Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, mario10 napisał:

Ja jestem ciekaw jak ta sytuacja z przejęciem AB się zakończy gdy faktycznie dojdzie do tej fuzji. Czy MS jako właściciel miliona studiów pójdzie bardziej w gry ekskluzywne dla X czy raczej w multiplatformy. Z jednej strony mam swoje lata i jak pisze @ASX nie mam tyle czasu na granie, ale z drugiej strony rozważniej wydaje pieniądze na gry zwłaszcza, że nie mam czasu ogrywać więc z reguły wpadają te największe sztosy bo na mniejsze gierki brakuje czasu. Choć ograłbym więcej takich gier jak Kena.

Choć ten czas wydawania gier robi się kosmiczny. Taki Rockstar będzie wypluwał grę na generację.

Wypluwali by wszyscy na wszystko i byłby święty spokój :kaz:

Fuzja będzie pod koniec czerwca. Jeśli sędzie każe zamilknąć prawnikowi FTC kiedy kazał przysięgać Spencerowi że wszystkie gry AB będą na PS5 to już MS tego nikt nie zabierze.

Odnośnik do komentarza
8 hours ago, Bielik said:

Ty ale o co chodzi wariacie xD co to zamkrucjata dotycząca gier widmo MS z jednoczesnym wymienianiem Stafielda, który wychodzi we wrześniu ? O każdą inną gierge kumam się doczepić, ale przecież dzieło Bethesdy niedługo wychodzi xD

 

Chodzi mi o traktowanie tego Starfielda jako absolutnego pewniaka, argumentu za kupnem konsoli i w ogóle mesjasza. Nie twierdzę, że tak nie będzie (chociaż osobiście w to nie wierzę), ale historia premier gier Bethesdy nie napawa optymizmem. 

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Homelander said:

 

Chodzi mi o traktowanie tego Starfielda jako absolutnego pewniaka, argumentu za kupnem konsoli i w ogóle mesjasza. Nie twierdzę, że tak nie będzie (chociaż osobiście w to nie wierzę), ale historia premier gier Bethesdy nie napawa optymizmem. 

Która gra oprócz F76 nie była hitem na premierę?

Odnośnik do komentarza

Tylko że to tylko twoja projekcja, nikt tutaj nie traktuje Starfielda jako absolutnego pewniaka czy mesjasza. Większość, jeśli nie wszyscy, mają obawy o bugi czy stabilny klatkarz. A cała dyskusja dotyczyła tylko tego że Starfield to nie jest gra widmo jak Indiana Jones

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, Dandelion said:

Starfield jest taką samą grą widmo jak Spiderman 2.  Można mieć obawy co do jakości, ale porównywanie sytuacji Starfielda do Indy’ego to ostra odklejka, tu premiera za 2 miesiące i ruszyła machina marketingowa, a tam mamy tylko logo

Słabe porównanie bo spider to dlc na tej samej mapce więc jakość będzie podobna jak w poprzedniku

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi bardziej o to porównanie, że w żadna z tych gier nie można zagrać  i dlatego ich sytuacja jest identyczna, co moim zdaniem jest durną analogią. No ale może tez trochę przestrzeliłem z tym porównaniem. A co do samego Starfielda, to jest to gra Bethesdy i będzie miała tonę błędów na premierę, rwący framerate, słabą fabule w głównym wątku, ale przy tym będzie cholernie wciągająca i będzie oferowała ogromna swobodę w przeżywaniu przygód i eksploracji. Każda ich gra od Daggerfalla jest robiona w tym samym stylu i z tymi samymi problemami i oni się już nie zmienią. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Dragon13 napisał:

Fuzja będzie pod koniec czerwca. Jeśli sędzie każe zamilknąć prawnikowi FTC kiedy kazał przysięgać Spencerowi że wszystkie gry AB będą na PS5 to już MS tego nikt nie zabierze.

Ja ogólnie co raz baczniej się przyglądam sprawie bo ciekawi mnie jak to będzie wpływać na ogólny rynek gier. Dopóki Sony dowozi mi dobre gry to pewnie w tej generacji nie zmienię obozu, ale kto wie co się wydarzy za kilka lat może znów zmienię konsolę. Choć Sony mi dobrze leży, a do pana Spencera mam pewien dystans bo obiecuje od lat, a na razie nie dowozi.
Zrobiła się z tego przejęcia telenowela, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Jak narazie FTC błaznuje w sądzie  widać że ich prawnicy nie mają pojęcia o branży. A kwint esencją było to że Giga chad Phil musiał tłumaczyć ich prawnikowi jak wygląda przejęcie. Niektórzy mówią że ogłoszenie ekskluzywności Indiany Jonsa działa na niekorzyść Microsoftu. Nie sądzę Xbox tak jak Nintendo czy Playstation może mieć swoje gry ekskluzywne. 29 czerwca jest ostatni dzień przesłuchań i po wydaniu wyroku Xbox będzie mógł ogłosić przejęcie jeśli sąd nie będzie widział zastrzeżeń. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, SnoD napisał:

Nie ważne jak, aby już był koniec w lipcu i nie wstrzymywali innych działań przez tą telenowelę.

Wczoraj wypłynęła informacja że MS przez zakup AB spalił przejęcia i innych studiów/wydawców którzy się do niech zgłaszali. Wiadomo że nie chodzi o Paradox a prawdopodobnie o zachodnie studia SE jak Crystal czy Eidos, coś większego z Japonii i więcej.

 

MS jeśli nie przejmie AB to będą mieli jeszcze więcej pieniędzy na kolejne przejęcia, jeśli przejmą AB to o tak dalej przejmują kolejnych co powiedział Spencer w sądzie:banderas:

 

Najważniejsze żeby to szybko się skończyło.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, mario10 napisał:

Można powiedzieć, że MS, a co za tym idzie Xbox ma worek kasy bez dna więc może kupować nadal nawet po przejęciu AB.
A jeśli faktycznie przejmą AB to już żadnych ograniczeń nie będą mieli.

Wątpię, nie widzę tego że za 1, 5 czy 10 lat sięgną po kolejnego dużego wydawcę jak EA czy T2, za dużo zabawy z tym. 

Mam nadzieje że MS skupi się na pojedynczych studiach bezpośrednio pod XGS, ewentualnie mniejsi wydawcy jak np: Capcom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...