Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, 20inchDT napisał:

Oglądane oczywiscie bedzie, ale tym razem nie czytam forum w trakcie

ja tak zrobiłem rok temu  i polecam ten styl życia.

 

Odpalam sobie konferencje na TV, czasami zamawiam pizze jak mam ochotę, albo kupuję jakieś przekąski i coś do picia, nie trzymam telefonu w łapie i nie przeglądam forum w trakcie imprezy.

Po   konfie odpalę forum napiszę kilka swoich przemyśleń, co mi się podobało, a co nie i tyle.

Takie konferencję czy to Xboxa, Sony czy Nintendo to święto graczy i celebracja gierek, trzeba się z tego cieszyć. Nie ma sensu tracić czas i energię na dyskusje z trollami, którzy pojawiają się w tym temacie raz do roku i jedynym ich celem jest zepsuć innym zabawę.

 

Na samą konfe czekam, bo od lat je oglądam i wciąż nie tracę zainteresowania gierkami. Czytam, oglądam, chłonę wszystko co mogę, bo to moje hobby. W swoim dosyć krótkim życiu oglądałem konferencje zarówno tragiczne jak np. pierwsza prezentacja Xboxa One czy te z mrocznych czasów Kinecta, kiedy większość konferencji zajmowało skakanie na pontonach czy głaskanie piesków. Jak i te najlepsze jak te z 2018 czy 2021 r., kiedy nawet najwięksi malkontenci zamykali usta. Od jakiegoś czasu mają tendencje zwyżkową, więc myślę że nawet pomimo opóźnienia Starfielda i Redfalla i w tym roku będzie co najmniej nieźle. 

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Można być graczem i mieć gdzieś imprezy 

Rozumiem jakby te gry wychodziły miesiąc po pokazie,wtedy tak 

A tak wiadomo gierka pokazana,ani daty premiery a jak jest ,to na 90% ja przesuną.

Wychodzi na to,że oglądasz co będziesz mógł przy dobrych wiatrach pograć 2023-24 no gruba sytuacja 

Please be excited :kekw:

Chociaż swego czasu Microsoft miał taką świetna formę pokazania na wakacje wydania na jesień,dzisiaj chyba im bliżej do Sony czyli pograsz za 2 lata elo 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MaZZeo napisał:

Zmęczony pierdoleniem kocopołów, marketingowym kłamstwem i zawracaniem dupy jakimiś grami zapychaczami które nikogo nie interesują.

Uważam, że konference Sony, MS i Nintendo są najbardziej czyste od tego powyżej (ale nie wolne od tego). Te kocopoły są najbardziej widoczne na konfie EA, Ubisoftu czy jakieś PC Gaming. Co było złe niby w ostatnim State of Play? Ja mam nadzieje, że teraz konfa MS będzie w podobnym tonie. Indyki też będą i nie ma w tym nic złego, jeśli nadal jest mięsko w postaci gier AAA. Dobrze, że konfa wypada, gdy nie pracuję to sobie obejrzę na tv.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Karak chuj nie insider. Już z rok temu mówił, że OOO CHOPEK CO JO CI MÓWIA MAJO REMAKE NA POZIOMIE FF7 W MS, no i co? No i nic, cicho. Niech recenzuje gierki i robi sobie swoje strimy zamiast zabierać się za leakowanie, bo skuteczność ma marną, a konkretów zero. Pusty hajp.

Odnośnik do komentarza

Niech dają tą FM8, Scorna i może jakieś mniejsze niespodzianki na ten rok. Rok i tak w sumie średni/stracony. Jakoś się to przeżyje, bo i tak sporo człowiek ma do nadrobienia. 

Ale kurwa niech pokazują gameplaye na przyszły rok, żeby człowiek wiedział że nie walą w huja i że jest na co czekać. 

Generalnie im bliżej niedzieli tym jakoś bardziej się nakręcam :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A co byłoby taką megatoną w GP Twoim zdaniem? Bo tak czytam co jakiś czas o bombach w GP, ale szczerze to ciężko mi wyobrazić sobie, co mogłoby narobić szumu swoją obecnością w abonamencie. Może Elden Ring, bo gierki From zawsze uruchomią kultystów marki, ale poza tym? 404.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bzduras napisał:

Karak chuj nie insider. Już z rok temu mówił, że OOO CHOPEK CO JO CI MÓWIA MAJO REMAKE NA POZIOMIE FF7 W MS, no i co? No i nic, cicho. Niech recenzuje gierki i robi sobie swoje strimy zamiast zabierać się za leakowanie, bo skuteczność ma marną, a konkretów zero. Pusty hajp.

 

Ale tu raczej nie chodzi o insajderskie info, tylko jakieś press releasy, które zaczynają dostawać dziennikarze przed różnymi konfami.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Bzduras napisał:

To niech robi z nich materiały i ztjm zamiast robić pusty hajp na niewiadomo co i please be excited :cool:

Co roku wszystkie insajdery tak piszą o każdej dużej imprezie z grami.

Dziś czytałem że colestwood czy jak mu tam dostał już cała rozpiskę gier na X-B które zobaczymy  :kekw:

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Cytat

 

Sources have said that Microsoft will be announcing several big announcements before Summer Game Fest on June 9th.

 

One of the bigger announcements is that Microsoft will be launching a new service to seemingly compete against PlayStation Plus’ time-limited game trials that were announced earlier this year.

 

The feature will be coming to Xbox Game Pass members within the next year and will begin with a focus on helping independent game developers across the globe.

 

Developers that choose to enroll in the project will not only get the necessary data needed for game development, but Microsoft will reportedly also be compensating developers for participating (exact details not disclosed).  

 

In addition to this announcement, Microsoft will also be announcing an extension to their Samsung partnership, which will allow people to stream Xbox games on their Samsung Smart TV’s without a console via Cloud Gaming.

 

They’ll be several smaller announcements too, including the expansion of cloud gaming to other countries to make the service more accessible.

 

It’s expected that the announcements will be made several hours prior to the Summer Game Fest show on June 9th.

 

Recently, Xbox Game Pass has been the pinnacle of subscription-based digital services and continues to dominate the Western market.

 

Microsoft is expected to expand its horizons more with expansion to its Cloud Gaming and the acquisition of Activision Blizzard, which will finalize by the summer of 2023.

 

In addition to this, Microsoft is planning to increase its revenue capabilities by allegedly planning to add in-game advertisements to its free-to-play games.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...