Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, balon napisał:

Tak wrażliwy, elokwentny, „merytoryczny” i pasywny user akceptuje oraz jeszcze broni taki język? Pogarda? Te hobby to naprawdę serious business. Cóż to za okropne emocje.

Hmmm coś mi tu nie pasuje :philosoraptor:

 

Jeżeli cię to uspokoi to mogę też napisać że gardzę Xboxem za to że nie jest w stanie wypuścić przez cały rok żadnej dużej gry first party i jebać 343 prądem za to co robią z Halo Infinite. Ten język też nie jest w porządku?

 

Serio nie czaje tego pasywno-agresywanego przypierdalania się na siłę do wszystkiego co napisze. Poświęć ten czas może na coś pożyteczniejszego, zajmij się może graniem w gierki albo wyjdź z dziećmi na spacer czy coś. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, ASX napisał:

wyjdź z dziećmi na spacer czy coś. 

Trafiłeś bo akurat pisałem to na spacerku z psem. Przyjemne i pożyteczne. 
 


Są i oni, pasywny i mroczny. Wrażliwy i gruboskórny. Bierny i czynny. Kulturalny i nieokszesany. Taki Duda i Kaczyński xboxa. Zawsze razem, zawsze w parze, mimo że ostatnio gardło dostał trochę gorzkich słów od swojego zielonego pana.

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru! Nie będę w takiej tonacji pisał jestem na to za wrażliwy :asax:

 

 

 

 

 

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ma_niek napisał:

Panowie takie pytanie bo nigdy na żadnej konsoli nie dzieliłem profilu. Mam konto na swoim xboxie z game pass i kilkoma kupionymi grami. Brat właśnie kupił sobie też xboxa . Da się zrobić tak żeby on zakładając nowe konto miał dostęp do passa i moich gier z mego profilu? 

tak, wystarczy że zaloguje się na swojej konsoli na swojej nowej konsoli na twoje konto i ustawi konsole jako domową. Potem wystarczy się wylogować (dla bezpieczeństwa warto ustawić logowanie za pomocą hasła) i tyle.

Od tej pory, brat grając na swoim profilu, może grać w kupione przez ciebie gry i korzystać z twojego game passa.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.10.2022 o 22:33, MaZZeo napisał:

To żaden fanboizm że w temacie o Xboxie mówię że jebać Sony. Nie wchodzę do działu Playstation i nie piszę tam o tym bo nie interesują mnie ich gry i nie mam poza tym ochoty na wchodzenie do zoo.

 

Sony rak branży, zrzuciłbym na nich atomówkę. Gardzę ich obłudą, hipokryzją a śmieje że tak łatwo im jest golić graczy.

 

Ten jaki plusikowy obłudnik. 

 

To tak jakbyś wszedl do kościoła i powiedział że nienawidzisz szatana. Od razu od wszystkich wokół dostałbyś w twarz pieniędzmi o wysokim nominale, a zakonnice by zaczęły Ci robić lołda. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ASX napisał:

tak, wystarczy że zaloguje się na swojej konsoli na swojej nowej konsoli na twoje konto i ustawi konsole jako domową. Potem wystarczy się wylogować (dla bezpieczeństwa warto ustawić logowanie za pomocą hasła) i tyle.

Od tej pory, brat grając na swoim profilu, może grać w kupione przez ciebie gry i korzystać z twojego game passa.

 

Zrobilem tak i jak chcial wlaczyc Elden ring to wywala 

 

twoj profil nie ma uprawnien pozwalajacych  na dostep do gier wieloosobowych

 

i moze grac tylko offline

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Ma_niek napisał:

1 Tak 

2 Mam game pass ultimate

Jeśli zrobiliście wszystko si to powinniście mieć dostęp do online:

- on na swoim profilu jeśli ma Twój profil zaznaczony jako konsola domowa

- Ty na swoim, jednak musisz być cały czas online żeby odpalić grę

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ASX napisał:

Wrzucam jako ciekawostkę i żeby nikt mi potem nie zarzucił że  wrzucam tylko pozytywne informacje

 

 

Microsoft w ostatnich latach zaraz po zakończeniu roku podatkowego 30 czerwca, na początku lipca ogłasza jak będą wyglądały cięcia w zatrudnieniu, w tym roku poinformował, że zwolni poniżej 1% zatrudnionych z 180 000 pracowników. Chyba, ze to są dodatkowe zwolnienia, związane z niepewnością gospodarczą i widmem recesji. W tym roku koszty tną wszyscy nie tylko MS, także choćby Oracle, Twitter, Tesla czy Meta, szkoda tylko, że te cięcie kosztów zaczyna się od pracowników :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...