Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, grzybiarz napisał:

Jak usuwam gierkę, to mam też niżej "zapisane dane" i np. usunałem quake'a, a tam w zapsianych danych 1 GB i po usunięciu gry, ręcznie to usunąłem. Ale... wiele gier odinstalowałem, nie kasując tego, gdzieś te miejsce mi zalega? Dziwne, że samo się to nie kasuje od razu. Jak usunąć stare sejwy, gier których już nie widzę?
Może pytanie dziwne, ale na konsolach Sony lepiej to rozwiązano :Coolface:

Może byś pograł w jakieś gierki a nie zajmujesz się pierdołami? Xbox to nie PsOne z kartą pamięci. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, grzybiarz napisał:

Ale... wiele gier odinstalowałem, nie kasując tego, gdzieś te miejsce mi zalega?

Nie wiem czy zalega po usuń wszystko (za mało zajmuje by zauważyć). Ale usuwa się w opcjach pamięci wewnętrznej, osobno dla XO/XSX itp i osobno dla X360. Takie czyszczenie robię często, jedynie w przypadku X360 zauważyłem wzrost GB. Skoro dałeś radę coś jeszcze usunąć to musiałeś wybrać nie wszystko, u mnie nie ma śladu by coś usuwać.

 

PS. to usuwanie wyżej usuwa wszystko, wszystkie save lokalne więc zanim to zrobię to uruchamiam grę 2 razy i wyłączam z opcji czekając kilka minut aż na pewno save trafi do chmury. Nie jest to konieczne, ale bezpieczne, kiedyś w jednej zwyczajnie usuwałem na chama dziesiątki razy i zawsze był sukces (ale gdy gra ma save 50 MB to nie gwarantuję, wiadomo jak potwornie wolno się ściąga).

Edytowane przez Arek_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, grzybiarz napisał:

Jak usuwam gierkę, to mam też niżej "zapisane dane" i np. usunałem quake'a, a tam w zapsianych danych 1 GB i po usunięciu gry, ręcznie to usunąłem. Ale... wiele gier odinstalowałem, nie kasując tego, gdzieś te miejsce mi zalega? Dziwne, że samo się to nie kasuje od razu. Jak usunąć stare sejwy, gier których już nie widzę?
Może pytanie dziwne, ale na konsolach Sony lepiej to rozwiązano :Coolface:

@grzybiarz z menu głównego: Gry i aplikacje, Zarządzaj, Zwolnij miejsce. Tam powinno pokazać Ci jakieś śmieci do wywalenia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wcześniej nie interesowałem się tematem, bo bez wahania i kalkulowania kupiłem XSX, ale teraz sprzedałem, bo jakość mam na PC, a teraz przymierzam się do XSS, żeby od czasu do czasu powbijać sobie GS. I teraz pytanie, które w kontekście tej konsoli padało pewnie wielokrotnie: jak z rozdzielczością i płynnością animacji na tej konsoli? Wiem, że generalnie 1080p, ale do jakich najniższych wartości spada w części gier. Z płynnością animacji są problemy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...