Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Niech oni zajmą się lepiej planem wydawniczym i żeby ich gry debiutowały w końcu bez większych problemów, wtedy będą mieli co reklamować...

 

Końcówka roku, niby co najmniej 4 gry zapowiedziane, a żadna nie ma daty premiery, więc się jeszcze okaże, że pierwsze pół roku będzie puste.

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Będą debiutowały bez większych problemów o ile nie będą chwytać dwóch srok za jeden ogon - jak jest singiel to te gry im wychodzą najlepiej. Problem zaczyna się przy GAASach które mają być rozbudowywane (czyt. naprawiane po premierze) przez miesiące czy lata. Chyba tylko Godrizonowi 5 udała się sztuka bycia dopracowanym GAAS-em na premierę.

Odnośnik do komentarza

Tutaj moim zdaniem brakuje bata nad studiami. Wszyscy płaczą jak to crunch w branży i trzeba zakładać związki zawodowe, ale patrząc na sprawę trzeźwo, jak nie ma bata i ludzie nie boją się o efekt, to mamy później sytuację jak z Infinite czy FM, gdzie tworzą kapitalny core gry, a brakuje wsparcia czy szlifów.

 

Ile nagle zawartości do Infinite wypuszczają jak wywalili 1/3 pracowników...

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Cześć :)

 

Obecnie posiadam Ps4 slim, Switcha lite i new3ds XL. Ostatnio pomyślałem o zakupie konsoli ze stajni Ms.

 

Rozważam Xone s albo X series s. Niby lepiej dorzucić 200zł i cieszyć się sprzętem nowszej generacji, ale X0 ma też swoje plusy.

 

1 - jest tańszy, a zamierzam ograć gry z czasów X360: kupione cyfry + z golda.

A jeśli będę coś dokupował to raczej gry wydane na x0, nie XS. Dlatego nie wiem czy jest sens dopłacać do nowszej konsoli.

 

2 - mam ochotę zagrać w forzę horizon 3. Ograłem Fh1 na x360(teraz nie mam tej konsoli), FH2 (pożyczony lata temu x0) 4 i 5 na chmurze. A jak wiemy trzeciej częsci FH w wersji cyforowej się już nie kupi, pozostaje fizyczny nośnik, a series s ... nie posiada napędu.

 

3 - chętnie zagram w kontynuację Gearsów i serię halo.

 

4 - planuję kupić Doa3 - lata temu świetnie się bawiłem na Xboxie klasyku.

Do tej pory posiadam oryginał na płycie. I pytanie czy tak samo dobrze działa odpalone z płyty a Xone jak w wersji cyfrowej na Xs?

 

I pytanie do Was. Lepiej mimo wszystko kupić Xseries S podobno starsze gry mają szybsze loadingi, a sama konsola oferuje lepszą kulturę pracy. Czy w moim przypadku patrząc na to co chcę ograć lepiej postawić na x0 a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na gamepassa?

Odnośnik do komentarza

Nie ma sensu brać sprzętu z poprzedniej generacji. Używane Xbox Series X chodzą od 1600 zł i szedłbym w tą stronę. To solidnie wykonany sprzęt i po wymianie pasty termoprzewodzącej i wyczyszczeniu będzie jeszcze długo służyć.

Jest napęd, większy dysk i więcej mocy w porównaniu do XSS. 

 

 

5 godzin temu, Pokorny90 napisał:

4 - planuję kupić Doa3 - lata temu świetnie się bawiłem na Xboxie klasyku.

Do tej pory posiadam oryginał na płycie. I pytanie czy tak samo dobrze działa odpalone z płyty a Xone jak w wersji cyfrowej na Xs?

 

Jeżeli gra jest objęta wsteczną kompatybilnością, a chyba na pewno była, to możliwe że ma odblokowany klatkarz. W takim przypadku jak włożysz płytę to pobierze Ci nową wersję gry która posłuży tylko do weryfikacji licencji.

 

PS sorki za podwójny post.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza

Wiem że Xbox series S jest wydajnościowo na dużo wyższym poziomie niż poprzednik. Gdyby tylko był wyposażony w napęd to nie byłoby tematu.

 

Wprawdzie większość gier mam przepisanych do konta. Niemniej chciałbym pograć w Forza horizon 3 a bez napędu nie jest to możliwe.

 

Doa3 posiadam oryginał.

Mając Xboxa one mógłbym

wsadzić płytę do napędu.

A tak zmuszony będę kupić wersję cyfrową gry, którą posiadam.


 

 Xbox one jest tańszy. A skoro głównie ogrywałbym starsze tytuły to nie wiem czy jest mi potrzebna konsola nowszej generacji.

 

Z drugiej jednak strony xs jest nowszy. Gry szybciej się ładują, zaś kultura pracy konsoli jest znacznie wyższa.

 

 

 

5 minut temu, number_nine napisał:

w promkach to i po 1100 za nowe widziałem, więc cena bardzo atrakcyjna jak za taki sprzęt

Interesują mnie używane w bdb stanie

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, ASX napisał:

Ja bym w życiu nie zdecydował się na Xboxa One w 2013 r. Już w 2013 r. trudno było uzasadnić taki zakup. A co dopiero dzisiaj gdy w cenie 1300 zł można mieć konsole nowszej generacji z nowymi grami.

w promkach to i po 1100 za nowe widziałem, więc cena bardzo atrakcyjna jak za taki sprzęt

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pokorny90 napisał:

Wiem że Xbox series S jest wydajnościowo na dużo wyższym poziomie niż poprzednik. Gdyby tylko był wyposażony w napęd to nie byłoby tematu.

 

Wprawdzie większość gier mam przepisanych do konta. Niemniej chciałbym pograć w Forza horizon 3 a bez napędu nie jest to możliwe.

 

Doa3 posiadam oryginał.

Mając Xboxa one mógłbym

wsadzić płytę do napędu.

A tak zmuszony będę kupić wersję cyfrową gry, którą posiadam.

W takim razie ja bym na Twoim miejscu zainteresował się Series X, które napęd posiada. Naprawdę, weź pod uwagę, jak wiele ludzi odradza Ci One - nie bez powodu, to są osoby, które miały do czynienia z Xboxem starej i nowej generacji. Jasne, może teraz masz podejście pod tytułem "będę grać w stare gry", ale nigdy nie wiesz kiedy może się to zmienić. Plus nowe konsole oferują wielu starszym grom FPS Boost i lepszą rozdziałkę, a wpisywałeś na listę Gearsy chociażby. Nie lepiej zagrać w nie w 60fps? W każdym razie - Xbox One w 2023? Nie polecam.

  • This 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.10.2023 o 15:59, ASX napisał:

Starfield najlepiej sprzedającą się grą we wrześniu w USA i jednocześnie jeden miesiąc wystarczył by został 7 najlepiej sprzedającym się tytułem tego roku. 

 

Co naturalnie pociągnęło za sobą najlepszą sprzedaż Xboxów w USA od.... 2016 r. 

 

 

W EU i UK na 2 pozycji za nową "Fifą". 

Odnośnik do komentarza
Cytat

 

Jako stary posiadacz XO, XOX, a od kilku miesięcy również XSX uważam, ze kultura pracy konsol nowej generacji to przełom. Menu ładuje się kilkanaście sekund, gry uruchamiają się również kilka razy szybciej, a do tego istnieje funkcja QuickResume. Dlatego tak jak lubię ONE to jednak Xbox Series S jest zdecydowanie lepszym wyborem. I rzeczywiście: brak napędu jest wadą ale zalet jest więcej. To po prostu inny, szybszy świat :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

3 godziny temu, friedrich napisał:

Jako stary posiadacz XO, XOX, a od kilku miesięcy również XSX uważam, ze kultura pracy konsol nowej generacji to przełom. Menu ładuje się kilkanaście sekund, gry uruchamiają się również kilka razy szybciej, a do tego istnieje funkcja QuickResume. Dlatego tak jak lubię ONE to jednak Xbox Series S jest zdecydowanie lepszym wyborem. I rzeczywiście: brak napędu jest wadą ale zalet jest więcej. To po prostu inny, szybszy świat :)

 

 

Ok przekonaliście mnie

 

Pytanie czy przykładowo kupując kluczyk na kingstonie do gry na x0 to normalnie odpali na xs?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...