Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Po konferencji wiele zawiedzionych głosów (w tym mój), ale w necie odbiór pokazu pozytywny, nawet bardzo. W szczególności za sprawą dobrego pokazu Starfield, którego i tak już duża popularność jeszcze bardziej wystrzeliła. MS niech lepiej szykuje dużo bundli z XsX bo coś mi mówi, że to będzie mocno poszukiwany produkt od września.

 

Nikt już nie pamięta o Redfall, a sam MS nawet wstydził się pokazać kolejny sezon Halo Infinite. Jak na dłoni widać, że chcą się odciąć od porażek ostatnich 3 lat.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Ja tak szczerze powiem, że tylko na forum widziałem kilka osób zawiedzionych.

 

Ale tak poza tym to odbior był pozytywny, nawet bardzo, głównie za sprawą Starfielda którego prezentacja przekonała wielu nawet największych sceptyków, do tego było dużo innych gier first party  Fable, Forza, Clockwork Revolution, nowy Flight Simulator, Avowed i Towerborne + kilka ciekawie zapowiadających się multiplatformowych gierek do Game Passa i wychodzi dobra prezentacja. 

 

A to przecież nie wszystko bo mówili że zostawili sobie gry do pokazania na inne wydarzenia w tym roku jak Gamescon i TGA, w tym jakieś niezapowiedziane jeszcze gry na przyszły rok. 

 

Było to też pierwsza konferencja Xboxa od dłuższego czasu gdzie z całej Świętej Trójcy HaloGearsowForzy pojawiła się tylko ta ostatnia seria i  pełniła na konfie  rolę drugoplanową bo poświęcili jej tylko krótki trailer w środku konferencji. To oznaka tego jak zdywersyfikował się lineup w przeciągu ostatnich lat. Kiedyś gadali o tej Forzie przez 15 minut a na scenie spuszczali samochód z sufitu, dziś to po prostu jedna z wielu gier first party.

 

Widać że gdy duża część uwagi medialnej i graczy była skupiona na dealu z Activision wszystkie te studia dłubały sobie nad swoimi grami i nareszcie widać jakieś większe owoce tych wszystkich inwestycji sprzed 4 czy 5 lat. A mam wrażenie że to dopiero początek i z kazdym kolejnym rokiem będzie jeszcze lepiej

 

Odnośnik do komentarza

Forumek jako miejsce dyskusji o grach od dawna jest guzik warty, dzięki chorym pojebom, którzy pierdololo z CW wynieśli do działów stricte growych.

A w normalnych miejscach w sieci gdzie jeszcze można pogadać o grach pokaz MS w całości, a także pokaz samego SF był zaskakująco pozytywny. Bo i dlaczego miało by być inaczej, to był dobry pokaz 

Po prostu czasem warto wyjśc poza forumową bańkę.

I wciąż podtrzymuje opinię, że ta gra będzie hitem na miarę Skyrim.

Odnośnik do komentarza

To bedzie niepopularna opinia ale ja bym chciał zeby kosmici byli tak obcy jak w NMS. Tam pierwsze spotkanie bylo hmmm... obce, dziwne, nie czułeś nic poza tym ze chuja rozumiesz. Potem dopiero powoli człowiek uczy sie słów w ich języku. Cos co wkurwialo mnie zawsze to ze kazdy mowi w EN w innych grach. Niby czasem bylo to tłumaczone jak to mozliwe ale nadal dla mnie to strasznie słabe.

Odnośnik do komentarza

Sąd nie przyśpieszył tylko FTC w akcie desperacji złożyło pozew do sądu federalnego - MS jest to na rękę bo jakakolwiek by nie była decyzja sądu, to wyrok znacznie szybciej zakończy całe postępowanie niż dotychczasowe przeciąganie liny w trybie administracyjnym.

 

Prawdopodobnie FTC liczyło, że negatywna decyzja CMA opóźni wszystko na tyle, że MS sam się wycofa bo nie dogada się z AB nad kosztami przeciągnięcia całej procedury.

 

A tu się okazało, że MS I AB nadal mówią jednym głosem i dogadają się między sobą bo są zdeterminowani żeby do połączenia doszło, nawet kosztem UK. Do tego we wstępnym procedowaniu przed organem odwoławczym w UK CMA od początku wypada blado i coraz głośniej się mówi, że to jednak MS będzie górą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...