Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Spencer ma dwie gry ze smokami w produkcji :xboss:

 

Platinum Games miało swój złoty czas na ps360, teraz nachapią się zleceń i robią odpady jak Babylon's Fall, Ninja Turtles, Star Fox...czasami trafi się dobra gierka jak Astral Chain. Wiadomo że MS chciał ich przygarnąć jakieś dwa lata temu, widocznie kasa/zleceniodawcy się kończą.

Odnośnik do komentarza

Może z pieniędzmi jakiegoś dużego wydawcy jest szansa na dobry tytuł, bo od lat PG dostarcza dość nędznie. Nie ukrywam jednak, że PG w szeregach MSu to znacznie ciekawsza opcja niż jakieś EA czy inny Ubisoft. 

Odnośnik do komentarza

pięknie były producent przy Scalebound rozprawia się z propagandą, że to M$ wymusił na Platinum tworzenie kooperacyjnej gry ze smokami

 

 

swoją drogą Scalebound to historia tragiczna,  wymarzona gra Kamiyi którą chciał zrobić przez wiele lat, w końcu pojawił się Spencer i rzucił hajsem, ale ambitny projekt kooperacyjnej gry ze smokami w otwartym świecie przerósł Platinum, gra prezentowała sie słabo na prezentacjach, projekt mimo lat produkcji był daleki od ukończenia i w końcu został skasowany.

Teraz wydaje się że Platinum smali cholewki do Xboxa by ich kupił, a Hideki Kamiya otwarcie prosi Spencera żeby wskrzesił Scalebounda, Czy coś z tego wyjdzie? Nie wiem, ale wydaje mi się że sytuacja w której developer sam chcę się sprzedać to coś czego Xbox nie przegapi i na pewno przynajmniej spróbuje kupić Platynowych.

 

Odnośnik do komentarza

Przeważnie cyfrowo biorę w naszym rodzimym Store, chyba, że u brazyliana jest cebula tak dobra, że aż żal odpuścić. Niektóre różnice w cenie idą prawie w 100zł, wtedy zakup giftcardów leci. Jak coś jest dychę czy dwie tańsze to nie chce mi się bawić.

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Figaro napisał:

ok, ostatnie pytanie i przepraszam jeżeli zdałnione, ale ja i cyfry nigdy nie szliśmy w parze :P cyfrówki kupujecie tylko przez xbox store czy są jakieś mityczne KLUCZE u ruskiego kanabisa? 

Xbox-now.com 

Najlepsza porównywarka cen z różnych regionów, wpisujesz nazwę gry i pokazuje ci ceny od najniższej do najwyższej. Ciągle najbardziej opłacalna jest Brazylia. Na Turcję czy Argentynę nie dostaniesz zdraperk, a jeśli nawet, to takiej cenie, że w ogóle się nie opłaca. 

W Brazylii kupujesz łatwo i przyjemnie. Zdrapki z MTC, dodasz adres rozliczniowy ambasady, zmieniasz region z poziomu konsoli i jedziesz. 

Ceny są super, dziś Cyberpunk 2077  jest 40 zł tańszy niż w Polsce, a zdążają się dni, że cena jest i o połowę niższa. 

To samo z Game Pass, absolutnie nie kupuj na miesiąc albo trzy. Od razu wal na minimum 2,3 lata. Nawet jeśli dziś myślisz, że Xbox będzie na chwilę od razu Ci mówię, że nie będzie. Usługa wchodzi w czachę jak Netflix czy Spotify. Wygoda wygoda i jeszcze raz wygoda. Zawsze coś wpadnie, zawsze w coś zagrasz itd. 

Dziś jest ponad 300 gier, niech 10% z tych trzystu będzie dla Ciebie i już masz grania na minimum rok. 

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Czyli w drugą stronę. Na swojej konsoli loguje się na konto kolegi, ustawiam je jako konsola domowa, wtedy pobieram gry jakie chce i usuwam konto jego? Czy od razu po ustawieniu konsola domowa i usunięciu konta mam już dostęp do gier?

Oraz czy jak ja będę miał jego konto na mojej konsoli jako domowe to on może na swojej konsoli ustawić moje konto jako domowe?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...