Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

No to się zgadzamy, za chujowe praktyki jebac Sony maczetami. Ale ostatecznie liczą się gry, a te - jak wspominałem - są bardzo dobre i co najważniejsze dla nich - trafiają w gusta szerokiej publiczności. Ja chce, żeby MS dowoził też pozycje na takim poziomie technicznego sznytu, dopracowania i przywiązania do detali. Najpierw to w ogóle niech zaczną dowozić :kaz: Póki co w portfolio mają jedną markę diament - Forze Horizon, która od 10 lat nie spuszcza z tonu. Ale i tutaj temat już stygnie, przycznajmniej ja to odczułem w 4 (5 nie grałem jeszcze). Pytaniem pozostaje ile wycisnąć można jeszcze z arkejdowego racera w otwartym świecie, ile novum zostało do zagospodarowania?

Edytowane przez Anal Wake
Odnośnik do komentarza

To żaden fanboizm że w temacie o Xboxie mówię że jebać Sony. Nie wchodzę do działu Playstation i nie piszę tam o tym bo nie interesują mnie ich gry i nie mam poza tym ochoty na wchodzenie do zoo.

 

Sony rak branży, zrzuciłbym na nich atomówkę. Gardzę ich obłudą, hipokryzją a śmieje że tak łatwo im jest golić graczy.

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Figaro napisał:

 

na przykład?


Dla mnie dealbreakerem była zmiana 4 por roku w UK na jakieś pory suche, deszczowe i chyba burzowe. Wizualnie różnią się od siebie niewiele, a sam Meksyk jest dość monotonny wizualnie. Ja wiem, że to kwestia klimatu, ale fakty są jakie są - pory w wielkiej Brytanii diametralnie zmieniały wizualia

 

Nie mówiąc już o tym, że ten setting wydaje sie równie randomowy jak wybór np. Rumunii czy Iranu. 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, balon napisał:

Po prostu nie podoba mu się taka forma pisania.

Jeśli nie podoba  się taka forma pisania to znaczy że chyba zbyt emocjonalnie podchodzi do firmy. To tylko zwykła korporacja, można nią gardzić , tak jak każdą inną firmą, organizacją, partią polityczną.

 

Ludzie na forum, non stop piszą podobne rzeczy w kontekście Nintendo, EA czy Xboxa i nie wywoływało to żadnych protestów.

Odnośnik do komentarza

Wróciłem z pracy po 15, włączyłem Xboxa, wszedłem do zakładki nowe gry i dodałem Scorn i HardSpace Shipbreakers  do kolejki pobierania plików i wyłączyłem Xboxa bo chciałem ściągnąć te dwie gry dopiero wieczorem. Włączyłem PS4 pograłem kilka godzin w WRC. 

 

Skończyłem zabawę na PS4, zjadłem kolację i włączyłem Xboxa w celu dociągnięcia tych 18 giga Scorn i HardSpace. Ale jakie było moje zaskoczenie gdy okazało się że obie gry jest ściągnięte. To mnie mocno pozytywnie zaskakuje. :xboss:

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Figaro napisał:

 

na przykład?

 

Zdupcone oświetlenie nocą, wielgachny pop up, mapa choć ma piękne miejscówki, to mimo wszystko wydaje się nudniejsza niż ta z 4ki.

Dla mnie ta gra to póki co największe rozczarowanie na XSX. 

 

Oczywiście to dalej najlepszy arcade racer na rynku, ale jednak powinniśmy wymagać wiecej, szczególnie na nowszej konsoli. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, jak pisałem, nie grałem jeszcze. Ale jako fan serii na pewno nadrobię. 1-3 to były sztosy, 4 już mnie tak nie złapała, zobaczę jak tam festiwal w kraju karteli. Bardziej jednak jaram sie nowym Motorsportem. Tylko tutaj obawiam sie o framerate, o którym Turn 10 do tej pory chyba nie wspominało. Natywne 4K, RTX i 60 ramek to byłby ogień. Gierka wyglądała zjawiskowo na pierwszym materiale

 

FM > GT

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...