + czasowe wyłączności na mapki i bzdety jak to teraz ma miejsce u Sony.

 

Coroczne CoDy będą tylko na PC i Xboksa. Warzone pewnie zostanie na PS.

1 minutę temu, Figaro napisał:

 

Microsoft ma Banjo od 22 lat. Czemu sądzisz że nagle zmuszą Acti do robienia Crashów xD 

 

Przecież już jednego nowego Crasha zrobili i byly plotki, że Acti robi już kolejnego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...